Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
Avatar utilizator
DJ_Miky
Subiect Autor
Mesaje: 10
Membru din: 05 Ian 2013, 11:22
Localitate: Targu Mures

Muzica buna

30 Mai 2014, 19:22

Salut, am si eu un Seat Cordoba, si nu stiu ce cd player sa-mi iau, sau oare merge mai bine o magazie? (mentionez ca am radiocasetofon si un display ca in poza) si muzica ii cam naspa... :cry: :cry: :cry:
Imagine
 
ovydyu4all
Mesaje: 406
Membru din: 07 Ian 2012, 16:28

Re: Muzica buna

31 Mai 2014, 09:06

DJ_Miky scrie:
si muzica ii cam naspa... :cry: :cry: :cry:


Mai lasa si tu manelele, treci pe alt gen :yh glumesc, eu iti recomand sa mergi pe ceva 2DIN cu USB, cu rama adaptoare.

Ceva ieftin si bun :) http://www.be-loud.ro/produse/CD-Player ... KW-R400EY/
Cat despre culoarea butoanelor si a afisajului, nu-ti fa griji, il poti configura cum vrei tu.(se schimba culoarea din meniu)


Rama Imagine
 
Avatar utilizator
andrei.27kim
Mesaje: 2498
Membru din: 27 Mai 2008, 20:06
Localitate: Iasi
Contact:

Re: Muzica buna

31 Mai 2014, 09:56

Ovidiu, nu invata omul de rau pe banii lui. La modelul respectiv de player kenwood nu se poate schimba iluminarea butoanelor si a display-ului. De altfel e trecut si in descrierea produsului acest lucru.
In plus, colegul nu poate adapta un 2DIN pentru ca ar pierde si afisajul unitatii de climatizare si orice altceva mai afiseaza display-ul acela. Sunt colegi care au reusit in schimb sa adapteze un player 1DIN si sa pastreze si display-ul OEM doar ca este un pic de bricolat acolo.
Actual: '16 LEON 5F X-Perience 1.8 tsi DSG Navada White
'04 Ibiza 6L1 Aqua Green 1.2 12V AZQ
Ex: '08 LEON 1P1 Chrono Yellow 2.0 Tdi FR
'07 Cordoba 6L2 Blue Mar 1.9 Tdi AXR – the auto emotion sedan
 
Avatar utilizator
DJ_Miky
Subiect Autor
Mesaje: 10
Membru din: 05 Ian 2013, 11:22
Localitate: Targu Mures

Re: Muzica buna

01 Iun 2014, 16:33

Multumesc pt informatii...cred ca raman la magazie cd si o pun undeva...(cred ca se poate pune ori in portbagaj ori in torpedou)oare trebuie si amplificator si boxe mai bune?sau sa las cele originale?

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori