Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
Avatar utilizator
Cosmin
Admin
Mesaje: 7202
Membru din: 14 Feb 2008, 17:11
Localitate: Sibiu
Contact:

Re: Functii Leon 1P

29 Mar 2012, 08:40

Nu conteaza cate geamuri electrice ai, 2, 4 sau ai in plus trapa, functia tine de modulul convenience.

Si putin de la subiect..Tibi, din cate stiu eu cel mai infect loc din casa e bucataria.. Frigiderul si buretele de spalat vase.. S-au facut si niste teste, vazusem mai demult pe RTL.. Comparativ cu astea, din toaleta poti sa bei si apa :)
Imagine

MKM Autotechnik - Service auto multibrand Click pt. Detalii si imagini

DIY Info Leon 1P / Altea 5P Click pt. Detalii si imagini
 
Avatar utilizator
adi_repulse
Mesaje: 590
Membru din: 06 Iun 2011, 17:35
Localitate: Hamburg
Contact:

Re: Functii Leon 1P

31 Mar 2012, 09:07

inainte sau dupa ce... faci treaba? :yh :yh
 
Avatar utilizator
Cosmin
Admin
Mesaje: 7202
Membru din: 14 Feb 2008, 17:11
Localitate: Sibiu
Contact:

Re: Functii Leon 1P

01 Apr 2012, 11:17

:))))
Atat timp cat treaba nu e "number 2", cred ca n-are importanta..
Bautul cred ca e safe, mancatul e mai cu semnu'-ntrebarii..:)))

Da' hai sa nu mai scarbim lumea, poate or mai fi si oameni slabi de matze p-aci.. :)
Eu nu mai scarbesc usor, in facultate la cursurile de criminalistica mergeam cu echipa de investigatii criminalistice la accidente, omoruri etc..Nu ma impresioneaza intestine scoase, creieri imprastitati pe pereti / asfalt si nici mirosul de cadavru.. Mai zic? :yah
Imagine

MKM Autotechnik - Service auto multibrand Click pt. Detalii si imagini

DIY Info Leon 1P / Altea 5P Click pt. Detalii si imagini
 
Avatar utilizator
adi_repulse
Mesaje: 590
Membru din: 06 Iun 2011, 17:35
Localitate: Hamburg
Contact:

Re: Functii Leon 1P

01 Apr 2012, 11:30

:yh :yh :yh da da da, pai nenea ala de pe Discovery ne incurajeaza tot timpu sa bem numaru 1 daca suntem in padure si n`avem apa la indemana :yh :yh :yh
legat de matze am si eu un prieten la descarcerari si am vazut poze... tot de`alea faine de care zici si u :colors: dar.. asta tine de off topic si ne cearta dupaia lumea :tongue
 
Avatar utilizator
TIBI
Mesaje: 6761
Membru din: 10 Mai 2008, 13:15
Localitate: Ploiesti

Re: Functii Leon 1P

01 Apr 2012, 12:34

Cosmin ,devin nostalgic.Imi aduc aminte de orele de anatomie din facultate,de glumele facute colegelor slabe de inger :lol:
Cadavrele erau cu folmol,plangeai cand stateai langa ele.
Pe mine chiar nu ma scarbeste subiectu :tongue
-SEAT LEON 5F Xperience 2.0tdi 184cp
-EX-SEAT LEON_2.0tdi BKD 140cp+

huse piele schimbator
 
Avatar utilizator
Cosmin
Admin
Mesaje: 7202
Membru din: 14 Feb 2008, 17:11
Localitate: Sibiu
Contact:

Re: Functii Leon 1P

01 Apr 2012, 14:31

:))
Da, si eu am studiat medicina legala un semestru, insa majoritatea fetelor din grupa mea s-au tinut tare.. Nu i s-a facut nimanui rau..
Noi am fost norocosi ca am avut parte de un cadavru "nou", nu era imbibat cu formol..

Si eu zic sa ne oprim aici cu discutiile astea.. Parca incepusem cu "Functii ale Leonului 1P" :)))
Imagine

MKM Autotechnik - Service auto multibrand Click pt. Detalii si imagini

DIY Info Leon 1P / Altea 5P Click pt. Detalii si imagini
 
Avatar utilizator
adi_repulse
Mesaje: 590
Membru din: 06 Iun 2011, 17:35
Localitate: Hamburg
Contact:

Re: Functii Leon 1P

01 Apr 2012, 16:42

poti sa`i zici ca e functia de izolare olfactiva a unui cadavru :)))) cat dureaza pana iese mirosul afara prin masina :yh :yh

 
ormihaela
Mesaje: 13
Membru din: 22 Aug 2012, 20:03

Re: Functii Leon 1P

02 Sep 2012, 20:37

Intradevar functia prin care poti sa ridici geamurile electrice din telecomanda merge si daca ai doar geamurile din fata electrice. Asa am si eu la leuţul meu.
In alta ordine de idei, am citit manualul de utilizare in romaneste dat de la reprezentanta din scoarta in scoarta si totusi nu am gasit nicaieri despre sistemul audio. M-am dumirit cum functioneaza dar mai sunt niste butoane care inca nu m-am prins ce e cu ele. Cand i-am intrebat mi-au raspuns ca asa vin toate manualele. Are cineva manualul sistemului audio la Leon ultima varianta? Multumesc.
 
Avatar utilizator
dzaraider
ClubSEAT Team
Mesaje: 673
Membru din: 05 Ian 2011, 12:48
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Functii Leon 1P

31 Oct 2012, 18:40

Daca nu ma insel, e un manual separat pentru radio-CD... ma uit la mine si iti spun cu siguranta ca stiu ca am citit tot despre radio-cd-mp3-ul meu in manual.
 
geaba
Mesaje: 7
Membru din: 25 Ian 2014, 14:34
Localitate: Oradea

Re: Functii Leon 1P

25 Ian 2014, 18:59

Am eu manualul separat dar in germana.
Am printat manualul in romaneste si e de 5-6 ori mai gros, mare si urat decat cel original:) O sa incerc la reprezentanta sa vad daca-mi dau unul mic si dragut :)
Seat Leon 1.6 TDI FL 2011 rosuuuuuuuuuuuuuu

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori