Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
dodiNNN
Subiect Autor
Mesaje: 5
Membru din: 29 Noi 2012, 00:53

un pic de ajutor

12 Ian 2013, 23:26

am si eu o intrebare sunt mai nou aici

am un seat leon rosu si ma gandeam sa cumpar niste lumini la pedale pe ce culoare sa iau pe alb sau pe rosu ? si de unde pot sa cumpar si eu asa ceva si cablu sa le conectez si daca mai imi poate cineva niste idei pentru ea sa mai adaug in interior cate ceva ? oare pot sa modific casetofonul ala standard sa bag altceva ? si alte accesorii ce mai pot adauga in masina covorase sa pun tot rosi sau din alea aluminiu si la pedale tot pe rosu sau gen aluminiu cum credeti ca ar da mai bine sau sa adaug presuri albe cu lumina rosie sau invers astept si eu niste pareri va multumesc
 
Avatar utilizator
TIBI
Mesaje: 6761
Membru din: 10 Mai 2008, 13:15
Localitate: Ploiesti

Re: un pic de ajutor

13 Ian 2013, 12:15

Nu te supara ,dar daca aplici ce iti doresti,o sa iasa o sorcova in interior.
Ce model de leon rosu ai? :tongue
Lumini la picioare poti pune rosii,le legi fie de la HU fie de la bricheta(daca ai leon 1p)
Pt alt HU s-a tot discutat,foloseste si tu functia de cautare :wink:
Insa uita de presuri aluminiu look sau rosii si de pedale colorate :!:
-SEAT LEON 5F Xperience 2.0tdi 184cp
-EX-SEAT LEON_2.0tdi BKD 140cp+

huse piele schimbator
 
dodiNNN
Subiect Autor
Mesaje: 5
Membru din: 29 Noi 2012, 00:53

Re: un pic de ajutor

13 Ian 2013, 20:55

scuze daca nu am postat unde a trebuit dar sunt nou deci este 1P

tu spui doar sa pun lumina rosie ? si sa renunta la presuri si pedale colorate ok

lumina din asta unde gasesc aveti vreun site de unde cumparati as dori sa stiu si eu multumesc mai astept si eu niste idei pentru un interior frumos ieftin da bun :)

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori