Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
Avatar utilizator
onlysli
Subiect Autor
Mesaje: 17
Membru din: 15 Sep 2009, 08:14
Localitate: Timisoara
Contact:

EUROTIM Timisoara

16 Mar 2010, 17:09

Stie cineva cat de buni sunt cei de la Eurotim? Am citit in cateva locuri ca ar cam face probleme, oare e adevarat?

Eu vreau sa schimb amortizoarele si la ei e manopera gratis daca le cumperi.

Multumesc
Seat Leon ST 1.6 TDI 77kw 2015
 
idiceanu
Mesaje: 26
Membru din: 11 Aug 2009, 10:22
Localitate: timisoara
Contact:

Re: EUROTIM Timisoara

22 Mar 2010, 12:30

mie personal nu imi place moaca sefului de service, si cel mai mult atitudinea lui in genral de zici ca el iti da bani nu tu ii dai de lucru. Plus e destul de intepat in general.
Eu am schimbat ulei la ei , si am cumparat piese fiind promti si mi-au schimbat sau dat banii inapoi daca au gresit, promt .
Acum trebuie vazut raport pretamortizoare/pret manopera, pt ca eimai aveau o oferta cu 3+1 gratis, si in plus montaj gratis ai de exemplu si promotor timisoara(era in toamna 2009), si mai sunt tot parca Eurotim si cei din Piata varf cu dor in fata la fabrica de bere vizavi de ciclop , si sunt mai ok..decat cei din sagului...cel putin ca si atitudine.
in rest succes
EX SEAT TOLEDO 2,0 tdi Sport Up,
chip TCM , 170 cp, filtre K&N
 
Avatar utilizator
onlysli
Subiect Autor
Mesaje: 17
Membru din: 15 Sep 2009, 08:14
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: EUROTIM Timisoara

23 Mar 2010, 10:06

Am schimbat in cele din urma amortizoarele la ei.. nu au fost probleme si sper nici sa nu apara..

Singura chestie naspa e ca au scoruri foarte mari pentru service, mi-au schimbat 2 bucse cu 200 lei, asta cu o reducere de 100 lei pentru ca oricum se umbla la roti pentru amortizoare.. si m-au obligat sa le schimb la ei ca sa imi dea garantia la amortizoare :(.. tare aiurea ..
Seat Leon ST 1.6 TDI 77kw 2015
 
johnjohn
Mesaje: 1
Membru din: 22 Noi 2010, 23:28

Re: EUROTIM Timisoara

22 Noi 2010, 23:45

Am fost si eu la ei, cred ca au schimbat seful de service pentru ca era un tip ok si mi-a gasit o defectiune la esapament care facea zgomot de multa vreme si nimeni alti nu au stiut. mi-au scibat si uleiul gratuit. Singurul lucru ce nu mi-a placut a fost ca m-au trimis in proba singur, dar in rest e ok.

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori