Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

Vreti manele pe forum?

Chestionarul s-a închis pe data de 04 Ian 2010, 14:28

Da
6 (14%)
Nu
31 (72%)
Imi e indiferent
6 (14%)
 
Voturi totale: 43
 
Avatar utilizator
grecutzu2005
Mesaje: 4872
Membru din: 16 Dec 2008, 13:15
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Manele pe forum

22 Dec 2009, 14:49

va rog sa postati la subiect. nu balarii ca mine.

dar ce aveau manenele de pe topicu ce muzica ascultam? daca deyu asculta manele? si o mare parte din tara asculta manele?
si eu ascult manele :) si mai vreti sa fac un post de ala interesant? si sa va mai zic ceva sau sa tin pentru mine?
Λέω aυτa κaι είνaι τρελa!
SEAT CUPRA 2.0 TFSI 240 HP
www.JustClassics.ro
 
Avatar utilizator
razmih
Mesaje: 691
Membru din: 18 Ian 2008, 09:39
Localitate: Bucuresti/Peris

Re: Manele pe forum

22 Dec 2009, 16:31

Nu stiu unde sa se puna pe acest forum manele dar am votat NU.

Nu le suport si mai ales nu ii suport pe manelisti.
 
Avatar utilizator
grecutzu2005
Mesaje: 4872
Membru din: 16 Dec 2008, 13:15
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Manele pe forum

22 Dec 2009, 16:38

razmir nu ai nici un prieten care asculta manele?
Λέω aυτa κaι είνaι τρελa!
SEAT CUPRA 2.0 TFSI 240 HP
www.JustClassics.ro
 
Avatar utilizator
TIBI
Mesaje: 6761
Membru din: 10 Mai 2008, 13:15
Localitate: Ploiesti

Re: Manele pe forum

22 Dec 2009, 19:37

deyuuu scrie:
din moment ce se posteaza si alte genuri mi se pare corect sa se posteze si manele


@deyuuu alte genuri sunt pe placul tuturor ,pe cand manelele NU

votat clar si raspicat NU.consider ca nu este o muzica,mai repede ceva acorduri ''zdringhi-zdringhi'' ,versuri fara rima,au doar o penibila potrivire de cuvinte.plus ca in conceptia mea nu pot sa ascult ceva creat de o ''cioara''...pt ca ii detest.
nu mi-am poluat boxele cu asa ceva si nici nu as vrea...cu atat mai mult sa fie poluat forumul cu asa-zis gen muzical.
-SEAT LEON 5F Xperience 2.0tdi 184cp
-EX-SEAT LEON_2.0tdi BKD 140cp+

huse piele schimbator
 
Krondet
Mesaje: 821
Membru din: 19 Oct 2008, 19:28
Localitate: Galati

Re: Manele pe forum

22 Dec 2009, 19:44

nu
NU
NU
Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc. Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.
 
Avatar utilizator
grecutzu2005
Mesaje: 4872
Membru din: 16 Dec 2008, 13:15
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Manele pe forum

22 Dec 2009, 19:54

nu credeam ca forumul asta are ca subiecte secundare si rasismul. interesanta gandirea tuturor.
pentru ca unu sau 2 3 4 membri asculta manele cum a zis si cineva mai sus nu ii suporta.
asta inseamna comunism pe fata.
interesanta abordare. parca este o tara si un forum liber sa ne zicem parerea pe fiecare topic.

eu prin topicul acesta ''sa postam sau nu manele'' inteleg un topic dedicat numai pentru manele.
dar chestia este ca exista un topic care se numeste ''ce muzica ascultam'' asta inseamna ca oricine poate sa posteze acolo orice fel de muzica asculta fie electro fie rock fie manele fie dance fie hip hop fie samba rumba si asa mai departe.
acuma daca mie nu imi place electro trebuie sa fac un topic separat unde sa se voteze daca au voie persoanele care asculta electro sa posteze sau nu muzica pe care o asculta?

a zis cineva sa dati play la youtube sa ascultati ce posteaza deyu sau e obligat cineva sa dea play acolo la youtube?
daca nu da play este vreo sanctiune care se ia?

ganditi numai pentru voi si daca voua nu va place nu inseamna ca trebuie sa impuneti si restu userilor ceea ce nu va place voua.
Λέω aυτa κaι είνaι τρελa!
SEAT CUPRA 2.0 TFSI 240 HP
www.JustClassics.ro
 
Avatar utilizator
deyuuu
ARDELEANU
Mesaje: 2701
Membru din: 19 Iul 2009, 00:13
Localitate: Targu Mures
Contact:

Re: Manele pe forum

22 Dec 2009, 20:37

vezi grcutsule de ce s`a suparat transporter ? pt ca se fac discriminari ...

de asta am fost si eu suparat ... dar am zis ca totusi raman pe forum pt tine si inca cativa care au tot respectu meu ...

 
Avatar utilizator
TIBI
Mesaje: 6761
Membru din: 10 Mai 2008, 13:15
Localitate: Ploiesti

Re: Manele pe forum

22 Dec 2009, 23:09

scuze pt offtopic
grecutule nu a zis nimeni ca nu este tolerat vreun membru pt faptul ca asculta asa ceva...n-are decat,sa asculte ce/cat/cum vrea
eu mi-am spus punctul de vedere pt care nu ascult si nu ar fi ok sa existe un topic dedicat pt asta,poate ca am fost vehement...dar nu-i vad rostul
rasist sunt si voi fi mereu impotriva ciorilor...din motive intemeiate
in fine,consider inutila discutia asta privind modurile de gandire,ca de altfel si acest topic
-SEAT LEON 5F Xperience 2.0tdi 184cp
-EX-SEAT LEON_2.0tdi BKD 140cp+

huse piele schimbator
 
Krondet
Mesaje: 821
Membru din: 19 Oct 2008, 19:28
Localitate: Galati

Re: Manele pe forum

23 Dec 2009, 08:49

intrebarea privea MANELE nu manelisti
eu refuz acest tip de ...."muzica"
cine-i fan...sa fie sanatos in masina lui...Nici eu nu-l intoxic cu heavy metal :blackeye:
Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc. Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.
 
Avatar utilizator
grecutzu2005
Mesaje: 4872
Membru din: 16 Dec 2008, 13:15
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Manele pe forum

23 Dec 2009, 08:59

eu am inteles ca nu va place. dar voi nu ati posta la muzica care ascultati melodiile care le ascultati?
mai intreb odata este obligat cineva sa dea play la youtube?
tibi daca tu crezi ca persoanele care asculta manele sunt ciori si tu nu suporti ciorile. din cate stiu esti medic nu?
daca vine o cioara la tine sa il vindeci ce ii zici auzi pe tine te trimit la lagar nu te vindec cioara nenorocita? nu il tratezi?
daca deyu asculta manele si a vrut sa posteze si el o melodie pe care o asculta care este problema?
a facut cineva topic separat si a pus manele in el?
topicu l-a facut marian pentru ce? sa ne ceara noua parerea daca sa postam sau nu manele pe forum?

eu nu sunt de acord sa postam nici o muzica pe forum nu numai manele. nici celalalte genuri de muzica sa nu le postam. la forum ii zice clubseat nu? adica? un forum care useri lui sunt posesori si sau pasionati de seat. hai sa numim forumu clubmuzica. si atunci sa postam muzica in el.

si krondet v-ati luat si de persoanele care asculta manele. nu numai de manele.

sunt putin socat nervos si iritat cand vad ce se intampla se fac discriminari si se sterg posturi fara rost!!!
sper sa imi schimb parerea despre acest forum care mi-am format-o in ultima luna si sa revin la parerea pe care o aveam la inceput. ca altfel mai bine nu mai postez. pot trai si fara forumul clubseat cum am facut-o 23 de ani.
Λέω aυτa κaι είνaι τρελa!
SEAT CUPRA 2.0 TFSI 240 HP
www.JustClassics.ro
 
Avatar utilizator
grecutzu2005
Mesaje: 4872
Membru din: 16 Dec 2008, 13:15
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Manele pe forum

23 Dec 2009, 09:23

aaaa. si mi-am mai amintit ceva. daca tot facem discriminari sa nu postam manele hai sa ne legam si de alte topicuri? ce ziceti? este frumos sa facem doar o singura discriminare si pe restu sa ii lasam sa traiasca asa?
ma tot uitam pe forum si am dat de topicu ala ''fetele care ne reprezinta'' nu am vazut nici o fata de a noastra sa ne reprezinte.
la ce se refera topicu? la fetele din clubul nostru care ne reprezinta pe noi? pentru ca reprezinta clubseat?
sau manechinele care sunt la diferite sesiuni foto ale marci seat? ca atunci daca este pentru manechine nu isi are rostu pe acest forum! nu?

asa ca va rog eu frumos lasati lumea sa posteze ce vrea daca posteaza in topicul care trebuie si nu mai faceti discriminari si catalogati oameni dupa muzica pe care o asculta. ca nu e frumos.
eu stiam ca este o vorba ca haina face pe om.
acuma s-a schimbat ? muzica il face pe om?
Λέω aυτa κaι είνaι τρελa!
SEAT CUPRA 2.0 TFSI 240 HP
www.JustClassics.ro
 
Avatar utilizator
livache'87
Mesaje: 443
Membru din: 29 Apr 2009, 16:16
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Manele pe forum

23 Dec 2009, 09:28

votat nu! acum sunt treaz...poate dupa vreo jumate de palinca votul meu se va schimba in "imi este indiferent" :)
Leon Emocion Sport 1.6 102cepe "intuneric" Orange B-05-KFB
http://www.clubseat.eu/viewtopic.php?f=5&t=4581

.(\/).
(O.o) <- This is Bunny.
(>.<)

Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
Avatar utilizator
Bubulutza
Mesaje: 4196
Membru din: 26 Ian 2009, 16:05
Localitate: Bucuresti

Re: Manele pe forum

23 Dec 2009, 09:35

cu tot offtopicul pe care o sa il fac (ti-am dat de lucru Marian :wink: ), sunt de aceeasi parere cu grecutus
nu stiam ca posturile lui deyuuu cu manele fusesera on topic la sectiunea ce muzica ascultam! mi se pare un gest foarte urat din partea moderatorilor sa stearga si posturi care sunt la obiect.
daca era muzica pe care o asculta el de ce s-a sters? nici mie nu imi plac manelele, dar deyuuu nu a obligat pe nimeni sa le asculte...a pus un link...daca nu doriti sa ascultati, nu dati click pe link ...este atat de simplu!
va inteleg punctul de vedere, dar oamenii nu trebuie judecati dupa muzica pe care o asculta!
si daca tot s-a deschis din nou subiectul femeilor goale pe forum - ce rost au topicurile respective pe un forum auto? pentru ca este o comunitate in care majoritatea membrilor sunt baieti, trebuie sa avem si astfel de topicuri? fetele care ne reprezinta, goluri si goale etc...?
sper sa nu se simta nimeni lezat de ce am scris aici - nu am nimic cu nimeni! :)
 
Avatar utilizator
deyuuu
ARDELEANU
Mesaje: 2701
Membru din: 19 Iul 2009, 00:13
Localitate: Targu Mures
Contact:

Re: Manele pe forum

23 Dec 2009, 09:43

si acuma ... pot sa ma bag si eu ??? putin ...

am inteles ca majoritatea nu acceptati manelele cel putin cand sunteti treji ...
vreau sa va spun ca nu sunt manelist ... imi place sa acult manele si le ascult ca pe oricare gen ... imi plac ritmurile orientale ...

si daca imi aduc bine aminte am postat o melodie care nu batea foarte tare spre manea ... ceva de sarbatori ... sau am mai postat inca una care era chiar manea si de asta s`au sters amandoua ... in fine asta este ...

cum se spunea si mai sus ceea ce mi se parea interesant dau play si ce nu Nu! si gata ...
 
Avatar utilizator
sony
Mesaje: 352
Membru din: 04 Mai 2009, 22:24
Localitate: brasov
Contact:

Re: Manele pe forum

23 Dec 2009, 09:48

grecutzu2005 scrie:
nu credeam ca forumul asta are ca subiecte secundare si rasismul. interesanta gandirea tuturor.
pentru ca unu sau 2 3 4 membri asculta manele cum a zis si cineva mai sus nu ii suporta.
asta inseamna comunism pe fata.
interesanta abordare. parca este o tara si un forum liber sa ne zicem parerea pe fiecare topic.

eu prin topicul acesta ''sa postam sau nu manele'' inteleg un topic dedicat numai pentru manele.
dar chestia este ca exista un topic care se numeste ''ce muzica ascultam'' asta inseamna ca oricine poate sa posteze acolo orice fel de muzica asculta fie electro fie rock fie manele fie dance fie hip hop fie samba rumba si asa mai departe.
acuma daca mie nu imi place electro trebuie sa fac un topic separat unde sa se voteze daca au voie persoanele care asculta electro sa posteze sau nu muzica pe care o asculta?

a zis cineva sa dati play la youtube sa ascultati ce posteaza deyu sau e obligat cineva sa dea play acolo la youtube?
daca nu da play este vreo sanctiune care se ia?

ganditi numai pentru voi si daca voua nu va place nu inseamna ca trebuie sa impuneti si restu userilor ceea ce nu va place
voua.

subscriu, nu am nimic de adugat,grecutzu a zis exact ce vroiam sa zic si eu
leon 1m 1.9tdi fr limited ed monza

nu fura de la mine guvernul uraste competitia


Imagine

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 20 vizitatori