Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 39
 
Remus
Membru Fondator
Mesaje: 4027
Membru din: 27 Noi 2007, 17:57
Localitate: Bucuresti
Contact:

23 Iul 2008, 15:51

Deci Chill Out :P Gata omul a gresit se mai intampla :lol: . Mai bine incepem de la inceput.....rzv tata nu mai fi suparat si te asteptam la urmatoarea intalnire sa ne cunostem mai bine !!!!
Mercedes Benz A-Class 180 - 2015
Land Rover Freelander 2 /2.2/ 160cp
Ex ; Seat Leon 1.6 102 cp

Despre mine....urasc regulile altora, ador regulile mele...
http://clubseat.hi5.com
http://www.youtube.com/ClubSeatRomania
http://twitter.com/ClubSeatRomania
http://www.facebook.com/pages/Clubseateu-Romania/108874261828
 
Avatar utilizator
Bamse
Moderator
Mesaje: 6512
Membru din: 20 Mai 2008, 13:11
Localitate: Bucuresti
Contact:

23 Iul 2008, 16:26

rzw, sa stii ca fazele astea ne cam ranesc la corason.....nu prea suntem la fel ca restul forumurilor din mai multe puncte de vedere....
1 forumul nu e foarte dezvoltat.
2 suntem mai mult o familie.

si de asta am reactionat asa.
uite vorba lui remus, hai la o intalnire de-a noastra sa ne cunoastem si sa discutam mai multe chestii.....printre care si problema asta a forumului.

ce zici?sau acuma chiar nu mai intri pe acilea!
Ibiza, FR. Black, TDI, Chiptuned
Canalul Clubseat.eu pe Youtube
 
Avatar utilizator
ace117
Membru Fondator
Mesaje: 5359
Membru din: 27 Noi 2007, 22:38
Localitate: Sf. Gheorghe

23 Iul 2008, 16:49

N-am avut net cateva zile si uite ce gasesc...
RZW...nu-i frumos ca la prima nemultumire a ta sa jignesti toti utilizatorii acestui forum!
Zici ca suntem fitzosi?Mai degraba esti tu, daca nu-ti convine sa depui un minim de efort pt atasarea pozelor.
Nu suntem perfecti, suntem constienti de asta, dar de aici pana la jigniri....In fine, las' ca ma enervez singur si nu are rost...
VW TIGUAN TRACK & AVENUE "THE BIG FOOT" 210 CP/450 Nm - CFT stg1
EX - SEAT LEON FR "THE STEALTH KNIGHT" 218 CP/453 Nm - RBN stg1

Imagine Imagine
 
Avatar utilizator
luci&dana
VIP
Mesaje: 2966
Membru din: 29 Noi 2007, 16:52
Localitate: Constanta
Contact:

23 Iul 2008, 16:52

este optiunea lui de a nu mai posta sau a posta in continuare pe acest forum. dar se poate face acest lucru si omeneste, pentru ca acuzele lui nu aduc atingere doar unuia, ci tuturor membrilor.
Seat Ibiza 1.4 16V 86 CP

În jurul nostru se afla unii oameni care îsi traiesc viata parca numai cu singurul scop de a ajunge la capatul ei.
NU Viteza ucide!!! INCONSTIENTA, PROSTIA, LIPSA DE EXPERIENTA, NEATENTIA, TERIBILISMUL ucide!

http://www.youtube.com/watch?v=m5fsEHeZ1I4
 
Florin&David
JAF
Mesaje: 2454
Membru din: 26 Mai 2008, 07:03
Localitate: Constanta
Contact:

23 Iul 2008, 17:28

Baieti, lasati-o asa cum a iesit.
Trebuie sa intelegem ca nu toti pot avea discutii linistite, nu toti suntem oameni si nu toti stam in fata calculatoarelor pe acest forum cu pastile "de cap".
RZW, nu s-a supparat nimeni ca nu sti sa atasezi poze. Nici eu nu am stiut la inceput. Invatam. Cum a spus si bamse aici suntem o familie si fitele sunt pe celalalt forum.
Eu personal, inainte sa incep sa postez am citit tot ce se putea citii pe aici. Mi-a placut si am ramas.
Esti liber sa faci ce vrei dar nu trebuie sa te impui sau sa iti impui propriul punct de vedere despre acest forum prin cuvinte jignitoare.
"Vezi ca sunt mai vechi ca tine pe forumul asta" si an dreptate, am citat pe cineva care m-a "acidulat" pe mine.
Pacat ca ne parasesti, sa nu zgarii vopseaua in incercarea de a scoate sticker-ul.
O zi buna.
FIAT 500 - 1.4/100 CP, CT 74 REA
CUPRA R - 2.0/300+ CP, CT 50 DAB
 
Avatar utilizator
R Z W
Subiect Autor
Mesaje: 996
Membru din: 25 Iun 2008, 11:27
Localitate: Bucuresti, Brancoveanu
Contact:

23 Iul 2008, 18:17

se spune ca adevarul doare , daca nu erati asa cum am zis eu trebuia sa aratati contrariul nu sa sratiti ca v-am jignit si altele ,eu doar mi-am zis offul , si dupa cum vad unii tot continua sa ma ia la misto ,Florin&David stiker ul il am lipit pe luneta si nu am sa zgari vopseaua, cat depre intalniri nu cred ca are rost sa vin ,imi inchipui cum o sa va uitati "asta" e ala care a facut scandal pe site ca nu stie sa puna pozele

oricum imi cers scuze fata de toti care s-au simtit jigniti ,nu vreau ca iubirea mea fata de seat sa fie umbrita din kauza asta cu respect
 
Avatar utilizator
marian_iam
V.I.P.
Mesaje: 6591
Membru din: 17 Dec 2007, 13:04
Localitate: Bucuresti, dr taberei
Contact:

23 Iul 2008, 20:23

R Z W scrie:
se spune ca adevarul doare , daca nu erati asa cum am zis eu trebuia sa aratati contrariul nu sa sratiti ca v-am jignit si altele ,eu doar mi-am zis offul

Da prietene...ai dreptate!
forumul este VARZA, noi suntem FITOSI si probabil mai ai si alte cuvinte care le tii pentru tine ...
Si ca sa-ti demonstrez ca "trebuie sa aratam contrariul" mai asteptam si alte cuvinte jignitoare la adresa noastra si a celor care au muncit la forum.
Te rog frumos nu te abtine la vorbe... incearca si ceva mai dur, vulgar...
Si te mai rog ceva ... daca o sa vii la vre-o intalnire probabil o sa facem cunostinta ... si atunci o sa ne cunosti.
Aproape nimeni nu a reusit sa ataseze din primul post pozele ... nici eu... nici tu... nici marea majoritate ... Probabil Remus le-a explicat tuturor cum se ataseaza si probabil toti l-au intrebat de ce pe forumul asta nu se pot atasa poze direct.
Cu asta am terminat ... si te asteptam in fiecare vineri la ora 21 la benzinaria MAL Udristei... sau la spontane!
Multa bafta!
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro

 
Avatar utilizator
ace117
Membru Fondator
Mesaje: 5359
Membru din: 27 Noi 2007, 22:38
Localitate: Sf. Gheorghe

23 Iul 2008, 20:27

Uite RZW, parerea mea este sa te duci la o intalnire, se mai intampla sa incepi cu stangul...Si nu de putzine ori s-a intamplat ca omul de la spatele calculatorului sa fie total diferit de cel din realitate...
Este o sansa buna sa ne cunoastem mai bine...Decizia i-ti apartine! :wink:
Numai bine!
VW TIGUAN TRACK & AVENUE "THE BIG FOOT" 210 CP/450 Nm - CFT stg1
EX - SEAT LEON FR "THE STEALTH KNIGHT" 218 CP/453 Nm - RBN stg1

Imagine Imagine
 
Avatar utilizator
R Z W
Subiect Autor
Mesaje: 996
Membru din: 25 Iun 2008, 11:27
Localitate: Bucuresti, Brancoveanu
Contact:

23 Iul 2008, 20:38

promit sa vin vineri la intalnire
 
Avatar utilizator
Bamse
Moderator
Mesaje: 6512
Membru din: 20 Mai 2008, 13:11
Localitate: Bucuresti
Contact:

23 Iul 2008, 21:46

f bine asa te vreau.....si vrajba sa piara :DD
Ibiza, FR. Black, TDI, Chiptuned
Canalul Clubseat.eu pe Youtube
 
Puffy

23 Iul 2008, 22:47

Sa il iei si pe Xel dupa tine, ca nu a mai trecut pe la noi de ceva vreme...
 
Avatar utilizator
Xel'Naga
Mesaje: 425
Membru din: 04 Feb 2008, 01:01
Localitate: Bucuresti
Contact:

23 Iul 2008, 23:46

Puffy scrie:
Sa il iei si pe Xel dupa tine, ca nu a mai trecut pe la noi de ceva vreme...


repede TU, sti unde am fost si ca am fost ocupat sa fac FORUMUL pentru clubul meu inpreuna cu BLOWWIND !! vreau sa trec si sper sa reusesc saptamana asta !!
PS: arunca un ochi : www.streetzone.ro/forum/ ... scuze de OFFTOPIC :wink: :arrow:
Imagine
Presedinte STREET ZONE Automotive Club
Owner Seat Leon CUPRA 2.0 TFSi 285 cp ( B 90 XEL )
Owner Toyota Corolla 1.4 D4D 95 cp ( B 900 XEL )
Owner VW BORA Nuvolari Concept 140 cp ( B 91 XEL )
contact: xelnaga@rocketmail.com
cosmin_gabriel_ionita@yahoo.com
 
Puffy

24 Iul 2008, 13:04

Arata foarte bine ;) Cand ajung acasa o sa imi fac si eu cont :P
 
Avatar utilizator
Alexxx
B 90 CEV
Mesaje: 360
Membru din: 05 Apr 2008, 14:24
Localitate: Bucuresti
Contact:

24 Iul 2008, 13:16

apropo de streetzone.
ce masini are ANDUAOX :d
Leon 1P 1.6 with: Pandora BodyKit ~ Barracuda Tzunamee 8.5 x 18" ~ Bi-Xenon ~ Angel Eyes ~ Borla Muffler + double tips ~ Mattig Eyebrows ~ Magnat StreetRacer 3000 ~ Sparco Sport Pedals & Footrest

Imagine
 
Avatar utilizator
mike20
Mesaje: 205
Membru din: 11 Apr 2008, 09:35
Localitate: Constanta
Contact:

24 Iul 2008, 13:36

frumos leu ai rzw.ce motor ai?1.6 sau 1.9?
ce optionale ai ales in afara de trapa,bixenon si geamuri fumurii?
Seat Leon 1P Sport-Up 2.0TDI 140cp
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 39

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori