Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
Codruts
Subiect Autor
Mesaje: 15
Membru din: 11 Oct 2016, 15:44

Interior FR

01 Apr 2018, 10:54

Salut. Am găsit fete de usa cu scaune și bancheta de FR in stare aproape ca noi , iar omul cere 800 lei. Bine. Am luat deja scaunele fata și mai am fetele de usa și banchetele. Se merita ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ultima oară modificat 01 Apr 2018, 18:33 de către Cosmin, modificat 1 dată în total.
Motiv: Editare titlu
 
Avatar utilizator
Cosmin
Admin
Mesaje: 7202
Membru din: 14 Feb 2008, 17:11
Localitate: Sibiu
Contact:

Re: Interior FR

01 Apr 2018, 18:39

Toate intrebarile care se refera la estimari financiare in comparatie cu diverse produse vor avea niste raspunsuri extrem de subiective. Mi se pare o mare tampenie sa intrebi asa ceva.

"Se" Merita sa imi iau interior cu 800 de lei, "se" merita sa imi iau telefon cu 3000, "se" merita sa dau 6 lei pe un litru de benzina sau "se" merita sa merg la curve fara prezervativ sunt toate intrebari la care unele raspunsuri vor fi DA, altele vor fi NU.
Cu exceptia sitiuatiei in care vrei sa votam si tu o sa alegi raspunsul cu numarul mai mare de voturi, nu vad sensul intrebarii.
Imagine

MKM Autotechnik - Service auto multibrand Click pt. Detalii si imagini

DIY Info Leon 1P / Altea 5P Click pt. Detalii si imagini
 
Codruts
Subiect Autor
Mesaje: 15
Membru din: 11 Oct 2016, 15:44

Re: Interior FR

01 Apr 2018, 19:03

Am întrebat pentru ca poate altii au luat mai ieftin sau mai scump. Și odată ce pe grupul ala de Facebook nu pot întreba , ma gândeam ca aici pot


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar utilizator
Cosmin
Admin
Mesaje: 7202
Membru din: 14 Feb 2008, 17:11
Localitate: Sibiu
Contact:

Re: Interior FR

02 Apr 2018, 08:37

Tocmai ce iti explicam mai sus. Unii au luat interior FR pe mii de euro, altii l-au luat pe bani de tigari. Care e etalonul? Sau cu ce te ajuta pe tine sa stii chestia asta?

Daca ai nevoie de interiorul ala il cumperi indiferent cati bani cere vanzatorul. Daca nu ai nevoie, poate sa ti-l ofere cineva si gratis, ca nu te atingi de el.
Alegerea e DOAR a ta. Nu poate nimeni sa isi dea cu parerea referitor la alegerile tale si nu poate nimeni estima valoarea absoluta a unui obiect.

Daca singurul tau venit e ajutorul de somaj, atunci 800 de lei sunt bani multi. Daca spargi 800 de lei intr-o seara prin carciumi, atunci suma aia e infima.

Sper ca ai inteles acum inutilitatea intrebarii tale.
Imagine

MKM Autotechnik - Service auto multibrand Click pt. Detalii si imagini

DIY Info Leon 1P / Altea 5P Click pt. Detalii si imagini
 
Avatar utilizator
RD-Woo
Mesaje: 515
Membru din: 03 Aug 2015, 23:18

Re: Interior FR

07 Aug 2018, 18:49

De curand am achizitionat si inlocuit interiorul stock al masinii (scaune fata si bancheta spate)
cu unul de pe varianta facelift a modelului leon FR, in stare foarte buna. toate componentele s-au potrivit la prinderi si mufe, nefiind necesare adaptari

Imagine.Imagine. Imagine
 
keluuu
Mesaje: 2
Membru din: 29 Aug 2019, 06:50

Re: Interior FR

29 Aug 2019, 07:39

Salut,sunt din Pitesti si as dori si eu un intrerior de FR pentru un seat leon din 2006 ,ma poate ajuta cineva ?

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 14 vizitatori