Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
 
Avatar utilizator
Alexxx
B 90 CEV
Mesaje: 360
Membru din: 05 Apr 2008, 14:24
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Leonul meu

08 Apr 2009, 11:53

frumoasa. :)
culoarea nu prea mi se pare potrivita :D
Leon 1P 1.6 with: Pandora BodyKit ~ Barracuda Tzunamee 8.5 x 18" ~ Bi-Xenon ~ Angel Eyes ~ Borla Muffler + double tips ~ Mattig Eyebrows ~ Magnat StreetRacer 3000 ~ Sparco Sport Pedals & Footrest

Imagine
 
gica
Mesaje: 108
Membru din: 10 Feb 2009, 14:07
Localitate: Bucuresti

Re: Leonul meu

08 Apr 2009, 11:55

te-am vazut ieri pe la 18:30 ....pe batistei la universitate...:)....superba...:D bv
 
Nicky
Mesaje: 6983
Membru din: 01 Sep 2008, 07:48
Localitate: Dublin, Ireland
Contact:

Re: Leonul meu

15 Apr 2009, 11:16

Super tare culoarea, mi-a trimis o prietena poze de la 4tuning si nu stiam de unde sa iau Leonul cel verde. Acum am inteles ce si cum. Si culoarea de dinainte era interesanta, desi nu era pe gustul meu, dar de asta ce sa zic...I LOVE IT, e super tare!
Keep up the good job, Paul! :bounce:
 
Remus
Membru Fondator
Mesaje: 4027
Membru din: 27 Noi 2007, 17:57
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Leonul meu

15 Apr 2009, 15:57

Ia zi domnule Paul cum a fost la filmare :P ????
Mercedes Benz A-Class 180 - 2015
Land Rover Freelander 2 /2.2/ 160cp
Ex ; Seat Leon 1.6 102 cp

Despre mine....urasc regulile altora, ador regulile mele...
http://clubseat.hi5.com
http://www.youtube.com/ClubSeatRomania
http://twitter.com/ClubSeatRomania
http://www.facebook.com/pages/Clubseateu-Romania/108874261828
 
Avatar utilizator
Paul_pga
Subiect Autor
Mesaje: 63
Membru din: 29 Iul 2008, 10:58
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Leonul meu

15 Apr 2009, 16:12

Remus scrie:
Ia zi domnule Paul cum a fost la filmare :P ????

Misto, c sa zic :D Abia astept sa vad cum dau pe sticla :P
Imagine
Imagine
 
Avatar utilizator
Paul_pga
Subiect Autor
Mesaje: 63
Membru din: 29 Iul 2008, 10:58
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Leonul meu

15 Apr 2009, 16:17

nickydobreanu scrie:
Super tare culoarea, mi-a trimis o prietena poze de la 4tuning si nu stiam de unde sa iau Leonul cel verde. Acum am inteles ce si cum. Si culoarea de dinainte era interesanta, desi nu era pe gustul meu, dar de asta ce sa zic...I LOVE IT, e super tare!
Keep up the good job, Paul! :bounce:

Adevarul e k nici eu nu eram prea multumit de culoarea pe kre o aveam inainte pe masima. Am vrut o schimbarea mai radicala si produsul final a iesit mai bine decat puteam spera.
Imagine
Imagine
 
Avatar utilizator
ace117
Membru Fondator
Mesaje: 5359
Membru din: 27 Noi 2007, 22:38
Localitate: Sf. Gheorghe

Re: Leonul meu

15 Apr 2009, 16:20

Ia zi Paul, ai patit ceva la filmare?
Ca urmez si eu, sa stiu la ce sa ma astept! :lol:

Frumoasa masina! :wink:
VW TIGUAN TRACK & AVENUE "THE BIG FOOT" 210 CP/450 Nm - CFT stg1
EX - SEAT LEON FR "THE STEALTH KNIGHT" 218 CP/453 Nm - RBN stg1

Imagine Imagine

 
Avatar utilizator
Paul_pga
Subiect Autor
Mesaje: 63
Membru din: 29 Iul 2008, 10:58
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Leonul meu

15 Apr 2009, 18:08

ace117 scrie:
Ia zi Paul, ai patit ceva la filmare?
Ca urmez si eu, sa stiu la ce sa ma astept! :lol:

Frumoasa masina! :wink:

Multumesc, am auzit k a iesit foarte bine si masina ta. :D La filmare totul a decurs bine; probabil peste 2 sambete o sa apara reportajul. In afara de emotiile de rigoare unei aparitii tv (prima pt mine :P ) totul a fost ok si roxana s-a comportat super ok. Astept varianta finala a reportajului :)
Imagine
Imagine
 
Avatar utilizator
Paul_pga
Subiect Autor
Mesaje: 63
Membru din: 29 Iul 2008, 10:58
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Leonul meu

23 Apr 2009, 11:13

Dupa cum bine stiti, in urma cu mai bine de o saptamana am filmat un material pentru emisiunea promotor. Mi-a placut foarte mult ideea de a-mi promova masina cat si comunitatea club seat. Filmarea a decurs foarte bine si Roxana s-a comportat ireprosabil cu mine.
In schimb, lucrul care m-a deranjat este un mic articol aparut pe site-ul http://www.sport.ro; un teaser in care sunt prezentat atat eu cat si masina mea. Materialul este destul de prost din punct de vedere jurnalistic, iar in ceea ce priveste descrierea modificarilor, puteti vedea si voi ca sunt insirati niste termeni care nu prea au legatura cu realitatea decat pe jumate.

" Cel mai tare Sean Leon din Romania va fi prezentat la ProMotor sambata, de la 11:15!

Paul Ganea si nu are nici o legatura de familie cu Ionel Ganea. Paul conduce un Seat Leon cu motor 2 l si 200 CP. Pe versiunea de serie, Paul a adaugat praguri fata + spate integrate cu aripi, pleoape, eleron, evacuarea finala, jante de 18 ', blow off la masca, stopuri spate schimbate, admisie carbon, ceasuri in interior (temperatura ulei, boost si vacuum), dvd player cu statie de 400 w si subwoofer de 250 w. Toate aceste "jucarii" l-au costat aproape 10.000 euro"


http://www.sport.ro/emisiunea-promotor/paul-ganea-are-cel-mai-tare-seat-leon-din-romania-sambata-la-promotor-de-la-11-15.html

Nici in cadrul emisiunii, nici in afara ei nu am declarat ca as avea cel mai tare seat leon din tara si nici ca am investit aproape 10.000 de euro. Personal, nici nu cred ca am cel mai tare seat leon din Romania, pentru ca asta ar presupune infinit mai multe modificari decat cele pe care le am eu pe masina.. Titlul ma pune intr-o lumina foarte proasta in relatia cu alti posesori de leonuri atat din club seat cat si din afara lui. Eu ma disociez complet de acest articol si mise pare chiar amuzant felul in care au fost descrise anumite componente, gen "blow off la masca", sau "stopuri spate" si "praguri fata + spate" . Inteleg ca trebuie sa isi promoveze emisiunea, dar nu pe baza unui titlu care nu are nici o legatura cu ce am declarat eu. Sunt curios sa vad ce o sa declare cand o sa apara in emisiune leonurile lui Wad, Ace, Teo, Kenzo sau al altor posesori de leonuri modificate.
Sper ca cei car vor aparea in viitorul apropiat la promotor sa nu aiba parte de acelasi gen de articole de prezentare
Imagine
Imagine
 
Avatar utilizator
marian_iam
V.I.P.
Mesaje: 6591
Membru din: 17 Dec 2007, 13:04
Localitate: Bucuresti, dr taberei
Contact:

Re: Leonul meu

23 Apr 2009, 11:22

nu cred ca ar trebui sa iei in considerare un text de 2 lei si 50 de bani!
si mai ales comentariile de pe acolo ...
in rest .... asteptam sambata la promotor!
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro
 
Nicky
Mesaje: 6983
Membru din: 01 Sep 2008, 07:48
Localitate: Dublin, Ireland
Contact:

Re: Leonul meu

23 Apr 2009, 11:24

Asa e presa, titlurile vand.
Stai linistit, nu trebuie sa te scuzi pentru aberatiile lor.
Oricum, e bine ca acum avem si dovada ca nu e cum au spus ei, adica tu nu ai precizat asta niciodata.
Din puncul meu de vedere, este cel mai reusit design din ce am vazut pe aici, pe forum.
Dar asta, repet, e parerea mea, nu a Romaniei :)

Keep up the good job! ;)
 
eddy_wtx
LowRider
Mesaje: 4333
Membru din: 14 Mai 2008, 10:00
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Leonul meu

23 Apr 2009, 11:26

Articolul ca articolul, dar comentariile de mai jos ale frustratilor, cel putin pe mine, m`au exasperat...
Mai ales ala de are un prieten cu leon 3.0 :lol:
 
aky_17
Mesaje: 30
Membru din: 22 Mar 2009, 14:32
Localitate: Iasi

Re: Leonul meu

23 Apr 2009, 11:33

leutzu tau arata f bine... felicitari abia astept sa-l vad la tv :P
A fost dragoste la prima vedere...
 
Avatar utilizator
badganaflee
V.I.P.
Mesaje: 3417
Membru din: 19 Oct 2008, 16:54
Localitate: TM
Contact:

Re: Leonul meu

23 Apr 2009, 11:38

Din sport.ro : "Esti degeaba
Ce are asta pe masina aia altii pun pe crx-uri din 86.....lasatil sa se simta bn dar nu are ce cauta la promotor "

Ce frustrati, man sper sa nu te consumi , nu-i baga in seama chill, masina ta rullez
FR
 
Avatar utilizator
Paul_pga
Subiect Autor
Mesaje: 63
Membru din: 29 Iul 2008, 10:58
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Leonul meu

23 Apr 2009, 11:57

Daca nu ma anunta un prieten, eu nici nu gaseam articolul :D Comentariile de acolo nu m-au deranjat atat de mult pentru ca oricum sunt inerente si ma asteptam sa fie acolo. Cel mai mult m-a deranjat ca nu am declarat ca am cel mai tare seat din tara si mi-au pus ei practica lumea in cap cu fraza respectiva si cu descrierea modificarilor. Astept si eu cu nerabdare ziua de sambata :D
Imagine
Imagine
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori