Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
Avatar utilizator
Andrei
Admin / PR
Mesaje: 5253
Membru din: 05 Oct 2008, 09:27
Localitate: Bucuresti

Re: CUPRA - merita cumparata ?

28 Mar 2017, 11:47

Cred ca mai ai de asteptat ceva ceva...prea curand nu o sa se intample cu siguranta. Cel mai bine suna la dealer iar daca este departe de tine, fa o configurare pe alt website din afara gen Anglia, Germania, Belgia etc si dupa le spui exact ce doresti sa contina precis, le trimiti mail-ul si astepti oferta de pret. E cea mai simpla chestie :)
ex SEAT Ibiza 6J SC Limited Edition
ex SEAT Ibiza 6L
 
Avatar utilizator
gamer555
ClubSEAT Admin
Mesaje: 8629
Membru din: 09 Aug 2008, 17:12
Localitate: Bruxelles / Bucuresti
Contact:

Re: CUPRA - merita cumparata ?

28 Mar 2017, 13:00

eu zic sa faci altfel: iei configuratorul de RO si un configurator din vest, compari pretul la un FR 184 facelift in ambele parti, vezi diferenta de pret de baza cat si la optionale. o sa iti cam dai seama de pretul aproximativ din RO pt Cupra. de fapt am si scris pe un (alt?) thread de asta, avea cineva de la Cluj confirmarea oficiala de pret.

deci dealerul ar putea sa aiba in configuratorul de la importator detalii, doar ca nu sunt pe configuratorul pentru public...
 
luciosu
Subiect Autor
Mesaje: 61
Membru din: 17 Aug 2016, 11:07

Re: CUPRA - merita cumparata ?

28 Mar 2017, 14:02

am facut altceva. Am dat un mail :)
Raspuns:
"Va multumim pentru interesul manifestat fata de marca SEAT si pentru intentia de a colabora cu Porsche Inter Auto Romania in calitate de furnizor de produse si servicii auto.

Conform solicitarii dumneavoastra, va informam ca oferta comerciala pentru modelul Cupra 300 este in curs de finalizare.

Pentru detalierea ofertei si organizarea unei sesiuni de test drive, vom reveni catre dumneavoastra in cca 2 saptamani."
 
Avatar utilizator
Andrei
Admin / PR
Mesaje: 5253
Membru din: 05 Oct 2008, 09:27
Localitate: Bucuresti

Re: CUPRA - merita cumparata ?

28 Mar 2017, 14:29

Nu e graba, are balta peste si rabdare se pare...cca 2 sapt, dafuq? :))
ex SEAT Ibiza 6J SC Limited Edition
ex SEAT Ibiza 6L

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori