Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
stefi_2212
Subiect Autor
Mesaje: 273
Membru din: 10 Iul 2008, 20:11
Localitate: craiova

Re: vand piese pt Leon 1m sau Toledo

28 Iul 2015, 21:54

NicuPNI scrie:
Buna ziua,

Pe mine ma intereseaza etrier spate stanga, sau doar componenta aia din etrier care se prinde spre interior, ii mai zice si melc.

Ce pret are si daca il mai ai?

Mersi.

salut, asa cum ti-am raspuns si la mesaj este 50 de lei etrierul
 
Gabel
Mesaje: 99
Membru din: 24 Iul 2011, 07:34
Localitate: Roeselare/BE

Re: vand piese pt Leon 1m sau Toledo

29 Iul 2015, 19:03

stefi_2212 scrie:
Gabel scrie:
stefi_2212 scrie:
[quote="Gabel"]Salut.ai cumva busonul de la rezervor ? M-am trezit fara el azi cand am fost sa alimentez :(

Trimis de pe al meu GT-I9195

am, dar parerea mea e ca e mai scump transportul decat el, cauta pe acolo pe la tine mai bine

Poti sa imi zici te rog un pret si din ce localitate esti? Inca nu am gasit aici pe langa mine.mersi


Trimis de pe al meu GT-I9195

salut, daca te uiti scrie la avatar ca sunt din Craiova, dar iti mai zic inca o data, cauta la dezmembrari ca nu e mai mult de 10 lei, merge si de golf 4 si de alte masini din gama VAG, nu cred sa nu gasesti, daca chiar nu gasesti ti-l dau gratis dar tre sa astepti ca nu pot sa ma duc si la garaj si la curierat oricand ca nu am timp si e si departe[/quote]
Salut.mersi oricum.pana la urma am luat unul nou Febi cu 25 de lei.in dezmembrari prin cluj sub 80 de lei nu am gasit.
 
Avatar utilizator
bluestyle
Mesaje: 510
Membru din: 18 Mai 2012, 10:39
Localitate: Brasov
Contact:

Re: vand piese pt Leon 1m sau Toledo

16 Aug 2015, 23:56

Salut am nevoie de grila dreapta fata de la proiector si de buton deschidere geam de pe portiera fata dreapta, daca le ai. Mersi
 
stefi_2212
Subiect Autor
Mesaje: 273
Membru din: 10 Iul 2008, 20:11
Localitate: craiova

Re: vand piese pt Leon 1m sau Toledo

30 Aug 2015, 20:15

bluestyle scrie:
Salut am nevoie de grila dreapta fata de la proiector si de buton deschidere geam de pe portiera fata dreapta, daca le ai. Mersi

salut, grila nu mai e, butonul este 40 de lei dar vad ca esti din brasov asa ca trebuie sa platesti transportul si nu cred ca e rentabil pt tine ca te ajunge aproape dublu, asa ca te sfatuiesc sa cauti pe la tine prin zona, cel putin eu asa as face

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 10 vizitatori