Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
 
Avatar utilizator
Dacul
Mesaje: 93
Membru din: 24 Mai 2009, 20:32
Localitate: Constanta

Re: Membrii ClubSeat si criza economica mondiala - ne afecteaza?

30 Iun 2010, 08:39

am ratele la masina in euro si cred ca la fel ca mine mai sunt multi.... deci fratilor va rog muuuult... NU MAI CUMPARATI EURO! :lol:
 
Sash
Mesaje: 32
Membru din: 24 Feb 2009, 11:33

Re: Membrii ClubSeat si criza economica mondiala - ne afecteaza?

10 Iul 2010, 01:44

Dap, nu mai am Cupra datorita crizei si autoritatiilor Daneze .
:cheers am scapat de ea ca ma rupea cu pretul carrera 100 la 5.5 lei
Membru Club Seat fara Seat... trist
 
Avatar utilizator
mususk266
Mesaje: 4261
Membru din: 27 Ian 2009, 02:17
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Membrii ClubSeat si criza economica mondiala - ne afecteaza?

22 Iul 2010, 19:28

de la toamna va fi crunt, a se citi CRUNT!!! se va muri de foame si frig, la propriu.
Altea Freetrack - viewtopic.php?f=79&t=12288"

Ceasuri Moderne si Vintage - https://www.youtube.com/channel/UCMHYof ... 76g/videos

Fii schimbarea pe care vrei s-o vezi în jur! (Mahatma Gandhi)
 
Avatar utilizator
ionutblv
BLV SCENTS
Mesaje: 4324
Membru din: 02 Iun 2009, 11:54
Localitate: iasi

Re: Membrii ClubSeat si criza economica mondiala - ne afecteaza?

22 Iul 2010, 20:32

Dacul scrie:
am ratele la masina in euro si cred ca la fel ca mine mai sunt multi.... deci fratilor va rog muuuult... NU MAI CUMPARATI EURO! :lol:

DAR NOI NU DORIM, DAR MAJORITATEA AU PRETURILE IN IEURO!
Incepand de la telefonie etc :shock:
 
Avatar utilizator
Bubulutza
Mesaje: 4196
Membru din: 26 Ian 2009, 16:05
Localitate: Bucuresti

Re: Membrii ClubSeat si criza economica mondiala - ne afecteaza?

12 Oct 2010, 12:08

http://www.9am.ro/stiri-revista-presei/ ... in-UE.html
Romania a devenit, oficial, tara cu cel mai scazut nivel de trai din Uniunea Europeana, arata statisticile FMI.
PIB-ul pe cap de locuitor, calculat in functie de puterea de cumparare, a scazut dramatic anul trecut , ajungand sub cel al Bulgariei, care ocupa pana acum ultimul loc.
Statisticile Fondului Monetar International arata ca Romania se afla in topul tarilor cu cele mai slabe performante economice in perioada 2009-2011, scrie Money.ro Iar acest lucru s-a vazut si la nivelul standardului de viata: produsul intern brut al Romaniei pe cap de locuitor, raportat la puterea de cumparare, a scazut anul trecut cu 6% fata 2008, pana la 11.869 de dolari. Pana anul trecut, Bulgaria era tara europeana cu cel mai scazut nivel de trai.
In continuare, estimarile incluse in baza de date a FMI arata ca decalajul dintre cele doua tari se va mari pana in 2015, in favoarea vecinilor de la sud de Dunare. Iar fata de celelalte state din regiune, nici nu poate fi vorba de o comparatie: Polonia si Ungaria vor incheia acest an cu un PIB de peste 18.800 pe locuitor, iar in Cehia, indicele se apropie de 25.000 de dolari, informeaza Romania Libera.
http://www.romanialibera.ro/bani-afacer ... 02209.html
 
Avatar utilizator
luci&dana
VIP
Mesaje: 2966
Membru din: 29 Noi 2007, 16:52
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Membrii ClubSeat si criza economica mondiala - ne afecteaza?

12 Oct 2010, 16:00

wow!!!...nu o sa avem la anul economia pe plus, cum zic guveranantii?...soc :yh :yh
Seat Ibiza 1.4 16V 86 CP

În jurul nostru se afla unii oameni care îsi traiesc viata parca numai cu singurul scop de a ajunge la capatul ei.
NU Viteza ucide!!! INCONSTIENTA, PROSTIA, LIPSA DE EXPERIENTA, NEATENTIA, TERIBILISMUL ucide!

http://www.youtube.com/watch?v=m5fsEHeZ1I4
 
Avatar utilizator
maverick1508
Mesaje: 983
Membru din: 28 Mai 2010, 12:07
Localitate: Bucuresti

Re: Membrii ClubSeat si criza economica mondiala - ne afecteaza?

12 Oct 2010, 16:57

Tu crezi aburelile guvernantilor ?

Gasca lui Basescu :violent3: Poporul Roman
Imagine
designed by Giorgetto Giugiaro
Seat Toledo '96 & Opel Astra '03

 
eddy_wtx
LowRider
Mesaje: 4333
Membru din: 14 Mai 2008, 10:00
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Membrii ClubSeat si criza economica mondiala - ne afecteaza?

12 Oct 2010, 17:06

Si Republica Moldova unde este?
 
Avatar utilizator
maverick1508
Mesaje: 983
Membru din: 28 Mai 2010, 12:07
Localitate: Bucuresti

Re: Membrii ClubSeat si criza economica mondiala - ne afecteaza?

12 Oct 2010, 17:57

Pune-o tu.

Va zic eu e singura solutie ! A doua revolutie ! Dar cum multora le e lene sa-si miste cwrw pana si la un protest o sa murim de foame, asa ca ori ii dam jos ori gura mica/ terminam cu vaicarelile de copii mici si facem joc de glezne in alte tari.
Imagine
designed by Giorgetto Giugiaro
Seat Toledo '96 & Opel Astra '03
 
Avatar utilizator
luci&dana
VIP
Mesaje: 2966
Membru din: 29 Noi 2007, 16:52
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Membrii ClubSeat si criza economica mondiala - ne afecteaza?

12 Oct 2010, 18:43

Niciodata nu va fi dat jos de acolo de unde e...cat timp are majoritatea in Parlament. Si toti sefii din diferite servicii sunt pusi la comanda politica. Cred ca in orice tara e la fel. In schimb, ceea ce s-a incercat cu toate manifestatiile...a fost praf in ochi. Niciodata, un grup de 5000 - 8000 de oameni nu vor realiza nimic de anvergura. Ori toti, ori deloc. S-a jucat cu liderii de sindicat exact cum a vrut. Si a facut-o prin primarii care dau acordul pentru efectuarea mitingului. A facut in asa fel incat sa obtina aprobari sinducatele pe rand. Deci sunt de acord cu a doua solutie...joc de glezne peste hotare, ca aici asa va fi si peste inca 5 ani la fel. Cat timp suntem sclavii FMI...nu vom scapa de criza. Ea a trecut, dar noi trebuie sa ne platim datoriile facute. Asa ca la noi va fi mereu "criza"
Ar trebui modificat topicul in "Membrii ClubSeat si criza din Romania - ne afecteaza?" :wink:
Seat Ibiza 1.4 16V 86 CP

În jurul nostru se afla unii oameni care îsi traiesc viata parca numai cu singurul scop de a ajunge la capatul ei.
NU Viteza ucide!!! INCONSTIENTA, PROSTIA, LIPSA DE EXPERIENTA, NEATENTIA, TERIBILISMUL ucide!

http://www.youtube.com/watch?v=m5fsEHeZ1I4
 
tibetan_afurisit
Mesaje: 955
Membru din: 10 Ian 2009, 16:53
Localitate: Braila

Re: Membrii ClubSeat si criza economica mondiala - ne afecteaza?

12 Oct 2010, 18:55

pai,dupa ce s-a cocotat pe scaunul de presedinte,ales de cetatenii inteligenti acum vreti sa-l dati jos?prea tirziu!eu personal il urasc pe acest basescu,partea buna (daca e o parte buna) e ca m-a scos la vot pentru singura data din viata mea,mi-am zis ca e singura sansa sa-i dau una in bot prin votul meu,mai mult decit atit m-am inscris si intr-un partid (unde sunt chiar membru in biroul politic)am facut si fac tot ce pot sa nu-l mai vad cocotat pe scaunul de presedinte,in rest,avem conducatorul pe care-l meritam ales prin vot democratic.
Seat Cordoba 1,4/100CP
http://exmeislibris.blogspot.ro/
Psihologu' de serviciu.
 
Avatar utilizator
Spybari
Mesaje: 490
Membru din: 15 Sep 2009, 19:26
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Membrii ClubSeat si criza economica mondiala - ne afecteaza?

12 Oct 2010, 19:00

Bine zis: "Criza din ROMANIA" Celelalte tari au stiut sa treaca demult timp peste...asta daca au fost vreodata in criza. Avem cel mai praf sistem de conducere. Politica=Greatza
Opel Vectra 1.6 101 Cp Hatchback
Think global,not local!
 
Avatar utilizator
maverick1508
Mesaje: 983
Membru din: 28 Mai 2010, 12:07
Localitate: Bucuresti

Re: Membrii ClubSeat si criza economica mondiala - ne afecteaza?

12 Oct 2010, 19:09

Mda..Aici va fi criza pana vom muri.
Degeaba pe net sunt 5000 de oameni care vor sa faca ceva daca restul sunt din categoria "Muieti’s posmagii?".
Acum 20 de ani am dat din lac in put...
In concluzie romanul stie doar sa dea din gura si sa se complaca, asa ca ne meritam soarta (cel putin de 20 de ani incoace).
Imagine
designed by Giorgetto Giugiaro
Seat Toledo '96 & Opel Astra '03
 
Avatar utilizator
luci&dana
VIP
Mesaje: 2966
Membru din: 29 Noi 2007, 16:52
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Membrii ClubSeat si criza economica mondiala - ne afecteaza?

12 Oct 2010, 19:32

mai tine cineva minte vorba lui Brucan cand a zis ca peste 20 de ani Romania va fi mai rau ca in comunism? :cheers
Seat Ibiza 1.4 16V 86 CP

În jurul nostru se afla unii oameni care îsi traiesc viata parca numai cu singurul scop de a ajunge la capatul ei.
NU Viteza ucide!!! INCONSTIENTA, PROSTIA, LIPSA DE EXPERIENTA, NEATENTIA, TERIBILISMUL ucide!

http://www.youtube.com/watch?v=m5fsEHeZ1I4
 
Avatar utilizator
mususk266
Mesaje: 4261
Membru din: 27 Ian 2009, 02:17
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Membrii ClubSeat si criza economica mondiala - ne afecteaza?

12 Oct 2010, 19:39

da asa a zis insa nu a spus din ce an incep sa se numere cei 20de ani.
Altea Freetrack - viewtopic.php?f=79&t=12288"

Ceasuri Moderne si Vintage - https://www.youtube.com/channel/UCMHYof ... 76g/videos

Fii schimbarea pe care vrei s-o vezi în jur! (Mahatma Gandhi)
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 24 vizitatori