Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
Avatar utilizator
danym
Subiect Autor
Mesaje: 24
Membru din: 10 Noi 2015, 16:45
Localitate: Bucuresti

Full Link pe Seat Toledo

03 Mai 2019, 17:58

Masina am cumparat-o in 2015 fara FullLink si cu toata ca nu-i vedeam rostul pentru ca oricum folseam telefonul mobil in masina pentru GPS, m-am hotarat luna trecuta sa il activez dupa un drum mai lung in care nu as fi vrut sa tin telefonul blocat pe navigatie.
Pentru ca am un telefon pe android, un Huawei Mate 10Pro, se poate folosi MirrorLink sau Android Auto. Din pacate pe MirrorLink nu sunt multe aplicatii care pot fi folosite (se poate folosi Sygic pentru navigatie) dar AndroidAuto este genial. Merge folosit ca program de navigatie atat Maps de la Google cat si Waze. Telefonul este si el usor de folosit iar mesajele primite prin SMS sau in WhatsApp ti le poate reda vocal in timp ce conduci. Radioul se poate folosi in continuare in paralel, doar scade putin volumul la el cand intervine ghidul vocal din navigatie.
Mai are cineva Full Link activat pe Seat Toledo ? Putem schimba aici pareri despre FullLink, programe care se pot folosi pe mirrorlink sau orice altceva legat de acest subiect.
 
B282ADR
Mesaje: 1
Membru din: 14 Mai 2019, 21:40

Re: Full Link pe Seat Toledo

14 Mai 2019, 21:48

Salut , unde ai activat Full Link și cât a costat ? Și pe mine ma bate gândul sa activez la mine
 
Avatar utilizator
mosliviu
Mesaje: 17
Membru din: 09 Noi 2015, 14:31
Localitate: Bucuresti/Ilfov

Re: Full Link pe Seat Toledo

15 Mai 2019, 09:02

Si eu sunt interesat de cat a costat. La reprezentanta costa 200 Eur, mi se pare foarte mult.
Toledo 1.2 TSI 110 CP, model 2016
 
Avatar utilizator
danym
Subiect Autor
Mesaje: 24
Membru din: 10 Noi 2015, 16:45
Localitate: Bucuresti

Re: Full Link pe Seat Toledo

17 Mai 2019, 09:07

La reprezentanță am activat FullLink, nu cred că se poate altfel. Au avut o reducere de 10% luna trecută la accesorii și eu un mic voucher după o reparație Casco, dar tot am ajuns la 700 lei de plată cu manoperă cu tot.

Trimis de pe al meu BLA-L29 folosind Tapatalk

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori