Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
Avatar utilizator
Razvan-BBY
Subiect Autor
Mesaje: 136
Membru din: 29 Mai 2015, 21:38
Localitate: Valenii De Munte/Prahova

Intalnirea Club SEAT #12ani

04 Aug 2019, 21:46

Salut Club SEAT/CUPRA,

Ce se mai aude despre Intalnirea anuala din acest an? Nu s-a mai zis nimic se face/nu se face (eu sper sa se faca) ca pana in Septembrie nu mai este mult si trebuie sa ne verificam agenda fiecare

Salutari din Sahara
Now:CUPRA Ateca
Now:Seat Leon Cupra ST 280
Ex :Seat Leon Cupra R 265
 
Avatar utilizator
gamer555
ClubSEAT Admin
Mesaje: 8633
Membru din: 09 Aug 2008, 17:12
Localitate: Bruxelles / Bucuresti
Contact:

Re: Intalnirea Club SEAT #12ani

05 Aug 2019, 18:25

salutare razvan! despre intalnirea din acest an, un lucru pot spune cu siguranta: nu vom avea eveniment ca in anii trecuti, asa cum ne-am obisnuit, si asta din mai multe motive. cel mai important e ca nu am mai reusit sa implicam importatorul si dealerii la nivelul pe care il doream, probleme ce nu tin de noi, buget etc. imi place sa cred ca am crescut de la an la an si am incercat mereu sa venim cu chestii interesante, iar posibilitatea organizarii evenimentului in mod de avarie sau 'doar ca sa fie' nu o iau in calcul, tocmai datorita 'standardelor' pe care ni le-am impus. alte motive ar fi ca organizarea implica si foarte mult timp investit din partea mea si a celor din echipa, foarte mult pentru pregatire si bineinteles pe intreg parcusul evenimentului. faptul ca multi din echipa ClubSEAT sunt 'de peste mari si tari' iarasi nu ajuta, in fiecare an trebuie sa o potrivim sa iasa bine si odata cu copiii si alte obligatii acest lucru devine din ce in ce mai greu de realizat...

cu toate astea, atentie, am spus ca nu vom avea eveniment, dar va fi o intalnire de 12 ani :) la jumatatea lui septembrie o sa ne strangem intr-un loc (nu e batut in cuie unde) unde vom face un weekend chill, socializam, stam la o poveste, o maslina etc. anuntam odata ce avem lucrurile clare si cine vrea sa dea o fuga sa ne salute sau sa schimbe o vorba cu noi va fi liber sa o faca :cheers
 
Avatar utilizator
Reifen
Mesaje: 25
Membru din: 08 Sep 2010, 19:30
Localitate: Mangalia

Re: Intalnirea Club SEAT #12ani

20 Aug 2019, 17:10

Haideți cu detaliile ca unii au munci și se mai duc și sâmbătă pe acolo :)
Seat Leon Sport 1.4 TSI 125 hp
 
Avatar utilizator
.VZL.
Mesaje: 597
Membru din: 25 Mai 2013, 10:53
Localitate: Constanta

Re: Intalnirea Club SEAT #12ani

23 Aug 2019, 03:05

Deci no more munte :( no more drinky drinky :(
Seat Leon Cupra 5F SC 280hp stage3 fara usi,fara scoica,fara trapa.
 
Avatar utilizator
gamer555
ClubSEAT Admin
Mesaje: 8633
Membru din: 09 Aug 2008, 17:12
Localitate: Bruxelles / Bucuresti
Contact:

Re: Intalnirea Club SEAT #12ani

26 Aug 2019, 11:46

asa cum anuntam mai sus, mini iesirea la munte se va face in weekendul 13-14-15 septembrie. pe ultima suta de metri au gasit colegii o vila in moeciu de jos, aici https://www.booking.com/hotel/ro/vila-daiana.ro.html doar ca e mica si camerele sunt ocupate toate. daca vreti sa veniti sa stam la povesti si caterinca, va trebui sa va cautati singuri ceva in zona. s-a sunat deja la vilele de pe langa, in ideea de a pregati locuri extra pentru cei interesati, dar din pacate se dau doar cu totul, si conditiile variaza.
 
Avatar utilizator
Dante
ClubSEAT Team
Mesaje: 1056
Membru din: 27 Aug 2008, 09:59
Localitate: Bucuresti - Dr Taberei
Contact:

Re: Intalnirea Club SEAT #12ani

26 Aug 2019, 12:01

2008 Seat Leon FR TDI Zenith Grey
Imagine
 
Avatar utilizator
cganghel
Mesaje: 38
Membru din: 13 Ian 2016, 12:12
Localitate: Constanta

Re: Intalnirea Club SEAT #12ani

14 Sep 2019, 09:45

Salutari celor care au reusit sa ajunga la intalnire, precum si tuturor celor cu virus SEAT in sange! Distractie placuta!

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori