Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
Avatar utilizator
Incognito
Subiect Autor
Mesaje: 19
Membru din: 14 Aug 2014, 20:32
Localitate: Iași
Contact:

Re: Ibiza 6K 1.4 (75CP) vs Opel Corsa 1.2 (75 CP)

14 Noi 2014, 20:39

bgd_b92 scrie:
Nu stiu sa-ti zic..dar personal de fiecare data cand mi-am luat masina s-a dovedit ca in poze este una si in realitate ramai dezamagit..toti isi lauda toroapele si au impresia ca vand masini noi ; trebuie sa ceri mai multe detalii de la telefon..cele de import arata destul de bine pe exterior ; iti dau un copy / paste dupa ce le-am zis si unora, ca sa numai scriu inca o data si sa stii ce sa verifici ca idee ;
Mulțumesc pentru informații :cheers Am văzut și eu situații de astea, mașina în anunț este impecabilă, dar la fața locului este un hârb nașpa rău.
Am să mai am răbdare, poate mă pot băga pe un Leon totuși...
 
Avatar utilizator
Incognito
Subiect Autor
Mesaje: 19
Membru din: 14 Aug 2014, 20:32
Localitate: Iași
Contact:

Re: Ibiza 6K 1.4 (75CP) vs Opel Corsa 1.2 (75 CP)

15 Noi 2014, 19:35

Între timp, un intermediar / samsar mi-a propus o variantă neașteptată: un Toledo - cred că este cel de aici http://www.tocmai.ro/seat-toledo-an-2001-taxa-platita-si-nerecuperata-20326794.html Este înmatriculat și are instalație GPL din fabrică, zice el...Autogaz System.
Nu știu ce să cred, efortul financiar ar fi uriaș, pt. că depășește destul de binișor bugetul disponibil, dar...
Păreri?

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori