Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
pepsi1997
Subiect Autor
Mesaje: 4
Membru din: 22 Mar 2016, 15:27
Localitate: Bucuresti
Contact:

Grila Seat Leon Kit aero

27 Iun 2018, 12:31

Salut , am si eu o problema , am mers cu ceva viteza si mi a zburat grila de jos din bara stanga , cea neagra din kit ul aero , si nu stiu unde sa gasesc , toate pe care le am gasit sunt de la kit ul aero dar sunt cele cu dungi eu nu am dungi eu am doar cu plasa aceea , ma puteti ajuta va rog ??? 1P1071622 0 Acestea sunt grilele dar eu nu le am pe acestea le am pe celelalte si nu stiu de unde sa fac rost ( HELPP!!)
Sportiv CSA Steaua
 
Avatar utilizator
RD-Woo
Mesaje: 515
Membru din: 03 Aug 2015, 23:18

Re: Grila Seat Leon Kit aero

27 Iun 2018, 15:04

pepsi1997 scrie:
mi a zburat grila de jos din bara stanga , cea neagra din kit ul aero ,
toate pe care le am gasit sunt de la kit ul aero dar sunt cele cu dungi eu nu am dungi eu am doar cu plasa aceea


Modelul celalalt de grile laterale din bara fata a kit-ul aero nu mai este disponibil intrucat nu se mai fabrica.
Discutia referitoare la acest aspect a mai fost dezbatuta si aici.
 
Florinsaw
Mesaje: 1
Membru din: 19 Dec 2018, 23:08

Re: Grila Seat Leon Kit aero

14 Apr 2019, 23:42

Salut și mie îmi trebuie cea cu dungi și nu găsesc deloc,as dori sa știu de unde pot achiziționa una, cea de pe partea dreapta la mine mai jos pun și o imagine cum arata dar nu este mașina mea. Va mulțumesc anticipat
Imagine
 
Avatar utilizator
Roger
Moderator
Mesaje: 9838
Membru din: 24 Oct 2009, 15:34
Localitate: Bruxelles/Bucuresti

Re: Grila Seat Leon Kit aero

15 Apr 2019, 07:02

Salut, uite aici gasesti, dar se vand la set, din cate vad: https://www.seat-leon.de/shop/seatleon/ ... cts_id=923

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 13 vizitatori