Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
Avatar utilizator
Miky&Bogdan
Mesaje: 508
Membru din: 15 Oct 2009, 19:06
Localitate: Bucuresti

Re: coborarea sau ridicarea geamurilor cu o singura atingere

07 Ian 2014, 16:11

Pentru a nu depasi viteza in oras va recomand pilotul automat. Il folosesc seara sau noaptea cand traficul e relativ lejer, asta dupa ce am luat amenda pe Colentina cu 64 km/h (funny, de abia plecasem de la semafor). Asa nu ma mai mananca talpa.
Leon Style 1.9 tdi 135 cp, 310 Nm Upsolute
 
Avatar utilizator
dany19940
Moderator
Mesaje: 9027
Membru din: 20 Iul 2008, 19:28
Localitate: Onesti
Contact:

Re: coborarea sau ridicarea geamurilor cu o singura atingere

20 Feb 2014, 11:25

sony scrie:
Roger scrie:
Da, se poate activa si la 1M din telecomanda, in plus se poate face si "one touch" pentru toate cele 4 butoane de la sofer (din fabrica vine doar cu 2). E complicat si presupune sa sacrifici inca un panou de comanda. Mie dany19940 mi-a facut toata jucaria asta :hi

Stiu ca se poate activa, dar meseriasii care au incercat pana acum nu au gasit optiunea, au zis ca am avut cheia schimbata si nu merge... sant sigur ca baietii de aici ar reusi, doar ca nu am avut ocazia sa ajung la careva, in Brasov nu stiu pe nimeni care
are tester si e si priceput.

Sent from my P4 using Tapatalk


Sony, daca te mai intereseaza subiectul, in Martie sunt acasa.
Toledo 1M/AUS/1,6/16V /115CP midnight blue metallic
Arosa 6H/AUB/1,4/16V/107CP rosu

"I didn't mod my car to be faster/better than other cars, I modded my car so its faster/better than it was before the mod"
"When events test men, angels then appear" - Cand timpurile ii pun la incercare pe oameni, atunci apar ingerii...
 
Avatar utilizator
sony
Mesaje: 352
Membru din: 04 Mai 2009, 22:24
Localitate: brasov
Contact:

Re: coborarea sau ridicarea geamurilor cu o singura atingere

20 Feb 2014, 19:18

sigur ca ma intereseaza. O sa fac un drum pana la tine sa te uiti si la eroarea aceea de care am mai vorbit, daca ai timp si chef... bineinteles

Sent from my P4 using Tapatalk
leon 1m 1.9tdi fr limited ed monza

nu fura de la mine guvernul uraste competitia


Imagine

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori