Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
 
The teacher
Profesoru
Mesaje: 2828
Membru din: 26 Mar 2008, 17:26
Localitate: Bucuresti /Titan
Contact:

Re: Cupa Mr. Mikulas Sf. Gheorghe - Concurs Indemanare

08 Dec 2008, 08:20

marian_iam scrie:
pe mine m-au bagat la N3 ... e bene ca mi-a crescut si motorul! am de 1.7.... :lol:
si daca nu greseam traseul ( greseala ... ca am intors ndeva mai departe ) eram pe pozitia 6 la clasa N2.
Parca era mai bine!

greseala e nostra , am repetat cu sticle de cola , sprite , si Marian ma intreba , acolo e sprite , acolo e cola intru intre ele , in traseu toate jaloanele erau la fel..........
 
The teacher
Profesoru
Mesaje: 2828
Membru din: 26 Mar 2008, 17:26
Localitate: Bucuresti /Titan
Contact:

Re: Cupa Mr. Mikulas Sf. Gheorghe - Concurs Indemanare

08 Dec 2008, 08:25

Am invatat , ceva , stand printre piloti , trebuia sa numerotam jaloanele , iesea cam asa intru prin dreapta la 1 , prin stanga la doi , prin dreapta la trei , prin stanga la 4 , 5-6 poarta printre ele , 7 prin dreapta cu 360 , 8-9 legat prin dreapta cu 180........ati inteles cava?
 
Nicky
Subiect Autor
Mesaje: 6983
Membru din: 01 Sep 2008, 07:48
Localitate: Dublin, Ireland
Contact:

Re: Cupa Mr. Mikulas Sf. Gheorghe - Concurs Indemanare

08 Dec 2008, 09:48

Neata, all! Sunt zombie, sunt sick and tired, da' a fost frumos la Sf. Gheorghe. Multumiri organizatorilor si multumiri nemasurate supergaleriei clubseat.eu (pentru deplasare, incurajari si voie buna) si superoamenilor locului (Zoli, Attila, fetele cochetele, toooooooti).
Ne-au laudat organizatorii si au zis ca ne mai asteapta, chiar am filmat cand au zis ca "voi ce cu seat-urile ati facut o figura foarte frumoasa"
Pun si eu poze, ce am primit de la Mihai pana acum. Cam putine, e drept, nu stiu de ce asa :)
http://www.urcaok.net/download3.php?file=223866
Filmul cu prima mea mansa si ezitarea de la sfarsit, unde m-au penalizat big time :D
http://www.urcaok.net/download3.php?file=845682
Filmul cu clasamentul, realizarea clasamentului cu cei mai buni timpi pe grupe.
http://www.urcaok.net/download3.php?file=249787
Filmulete adunate de la festivitatea de premiere
http://www.urcaok.net/download3.php?file=429806
Bufu ne-a dat emotii pe serpentinele de dupa Predeal, dar in final totul a fost ok :D
Eu si Bufu am fost zombies of the day, ca nu prea am dormit sambata spre duminica :)
Marian a ramas cu termostatul blocat pe deschis, dar nu a degerat in masina :)
Profesorul a mers cu 200 km/h sa ne prinda si noi eram in spatele lui...bine ca nu ai luat radare, Cristi :)
Mihaidd a facut super poze si ii multumim pe calea asta ;)
Puffy cred ca are motor de Cupra pe Ibiza lui, ca nu prea ne tineam de el...sau poate se grabea undeva :)
Ma bucur ca am ajuns bine acasa cu totii si ca am mancat Goulash :D Multi dintre noi nu am mancat nimic pana seara.
La anu' speram sa mergem si mai multi, sa le luam si mai multe cupe celor din Sf. Gheorghe :)
Eu le multumesc lui Vlad (sfigmo) si lui Cristi (profesorul) pentru sfaturile si indicatiile pretioase :)
La mai mare clubseat.eu ;)
 
The teacher
Profesoru
Mesaje: 2828
Membru din: 26 Mar 2008, 17:26
Localitate: Bucuresti /Titan
Contact:

Re: Cupa Mr. Mikulas Sf. Gheorghe - Concurs Indemanare

08 Dec 2008, 09:58

Intre noi daca nu ne ajutam , cine sa ne ajute?
 
Avatar utilizator
Testosul
Mesaje: 4143
Membru din: 20 Dec 2007, 11:47
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa Mr. Mikulas Sf. Gheorghe - Concurs Indemanare

08 Dec 2008, 10:19

The teacher scrie:
Am invatat , ceva , stand printre piloti , trebuia sa numerotam jaloanele , iesea cam asa intru prin dreapta la 1 , prin stanga la doi , prin dreapta la trei , prin stanga la 4 , 5-6 poarta printre ele , 7 prin dreapta cu 360 , 8-9 legat prin dreapta cu 180........ati inteles cava?


Da, dar macar stiti ce aveti de facut data viitoare.
 
Avatar utilizator
Trainelu
Mesaje: 1708
Membru din: 13 Iun 2008, 07:54
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa Mr. Mikulas Sf. Gheorghe - Concurs Indemanare

08 Dec 2008, 10:31

Felicitari!
ALTEA XL 1.6 STYLANCE
ZENITH GREY
Imagine
 
Puffy

Re: Cupa Mr. Mikulas Sf. Gheorghe - Concurs Indemanare

08 Dec 2008, 11:28

Buna dimineata!!!
Imi pare bine ca am ajuns cu totii, cu bine, acasa.
A fost o excursie super. M-am simtit minunat si sper sa o mai facem lata iar cat mai curand.
Incep prin a felicita participanti, data viitoare sunt sigur ca veti face o figura frumoasa ;)
Ma bucur ca am reusit sa va dam incredere, si ca ati reusit sa ne auziti. Bannerul nostru a fost atractia principala, cativa piloti incercand sa il doboare :lol: :lol: :lol:
Organizarea a fost foarte buna, cu toate ca, in momentul in care am ajuns, am avut unele indoieli cu privire la locatia aleasa. Se cunoaste ca baietii din Sf. Gheorghe au experienta in sportul cu motor, si au reusit sa organizeze un traseu foarte frumos, intr-o locatie oarecum ciudata.
Ma bucur pentru Profesor` care a reusit sa "fure" cateva sfaruri de la pilotii experimentati si sunt sigur ca ii vor prinde bine in viitoarele competitii la care va lua startul.

Poate pe viitor, o sa organizam si noi o actiune de genul acesta.

Astept cu nerbdare urmatoarea deplasare a ClubSeat ;)

P.S. Niky, nu am Cupra, sunt doar nebun :lol: :lol: :lol:

 
Avatar utilizator
marian_iam
V.I.P.
Mesaje: 6591
Membru din: 17 Dec 2007, 13:04
Localitate: Bucuresti, dr taberei
Contact:

Re: Cupa Mr. Mikulas Sf. Gheorghe - Concurs Indemanare

08 Dec 2008, 11:40

felicitari lui Nicky (locul 2 la categoria bad boys) - te poti lauda ca l-ai facut pe onofrei! :D
si domnului prof' la mai mare!
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro
 
Avatar utilizator
bufubu
Dibaciu
Mesaje: 314
Membru din: 02 Apr 2008, 10:36
Localitate: Braila/Bucuresti
Contact:

Re: Cupa Mr. Mikulas Sf. Gheorghe - Concurs Indemanare

08 Dec 2008, 12:16

neatza neatza ,acum am reusit si eu sa ma tresezc ca am fost rupt de oboseala,ce pot sa spun a fost super la sf gheorghe,baietii eram sigur ca o sa faca o figura buna,numai noi stim cat ne-am antrenat la ilioara,din pacate pt mine ziua de ieri a inceput cam prost din cauza politiei rutiere ,si dupa ce am platit la politie cateva inscrieri in concurs si apoi am ajuns acolo si am vazut ca era destul de urat traseul si locatia,mi s-a facut frica nu stiu si am hotarat sa nu mai particip,desi chiar ar fi trebuit.Deabia astept sa mai mergem la astfel de evenimente.
LEON 1.9TDI 1XXCP 350Nm
 
The teacher
Profesoru
Mesaje: 2828
Membru din: 26 Mar 2008, 17:26
Localitate: Bucuresti /Titan
Contact:

Re: Cupa Mr. Mikulas Sf. Gheorghe - Concurs Indemanare

08 Dec 2008, 12:21

ceva interesant , sper sa va placa , din cauza timpului nefavorabil nu am reusit sa pun mai multe camere: http://www.urcaok.net/download3.php?file=765395
 
Nicky
Subiect Autor
Mesaje: 6983
Membru din: 01 Sep 2008, 07:48
Localitate: Dublin, Ireland
Contact:

Re: Cupa Mr. Mikulas Sf. Gheorghe - Concurs Indemanare

08 Dec 2008, 12:32

Super tare!
Tre' sa imi gasesc si eu un sistem sa prind camera inauntru.
Se vede super tare pe inregistrarea ta, apare si semaforul :)
M-am vazut si eu si l-am vazut si pe Marian pe inregistrare.
Super tare! Congrats!
 
Nicky
Subiect Autor
Mesaje: 6983
Membru din: 01 Sep 2008, 07:48
Localitate: Dublin, Ireland
Contact:

Re: Cupa Mr. Mikulas Sf. Gheorghe - Concurs Indemanare

08 Dec 2008, 12:41

Marian, ti-am zis eu ca din cauza tobei, masina ta nu pare 1.6 simplu, ci pare sa aiba o tubina ceva, de-aia te-au si trecut intr-o clasa superioara. Data viitoare ii facem zdrente, ne vom antrena exact pe ce trebuie, cu jaloane identice :D no cola, fanta, sprite shit! :P De-aia am gresit si eu in prima mansa, ma uitam dupa juice :D Plus ca din masina, in timpul concursului, se vede super aiurea...chiar si cu geamurile curate :)
Eu pusesem la capacitate 2000 cmc si apoi am taiat si am scris 1982, ca sa fie aia din certificat si oricum mai jos de 2000 cmc.
Mi-au zis ca oricum trec in urmatoarea grupa, ca e turbo masina.
 
Avatar utilizator
marian_iam
V.I.P.
Mesaje: 6591
Membru din: 17 Dec 2007, 13:04
Localitate: Bucuresti, dr taberei
Contact:

Re: Cupa Mr. Mikulas Sf. Gheorghe - Concurs Indemanare

08 Dec 2008, 12:51

ar trebui sa mergem mai mult la ilioara, mai mult antrenament si cursurile alea la primavara (obligatoriu).
sa incercam tot felul de trasee, jaloane etc ... mari, mici, tot ce se poate. combinate sau trasee diferite!
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro
 
Nicky
Subiect Autor
Mesaje: 6983
Membru din: 01 Sep 2008, 07:48
Localitate: Dublin, Ireland
Contact:

Re: Cupa Mr. Mikulas Sf. Gheorghe - Concurs Indemanare

08 Dec 2008, 13:45

e misto ca in pozele din galeria autocrono apare mare bannerul CLUBSEAT.EU :D Super tare :D
 
Puffy

Re: Cupa Mr. Mikulas Sf. Gheorghe - Concurs Indemanare

08 Dec 2008, 13:51

Am vazut si eu, chiar tare faza... incepe lumea sa ne cunoasca...

Multumim Francy pt banner ;) :bounce: :mrgreen:

Imagine
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori