Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
adrian_opc
Subiect Autor
Mesaje: 136
Membru din: 30 Oct 2015, 09:12

Vând ceasuri Seat Leon 1P FR si stock si alte cateva piese

10 Sep 2020, 19:23

Salut!

Vand ceasuri Seat Leon 1P FR si stock pentru motorizare diesel.
Modelul pentru FR sunt cu minidot 450 lei
Modelul stock sunt cu maxidot 450 lei
Negociez la ele, dar in limita bunului simț. Nu ma interesează ca alea de Anglia sunt cât sunt sau ca a avut nustiu cine anunț ieftin pus la mișto, ca sa strice prețul(exact cum fac casele de amanet)..
Pentru cine nu este informat ceasurile dupa montare trebuie programate, la Cosmin sau altii in functie de localitate. Pentru Bucuresti pot recomanda o persoană care se pricepe bine, bineînțeles contra cost.
Aici e bataie de cap cu incarcatul pozelor, așa ca trimit pe whatsup poze cate vreți.
Contact 0765948648

Deasemenea mai am 2 paravanturi SPATE pentru Leon 1P.
40 lei

Suport ramă pentru grila centrală a barei față model AERO. Rama asta este originală si sustine/ramforseaza grila propriuzis, pentru ca este casanta iar din cauza șocurilor de diverse tipuri, gen baltă de apă, zăpadă, pietre, pisică, păsări etc ar putea sa o rupă, insa fiind prinsa pe interior numai permite indoirea/flexarea ei asa de mult. Insa atenție!! Am setul doar pentru o parte(ele sunt stanga/dreapta identice),-doar cu bucatile astea am rămas.
Preț 100 lei

CD radio original SEAT LEON 1P codat. Dupa ce mi.am facut upgrade la ceasurile din bord, nu am stiut codul radio-cd si l.am schimbat.
Preț 100lei

Boxe/difuzoare originale SEAT LEON 1P, 4bucati
Preț 50lei/bucata

Bară spate SEAT LEON 1P, neagră cu decupaj pentru carlig tractare.
Preț 170lei

Contact 0765948648 pentru detalii si poze
Aham...
 
adrian_opc
Subiect Autor
Mesaje: 136
Membru din: 30 Oct 2015, 09:12

Re: Vând ceasuri Seat Leon 1P FR si stock si alte cateva piese

03 Oct 2020, 15:07

se mai adauga grilele de la proiectoare, model standard 2008
Pret 25lei/bucata
Aham...

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori