Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
Avatar utilizator
byx
Subiect Autor
Mesaje: 200
Membru din: 05 Iul 2009, 16:25
Localitate: Brasov
Contact:

Perla "Seat-istului"

27 Iun 2010, 19:37

Salutare,

Intai de toate ,nu este o idee a mea originala ci este preluata de pe alte forumuri pe unde mai activez.

Ideea "jocului" este simpla, gasesti o perla pe forum, o postezi aici ca sa radem toti.

Drept exemplu, rasfoind forumul am dat de asta :



La prima vedere ar vrea sa fie "full options" dar de fapt este un fel de optiunile prostilor. :yh

Nu am nimic cu nimeni, am observat ca se incearca inlaturarea mesajelor de tip messenger, mirc, msn etc. si cred ca o critica de genul asta nu poate fi decat constructiva.

O zi placuta,

byx
Ultima oară modificat 28 Iun 2010, 15:59 de către marian_iam, modificat 1 dată în total.
Motiv: edit
the future is bright, the future is yellow
 
Avatar utilizator
aLeXx
LowRider
Mesaje: 3370
Membru din: 12 Sep 2009, 09:50
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Perla "Seat-istului"

27 Iun 2010, 20:13

nu e o idee proasta dar cred ca o sa dea nastere multor polemici...
Seat Leon 1M 1.6 8v AKL | B-111-EON |
------------------------
Ex: '96 Honda Civic EJ9 | '88 Dacia 1310 | '02 BMW 525d e39 | '97 Nexia Coupe
 
Avatar utilizator
luci&dana
VIP
Mesaje: 2966
Membru din: 29 Noi 2007, 16:52
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Perla "Seat-istului"

28 Iun 2010, 15:29

de acord cu alexx...acest topic va da nastere multor polemici sau replici dure din partea unora sau altora. si in plus de asta...referitor la "fool options" poate sa fie si o simpla greseala de tastatura, nu? iar limbajul de mirc ori vreun chat anume...nu are de-a face cu vreo exprimare gresita. nu toata lumea poate stie asa bine engleza sau nu stie asa bine vreo denumire tehnica. una e sa scrii ceva din necunostinta sau din greseala...si alta e sa vorbesti cu prescurtari si sa nu inteleaga nimeni nimic. dar aici intervin deja moderatorii. parerea mea :hi
Seat Ibiza 1.4 16V 86 CP

În jurul nostru se afla unii oameni care îsi traiesc viata parca numai cu singurul scop de a ajunge la capatul ei.
NU Viteza ucide!!! INCONSTIENTA, PROSTIA, LIPSA DE EXPERIENTA, NEATENTIA, TERIBILISMUL ucide!

http://www.youtube.com/watch?v=m5fsEHeZ1I4
 
Avatar utilizator
marian_iam
V.I.P.
Mesaje: 6591
Membru din: 17 Dec 2007, 13:04
Localitate: Bucuresti, dr taberei
Contact:

Re: Perla "Seat-istului"

28 Iun 2010, 15:58

probabil ar fi amuzant, dar o sa iasa cu scantei. drept urmare .... o sa se inchida topicul. sper sa nu se supere initiatorul ... dar nu vrem sa dam nastere la polemici, gratuit.
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori