Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
Avatar utilizator
adi.des
Mesaje: 807
Membru din: 08 Sep 2009, 18:56
Localitate: Constanta
Contact:

Re: My car Ibiza

16 Feb 2013, 16:38

andy_wpo scrie:
adi.des ma insel sau ai avut si tu xenon pe far inainte de a pune cu lupe?????Cati crezi ca sau simtit deranjati de tine???Eu va dau perfecta dreptate,e deranjant xenonu pe far cu oglinda si iti rupe retina pt ca cei mai multi nu mai regleaza faru dupa ce pun xenon + nu lasa din reglaj sa bata maxim jos.automat daca faci lucrurile astea nu va mai bate atat de tare.Ideal este sa pui lupe,dar 250euro pe doua faruri care mai arata si ca nuca in peretea :?
In fine,fiecare cu parerea lui,neinteresant sa incep dispute interminabile.Nu poti sa multumesti pe toata lumea,nu???

am avut o scuta perioada pana mi-am dat seama ca am facut o prostie :(,si le-am reglat profesional si nici nu am fost flesuit in trafic,dar nu mi s-a parut corect,pana la urma fiecare face ce vrea si raspunde pentru faptele sale,scz daca ti-am poluat topicul cu parerile mele ,te salut :hi
seat ibiza - emocion roja- 2008 1.4 TDI tuned by RBN
 
andy_wpo
Subiect Autor
Mesaje: 46
Membru din: 28 Noi 2011, 18:53

Re: My car Ibiza

16 Feb 2013, 19:30

Poluat,deloc,fiecare are dreptul sa isi exprime opinia.Ieri am pus si folie pe masina

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
 
andy_wpo
Subiect Autor
Mesaje: 46
Membru din: 28 Noi 2011, 18:53

Re: My car Ibiza

02 Mai 2014, 15:16

In sfarsit am gasit si eu o bara de Ibiza facelift intr-o stare buna si cat de cat completa.Urmeaza sa cumpar proiectoarele(daca gasesc :) )grila din stanga
si apoi sa o vopsesc.Nu am mai avut rabdare si azi am pus-o pe masina.Eu zic ca schimba foarte mult masina,vopsita va arata si mai bine :)
Apropo cine este interesat bara veche se vinde impreuna cu proiectoarele.

Imagine
Imagine
 
andy_wpo
Subiect Autor
Mesaje: 46
Membru din: 28 Noi 2011, 18:53

Re: My car Ibiza

12 Feb 2017, 14:04

Salut,lume :).De mult nu am mai postat.......cam asa arata masinuta inainte sa o vand ......


Imagine.Imagine.Imagine


Imagine

Mi=am facut "damblaua" si am montat barile de face-lift + lip-ul de cupra,din pacate nu am reusit sa montez si niste jante pe masinuta sa fi totul complet inainte de vanzare,anyway asta e noua achizitie,tot in familia Seat :)




Imagine
 
Avatar utilizator
Bamse
Moderator
Mesaje: 6512
Membru din: 20 Mai 2008, 13:11
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: My car Ibiza

13 Feb 2017, 15:02

Sa te duca leon ul safe peste tot l:-)
Ibiza, FR. Black, TDI, Chiptuned
Canalul Clubseat.eu pe Youtube

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori