Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
Avatar utilizator
nazy
Subiect Autor
Mesaje: 78
Membru din: 25 Mar 2008, 17:21
Localitate: Slatina

Re: SEAT Toledo FRUMOS!!!!...DRAG!!!!...DORIT!!!!....LUAT!!!...I

03 Dec 2014, 10:30

CristianACS scrie:
Felicitari pt. ceasuri, arata bine dar mp/h nu deranjaza ?

Multumesc frumos. Nu, deocamdata nu ma deranjeaza. Pana la gasirea unor folii care sa-mi placa mai mult decat acestea...ramane asa.
Toledo RED, model 1M, 1,6, 16v, 77kw, BCB, BiFuel (benzina + GPL), BRC Sequent 24.11
 
Avatar utilizator
nazy
Subiect Autor
Mesaje: 78
Membru din: 25 Mar 2008, 17:21
Localitate: Slatina

Re: SEAT Toledo FRUMOS!!!!...DRAG!!!!...DORIT!!!!....LUAT!!!...I

03 Dec 2014, 10:35

nmihai67 scrie:
Huiiiiii :hi

Vreau si eu Ceasurile astea pe Toledo meu diesel :tongue
Sincer cred ca ai noroc sa ai pe cineva in apropiere cu toate softurile necesare adaptarii celor necesare la maxidot , etc...pana la urma de unde esti :?:
Tare mult as vrea sa le probez si eu pe masina mea inainte sa ma apuc :cheers
Felicitari pentru perseverenta dedicata unor ceasuri de bord, chiar ca mai tot timpul ai schimbat la ele...dar rosu este cel mai frumos ! :cheers :cheers
Ps. Daca treci prin Bucuresti, tare mult as vrea sa le vad live :drive :iroc: :drive


Culmea este ...ca este din Bucuresti cel care mi-a facut aproape toate modificarile si care detine toate cele necesare. Singurul lucru de mentionat este ca este contracost si nu free(din pacate) dar cred ca se merita!
Eu sunt din Slatina, Olt si daca ai drum pe aici mi-ar face mare placere sa ti le arat, eventual sa le punem si pe masina iar daca iti plac...pot fi chiar de vanzare.
Toledo RED, model 1M, 1,6, 16v, 77kw, BCB, BiFuel (benzina + GPL), BRC Sequent 24.11
 
nmihai67
Michel-Angelo
Mesaje: 1568
Membru din: 27 Sep 2008, 18:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: SEAT Toledo FRUMOS!!!!...DRAG!!!!...DORIT!!!!....LUAT!!!...I

04 Dec 2014, 03:35

nazy scrie:
nmihai67 scrie:
Huiiiiii :hi

Vreau si eu Ceasurile astea pe Toledo meu diesel :tongue
Sincer cred ca ai noroc sa ai pe cineva in apropiere cu toate softurile necesare adaptarii celor necesare la maxidot , etc...pana la urma de unde esti :?:
Tare mult as vrea sa le probez si eu pe masina mea inainte sa ma apuc :cheers
Felicitari pentru perseverenta dedicata unor ceasuri de bord, chiar ca mai tot timpul ai schimbat la ele...dar rosu este cel mai frumos ! :cheers :cheers
Ps. Daca treci prin Bucuresti, tare mult as vrea sa le vad live :drive :iroc: :drive


Culmea este ...ca este din Bucuresti cel care mi-a facut aproape toate modificarile si care detine toate cele necesare. Singurul lucru de mentionat este ca este contracost si nu free(din pacate) dar cred ca se merita!
Eu sunt din Slatina, Olt si daca ai drum pe aici mi-ar face mare placere sa ti le arat, eventual sa le punem si pe masina iar daca iti plac...pot fi chiar de vanzare.


Offfff ce "rau" esti! :tongue
Mai bine spune-mi pe PM cat vrei pe ele ! , omoara-ma odata si scurt! Poate supravietuiesc :wav: :wave: :wave: :wave:

Acum am vazut ca ai raspuns aici, am scris deja acolo la anuntul unde vinzi ceasurile alea.
Cel mai bine poate vorbim la telefon: 0722.20.20.67 :cheers
Daca ma rogi - o sa incerc !
Daca nu pot - o sa caut!

Seat Toledo 1.9 TDI Signo - ASV - 140 CP - ESP - 2002

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori