Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
Avatar utilizator
floryn_99
Subiect Autor
Mesaje: 1114
Membru din: 02 Noi 2012, 17:46
Localitate: Constanta
Contact:

Seat Toledo 1M - Tdi taxa platita si nerecuperata

14 Iun 2016, 09:40

Salutare tuturor. Este vorba de un Seat Toledo tdi 90Cp (ALH) fabricatie 2002. Masina este adusa anul trecut in vara din Germania. Taxa de mediu este platita si nerecuperata.
Masina este cumparat in urma cu 1luna de la un bun prieten. Nici nu am apucat bine sa ma bucur de ea si ma vad nevoit sa o vand din motive personale (plec din tara pt o perioada indelungata). Toate taxele sunt platite la zi: asigurare, rovinieta - 1an de zile, itp valabil 1an.
Tehnic: La masina s-au schimbat: volanta + kit ambreiaj, discuri fata, ax came. Toate piesele au fost noi, garantez pt acest lucru. Se poate verifica fizic la service, nu stiu daca prietenul meu mai are facturile. Parbrizul a fost schimbat recent, cel original era fisurat. Kitul de distributie are in jur de 40mii. Tehnic masina se prezinta foarte bine iar motorul merge rotund si trage bine :-). Nu are pierderi de ulei,motorina etc. Motorul nu prezinta nicio eroare, injectoarele au valorile intre 0 si 0.5. Se poate testa la orice service sau reprezentanta.
Probleme: O planetara necesita inlocuire. Switchul de la usa sofer/pasager defect. Zgarieturi pe caroserie.
Km: 344300
Dotari: climatronic,scaune incalzite,geamuri electrice fata,cotiera fata+spate,navigatie, carlig remorcare, proiectoare fata. Interiorul iluminat albastru.
Pentru mai multe detalii va rog sunati la acest numar 0736849467.
Pret 3700euro

Imagine.Imagine.Imagine.Imagine.Imagine.Imagine.Imagine.Imagine.Imagine
Seat Toledo Stella 2003 1.6 16v 105 HP (BCB)
EX: Vw Bora 1.9 TDI 90HP (ALH)

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 14 vizitatori