Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 53
 
Avatar utilizator
STORM
Mesaje: 468
Membru din: 03 Dec 2007, 15:58
Localitate: crangasi city
Contact:

01 Mar 2008, 23:46

de la confuzii la caterinka ieftina e drum lung ace ....
 
Avatar utilizator
ace117
Membru Fondator
Mesaje: 5359
Membru din: 27 Noi 2007, 22:38
Localitate: Sf. Gheorghe

01 Mar 2008, 23:52

Nu am vrut sa sune asa, eram doar curios...credeam ca faceti parte din aceeasi club sau cerc de prieteni.
Daca te-am jignit i-mi cer scuze... :oops:
VW TIGUAN TRACK & AVENUE "THE BIG FOOT" 210 CP/450 Nm - CFT stg1
EX - SEAT LEON FR "THE STEALTH KNIGHT" 218 CP/453 Nm - RBN stg1

Imagine Imagine
 
Avatar utilizator
STORM
Mesaje: 468
Membru din: 03 Dec 2007, 15:58
Localitate: crangasi city
Contact:

01 Mar 2008, 23:59

eu nu vorbesc in numele nimanui ... ca i-am luat apararea nu este tot una cu a vb in locul lui !! Iar raspunsul lui Blowwind il ai cateva posturi mai inainte ( pagina 5, postul 4... nu iti este adresat tie )
 
Avatar utilizator
STORM
Mesaje: 468
Membru din: 03 Dec 2007, 15:58
Localitate: crangasi city
Contact:

02 Mar 2008, 00:00

ace117 scrie:
Nu am vrut sa sune asa, eram doar curios...credeam ca faceti parte din aceeasi club sau cerc de prieteni.
Daca te-am jignit i-mi cer scuze... :oops:
blowwind este din acelasi club cu el si cerc de prieteni, eu decat amic
 
Avatar utilizator
ace117
Membru Fondator
Mesaje: 5359
Membru din: 27 Noi 2007, 22:38
Localitate: Sf. Gheorghe

02 Mar 2008, 00:09

Ok , am inteles.
Intrebarea mea a venit ca recitind posturile am observat ca voi a-ti fost aparatorii cei mai inversunati a lui Xel'Naga - nu ca m-ar fi deranjat acest lucru, am declarat si eu ca cred ca dotarile au fost scrise din proasta informare.
Insa am remarcat si asemanarea de nick-uri la voi doi si eram curios...cred ca am ales postul si momentul nepotrivit...
VW TIGUAN TRACK & AVENUE "THE BIG FOOT" 210 CP/450 Nm - CFT stg1
EX - SEAT LEON FR "THE STEALTH KNIGHT" 218 CP/453 Nm - RBN stg1

Imagine Imagine
 
Avatar utilizator
STORM
Mesaje: 468
Membru din: 03 Dec 2007, 15:58
Localitate: crangasi city
Contact:

02 Mar 2008, 00:14

Ace ceea ce am scris eu nu iti era adresat tie in nici o privinta... am luat apararea lui Xel'Naga pt ca stim ce fel de om este, poate o sa ai ocazia sa il cunosti la 4tuning days si o sa intelegi dc ii luam apararea
 
Avatar utilizator
ace117
Membru Fondator
Mesaje: 5359
Membru din: 27 Noi 2007, 22:38
Localitate: Sf. Gheorghe

02 Mar 2008, 00:28

Mi-am exprimat si eu dorinta de-al cunoste la 4tuningdays. :)
Sincer, ma simt vinovat ca am avut suspiciuni (si recunosc ca am avut) referitor la buna credinta a lui Xel'Naga.
Vazand aceea factura, singurul lucru de care mi-a parut rau, era faptul ca ajuns atat de tarziu la noi.
Si m-am intrebat de ce numai acum si de ce prin altcineva?
In fine...cred ca e cazul sa inchidem off topicul si sa ne concentram asupra acelui lucru care ne aduna, zi de zi in fatza calculatoarelor: masina!
VW TIGUAN TRACK & AVENUE "THE BIG FOOT" 210 CP/450 Nm - CFT stg1
EX - SEAT LEON FR "THE STEALTH KNIGHT" 218 CP/453 Nm - RBN stg1

Imagine Imagine

 
Avatar utilizator
STORM
Mesaje: 468
Membru din: 03 Dec 2007, 15:58
Localitate: crangasi city
Contact:

02 Mar 2008, 00:37

De acord cu tine ! offtopic
 
Puffy

02 Mar 2008, 00:45

Ace, asa tarziu am pus si noi mana pe ea. Ieri, la intalnirea saptamanala, a venit si Xel`Naga, si a adus si factura, tocmai pt a elimina toate suspiciunile care planeaza asupra acestei masini.

Si eu cred ca motivul pt care nu a atasat Xel`Naga factura, ca ii este scarba de subiectul asta. Crede-ma ca si eu daca as fi avut o factura pe care scrie chestiile alea, si as fi scris un post, si dupa aia, toata lumea imi sarea in cap, ca nu are cum, ca nu exista, ca eu ma cred cel mai tare din parcare, masina nefiind in posesia mea, ca sa vad despre ce e vorba, si eu ma simteam ca el.

Acum sper ca toata lumea s-a linistit in privinta masinii, si sper ca o sa lasati omu sa isi scrie despre masina lui, si despre eventualele modificare pe care vrea sa i le aduca...

O prima modificare, de care Xel`Naga nu a scris, probabil pentru ca nu a avut loc de "carcotasi" este BOV`u.
Xel`Naga, ai cuvantul!!!...
Ultima oară modificat 02 Mar 2008, 00:56 de către Puffy, modificat 1 dată în total.
 
Avatar utilizator
ace117
Membru Fondator
Mesaje: 5359
Membru din: 27 Noi 2007, 22:38
Localitate: Sf. Gheorghe

02 Mar 2008, 00:54

Cum se aude?
Asta ma oftica la diesel, ca nu se poate pune BOV cu acel sunet specific.
VW TIGUAN TRACK & AVENUE "THE BIG FOOT" 210 CP/450 Nm - CFT stg1
EX - SEAT LEON FR "THE STEALTH KNIGHT" 218 CP/453 Nm - RBN stg1

Imagine Imagine
 
Puffy

02 Mar 2008, 00:55

Tot ce pot sa iti spun, este ca nu trebuie sa mai scoti capul pe geam sa fluieri dupa fete.... calci acceleratia :twisted: :twisted:
 
Avatar utilizator
ace117
Membru Fondator
Mesaje: 5359
Membru din: 27 Noi 2007, 22:38
Localitate: Sf. Gheorghe

02 Mar 2008, 00:59

Tare!
Exista ceva si pt diesel insa nu cred ca se aude asa frumos ca ceea pe benzina :cry:
VW TIGUAN TRACK & AVENUE "THE BIG FOOT" 210 CP/450 Nm - CFT stg1
EX - SEAT LEON FR "THE STEALTH KNIGHT" 218 CP/453 Nm - RBN stg1

Imagine Imagine
 
roret
Mesaje: 8
Membru din: 29 Noi 2007, 17:47

02 Mar 2008, 01:16

salut
incerc sa inteleg de ce s-a creat aceasta confuzie privind aceasta masina
apoi , nu inteleg de ce atat de multi membrii si moderatori sunt purtatori de cuvant ai lui Xel`Naga
eu unul am inteles confuzia ,dar cred ca deja s-a creat un sindicat in jurul lui Xel`Naga
totusi masina nu are nimic special fata de o cupra si totusi nu imi explic de ce atat interes si atat de multi avocati
cred ca Xel`Naga trebuie lasat sa isi prezinte singur masina si modificarile
P.S. mesaj pt avocati
sunt cel putin 5 cupra pe acest forum in care s-au investit bani si timp si proprietarii lor nu au prezentat o imagine falsa a masinilor si nu au jignit alti membri pentru simplu motiv ca au semnalat anumite informatii false si pentru care nimeni nu manifesta vreun interes
rog moderatorii sa imi stearga userul roret din baza de date a acestui forum-privat( de familie)
multumesc anticipat
 
Avatar utilizator
julia_crista
Mesaje: 711
Membru din: 04 Dec 2007, 20:36
Localitate: Bucuresti
Contact:

02 Mar 2008, 01:55

roret scrie:
salut
incerc sa inteleg de ce s-a creat aceasta confuzie privind aceasta masina
apoi , nu inteleg de ce atat de multi membrii si moderatori sunt purtatori de cuvant ai lui Xel`Naga
eu unul am inteles confuzia ,dar cred ca deja s-a creat un sindicat in jurul lui Xel`Naga
totusi masina nu are nimic special fata de o cupra si totusi nu imi explic de ce atat interes si atat de multi avocati
cred ca Xel`Naga trebuie lasat sa isi prezinte singur masina si modificarile
P.S. mesaj pt avocati
sunt cel putin 5 cupra pe acest forum in care s-au investit bani si timp si proprietarii lor nu au prezentat o imagine falsa a masinilor si nu au jignit alti membri pentru simplu motiv ca au semnalat anumite informatii false si pentru care nimeni nu manifesta vreun interes
rog moderatorii sa imi stearga userul roret din baza de date a acestui forum-privat( de familie)
multumesc anticipat


roret scrie:
acest posesor de cupra2 , prin aberatiile care le debiteaza pe vreo trei forumuri de profil , a jignit pe toti posesorii de cupra
faptul ca aluat masina cu bani munciti nu ii da dreptul sa minta
ii doresc succes si sa fie mai decat sigur ca super cupra sa este unicat

PS dupa ce unii membrii au luat atitudine fata de aberatiile spuse de supercupra , acesta a incercat sa o dreaga motivand ca nu stie de unde atatea dotarii si de fapt sunt comandate de un director de la seat, insa pe alte forumuri a intretinut cu buna stiinta minciuna
in fine , sunt curios si eu sa vad o supercupra si apoi imi retrag afirmatiile


si deci tu esti suparat pentru ca......... l-ai jignit pe Xel'Naga si l-ai facut mincinos sau ca i-a s-a luat apararea.

oricum - toti de pe forum am exagerat - si uite ca se mai gaseste un avocat pentru Xel'Naga - sa pui omul sa vina cu factura......... se pare ca suntem toti TOMA NECREDINCIOSUL
If you ever dream of beating me, you'd better wake up and apologise.
Nu lucrez in weekend si in zilele care se termina cu "i"
 
Sylver
Mesaje: 740
Membru din: 12 Feb 2008, 12:42
Localitate: Bucuresti

02 Mar 2008, 02:49

pai unii activeaza pe mai multe forumuri si au mai vazut cearta de genul asta cu xel'naga pe alte topicuri.
Apropo, off-topic, ar trebui gasita o modalitate de informare a utilizatorilor de pe forumul vag(vw) despre clubul seat. Ma refer la cei care activeaza pe sectiunea Seat, si cred ca sar binisor de 1000. Unii dintre ei sunt aici oricum:) Poate un msg predefinit, copy-paste pe privat la fiecare. Ar dura cam o ora...dar am popula forumul instant:)
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 53

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 10 vizitatori