Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
 
Avatar utilizator
kenzo_boy
Mesaje: 563
Membru din: 29 Ian 2008, 19:04
Localitate: Targu Neamt
Contact:

Re: Nou prin zona , dar veche masina

08 Iun 2009, 17:49

profesosre hai sa mai invioram topicul tau si vreau si eu ceva poze cu bara ta....macar o mica poza daca nu vrei sa o vedem live

ps: trebuie sa dau o portie de paste ca se potriveste de minune grila care mi`ai dat`o! :D
Leon TFSI powered by RBN
Imagine
 
The teacher
Profesoru
Subiect Autor
Mesaje: 2828
Membru din: 26 Mar 2008, 17:26
Localitate: Bucuresti /Titan
Contact:

Re: Nou prin zona , dar veche masina

08 Iun 2009, 17:51

Un ultim anunt , eu ce fac pt masina , mea , nu va freaca pe nici unul , o fac pt mine , si nu ma duc la show-uri cu ea , daca m-am dus la o cursa cu Ady , sau cu cine s-o nimeri asta e dar masina arata asa pt ca imi place mie , si nu trebuie sa va placa voua , cine nu poate sa ma inghita , sa ma "S..A"
 
sfigmo
Mesaje: 279
Membru din: 02 Feb 2008, 16:06
Localitate: Arround
Contact:

Re: Nou prin zona , dar veche masina

08 Iun 2009, 17:57

Profesore,
stii ca prefer de un milion de ori sa te sun sa povestim decat sa fac comentarii "destepte" pe forumuri...scriu aici cu speranta ca cel care te-a suparat prin spusele sale va citi si dupa ce se umfla in pene cand vede cat de bagat in seama e, se va ofili si ii va pieri pofta de barfe si catalogari aiurea, rautati gratuite...eu consider ca nu e vorba de investitiile materiale in masini cand e vorba de aprecieri, ci de tot ceea ce faci si ai facut relativ la acest club. Participarea ta la toate intalnirile, aportul tau de cunostinte, eforturi de a ajuta oamenii, faptul ca ai reprezentat clubul in competitiile de profil auto-indemanare si liniute organizate in cadru legal etc, toate astea te pun in fata, in locul unde meriti sa fii...daca unii te considera partas al unor bisericute (pe care eu nu le-am simtit niciodata si le consider inexistente), cum spuneau si ceilalti, e doar invidie...nu conteaza banii investiti in masina, nu conteaza ce spoiler ai si ce turbina sau ce suspensii ai...nu in comunitatea asta si nu in contextul actual...conteaza cate posturi ai, cate cuvinte de lauda ai transmis, cate sfaturi ai dat, cat timp ai petrecut ajutand colegii de club si forum sa le faci una-alta pe masini...eu zic sa ignori spusele unor "nimeni" si sa iti vezi mai departe de treaba, asa cum stii tu, asa cum ai facut si pana acum...stim cu totii ca pentru astea plata ne va veni in ceruri, insa tine minte o chestie: ROATA SE INTOARCE !!!
Spor la munci si da-i cu bere ca trece supararea si nervii...cat de curand ne revedem si povestim pe indelete ;) ...
Profit de ocazia asta sa ii salut pe Corsi si Testosul :) ...
Bafta Profesore si FRUNTEA SUS...
 
The teacher
Profesoru
Subiect Autor
Mesaje: 2828
Membru din: 26 Mar 2008, 17:26
Localitate: Bucuresti /Titan
Contact:

Re: Nou prin zona , dar veche masina

08 Iun 2009, 18:08

kenzo_boy scrie:
profesosre hai sa mai invioram topicul tau si vreau si eu ceva poze cu bara ta....macar o mica poza daca nu vrei sa o vedem live

ps: trebuie sa dau o portie de paste ca se potriveste de minune grila care mi`ai dat`o! :D

Man astia nu au lucrat azi , ca alfel era gaata , eram sigur , ca se potriveste , dar astepta
m feedback-ul tau , ma bucur ca este de folos ,
 
Avatar utilizator
zeusik
Nashul
Mesaje: 2336
Membru din: 29 Oct 2008, 10:20
Localitate: Bucuresti

Re: Nou prin zona , dar veche masina

08 Iun 2009, 18:11

Aprob cele spuse de Vlad, si ii mentin ideea, eu sunt unul dintre aceeia pe care i-ai ajuta, chiar daca a fost o chestie infirma a contat, ca sa se stie despre ce este vorba( ma refere la scanare ). Dam o bere si gata :bounce:
"În viață risipim ani, iar la moarte cerșim clipe"
Leon 1M Last Edition - 1.9 TDI PD (AXR) - 2006
EX: Seat Cordoba 1.4 75 cp - 2004 - custom made
 
The teacher
Profesoru
Subiect Autor
Mesaje: 2828
Membru din: 26 Mar 2008, 17:26
Localitate: Bucuresti /Titan
Contact:

Re: Nou prin zona , dar veche masina

08 Iun 2009, 18:13

zeusik scrie:
Aprob cele spuse de Vlad, si ii mentin ideea, eu sunt unul dintre aceeia pe care i-ai ajuta, chiar daca a fost o chestie infirma a contat, ca sa se stie despre ce este vorba( ma refere la scanare ). Dam o bere si gata :bounce:

Pai nu am vazut berea Marius................ :lol:
 
Avatar utilizator
zeusik
Nashul
Mesaje: 2336
Membru din: 29 Oct 2008, 10:20
Localitate: Bucuresti

Re: Nou prin zona , dar veche masina

08 Iun 2009, 18:16

Da-mi un Pm cu marca si sa rezolvat!!!............................. :D
"În viață risipim ani, iar la moarte cerșim clipe"
Leon 1M Last Edition - 1.9 TDI PD (AXR) - 2006
EX: Seat Cordoba 1.4 75 cp - 2004 - custom made

 
Avatar utilizator
zeusik
Nashul
Mesaje: 2336
Membru din: 29 Oct 2008, 10:20
Localitate: Bucuresti

Re: Nou prin zona , dar veche masina

08 Iun 2009, 18:26

Sa reclam berea? :D
"În viață risipim ani, iar la moarte cerșim clipe"
Leon 1M Last Edition - 1.9 TDI PD (AXR) - 2006
EX: Seat Cordoba 1.4 75 cp - 2004 - custom made
 
The teacher
Profesoru
Subiect Autor
Mesaje: 2828
Membru din: 26 Mar 2008, 17:26
Localitate: Bucuresti /Titan
Contact:

Re: Nou prin zona , dar veche masina

08 Iun 2009, 18:29

zeusik scrie:
Sa reclam berea? :D

Marius , nu ma provoca,.
 
sfigmo
Mesaje: 279
Membru din: 02 Feb 2008, 16:06
Localitate: Arround
Contact:

Re: Nou prin zona , dar veche masina

08 Iun 2009, 18:29

Zeusik, spun eu: LUBORG, FUBORG :p...l-am convertit pe Profu' in ultimele trei saptamani...am umplut tomberoanele de la bloc cu doze goale...eram aproape sa ma iau la bataie cu femeia de serviciu si cu administratorul blocului...le-am sugerat sa le vanda cum fac homelesii americani :))
 
Avatar utilizator
LIFEPHORM
Mesaje: 1160
Membru din: 25 Sep 2008, 16:29
Localitate: Bucuresti - Baneasa
Contact:

Re: Nou prin zona , dar veche masina

12 Iun 2009, 11:49

Imagine
2007 Seat Leon FR 2.0 TFSI - 290 CP - Powertech Stage 2+
2015 Audi A6 Avant C7.5 2.0TDI 190 CP, S-Line
1991 VW Scirocco MK2 GT-II 1.8 8V Black Brilliant Metallic
2018 VW Golf 7.5R 2.0TSI 310 CP 4door Indium Grey
 
Avatar utilizator
Jernoiu Catalin
Mesaje: 20
Membru din: 08 Iun 2009, 10:15
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Nou prin zona , dar veche masina

12 Iun 2009, 12:32

Salutari Dle Profesor :wink: aici Cata Bucatarul am vazut ca te-a suparat lumea si vroiam sa te anunt ca brigada e in alerta si pregatita pt o interventie in masa :bom: ne vedem diseara la intalnire :wink:
Smoke Tires Not Drugs
 
Avatar utilizator
kosty5
PC_man
Mesaje: 111
Membru din: 17 Sep 2008, 14:08
Localitate: Bucuresti

Re: Nou prin zona , dar veche masina

12 Iun 2009, 12:38

Salut profesore :)
Ce pot sa zic nu da atentie tuturor nebunilor (ca sa nu zic altfel)
Esti un om de milioane
Pe mine unu m-ai ajutat inca de la prima mea intalnire cu club seat ( SeatEuforia 1)
Mult succes cu masina.
Tot respectul pentru ce ai realizat pana acum
Kosty
B - 883 - SOD - Leon 1P FR 2.0l / 200CP
 
Avatar utilizator
Bubulutza
Mesaje: 4196
Membru din: 26 Ian 2009, 16:05
Localitate: Bucuresti

Re: Nou prin zona , dar veche masina

12 Iun 2009, 12:48

The teacher scrie:
Atitudinea unor asa zisi , membri , ma face sa i-mi para rau ca activez aici , nu contest aportul unor oameni pe acest forum , dar in a aduce in f ata faptul ca unii nu au facut decat tuning , nu mi se pare elocvent , de ex Sylver ,(Ex Genenis) , a fost doar la doua intalniri , si este in masura sa aprecieze calitatea unor membri , nu mi se pare corect , daca esti pe felie , fii acolo im fata , iati pumni , cum imi iau eu ca nu il bag in seama pe RZW , sau esti si tu unul din frustratii care daca e loc , baga foc i9n paie, nu am intyeles deloc ce trebuia sa te iei de tunati, dacan nu ai banii lor sau stiinta lor , stai frate in banca ta , deci , daca mai aud ca va luati de astia care baga mii de euro in masini , va F.T in gura direct , nu mai suport , ghabar nu aveti cu ce se mananca , intretinerea masini si va luatii d e lume , este normala atitudinea unor oameni care cheltuie mii de euro pe sezon , imn comparatie cui voi ............restul , cami-au venit dracii , cine dreaq sa fie i n prim plan , masini stock sau alea super modificate , , macar pe a mea nu se vede nimic dupa 5000 de euro , suntenti ori ignoranti , ori invidiosi , in primul caz va inteleg , in al doilea va compatimesc


aoleu! nu te mai supara ca nu merita! click dreapta IGNORE ! :lol: chiar nu merita sa te cobori la mintea lor..sau la lipsa lor de asa ceva...dar pe bune acum BINE LE-AI MAI ZIS!!!! :lol:
ps: mai pune si tu o poza doua cu masinuta ca arata senzational...ma mai inspir si eu :)
 
Avatar utilizator
TIBI
Mesaje: 6761
Membru din: 10 Mai 2008, 13:15
Localitate: Ploiesti

Re: Nou prin zona , dar veche masina

12 Iun 2009, 14:59

subscriu spusele colegilor...este prea absurd sa ne ignori pe toti pt unii /altii
sfaturile tale au greutate si sunt pretioase aici

imi pare rau ca n-am fost vinerea trecuta...dani mi-a povestit cum a fost si mi-ar fi placut sa stam la palavre si bere
-SEAT LEON 5F Xperience 2.0tdi 184cp
-EX-SEAT LEON_2.0tdi BKD 140cp+

huse piele schimbator
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori