Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 
bodo4my
Mesaje: 10
Membru din: 11 Mar 2016, 09:59

Re: Brelocuri / Tricouri marca ClubSEAT.eu Romania

12 Mar 2016, 08:37

Vreau si eu un breloc, ajung ocazional in București, imi puteti lasa o modalitate de contact pentru a ne putea întâlni?
 
Avatar utilizator
Lucian
Moderator
Mesaje: 387
Membru din: 20 Ian 2011, 19:58
Localitate: Bucharest

Re: Brelocuri / Tricouri marca ClubSEAT.eu Romania

12 Mar 2016, 14:35

Copy si aici!

Lucian scrie:
De acum eu ma voi ocupa de comercializarea brelocurilor si a stickerelor Club Seat, dar din pacate, doar pentru cei din Bucuresti. Daca e cineva interesat, sa-mi lase un mesaj privat si stabilim toate detaliile despre cum puteti intra in posesia lor. Dar in principiu se pot oferi in fiecare vineri, la intalnirile saptamanale, sau in cursul weekend-ului.

Pentru cei din provincie, pot sa va ajut cu brelocuri / stickere, doar daca aveti drum prin Bucuresti, sau eventual vreun prieten, ruda, etc care le pot lua de la mine.

De asemenea, suporti numar inmatriculare nu mai sunt disponibili pentru moment.

Pentru tricouri, mai e valabil doar 1 bucata, marimea S (de asemenea, pentru Bucuresti). Alta comanda se va face doar in cazul in care o sa fie 15-20 doritori.
 
Avatar utilizator
Lucian
Moderator
Mesaje: 387
Membru din: 20 Ian 2011, 19:58
Localitate: Bucharest

Re: Brelocuri / Tricouri marca ClubSEAT.eu Romania

12 Mar 2016, 14:36

Ai PM cu numarul meu de telefon! :hi
bodo4my scrie:
Vreau si eu un breloc, ajung ocazional in București, imi puteti lasa o modalitate de contact pentru a ne putea întâlni?
 
David Husleag
Mesaje: 16
Membru din: 18 Feb 2016, 15:37
Localitate: Brasov

Re: Brelocuri / Tricouri marca ClubSEAT.eu Romania

16 Mar 2016, 17:25

Salut doresc si eu un breloc cu 20 de lei :D
Locuiec în Brașov
Cum as putea să intru în posesia lui?
 
 
Avatar utilizator
gamer555
ClubSEAT Admin
Subiect Autor
Mesaje: 8628
Membru din: 09 Aug 2008, 17:12
Localitate: Bruxelles / Bucuresti
Contact:

Re: Brelocuri / Tricouri marca ClubSEAT.eu Romania

30 Mar 2016, 14:12

Tricou polo Club Seat Romania. Material 67% bumbac, 33% elastan, calitate foarte buna. Logo brodat de dimensiuni mici pe fata, logo brodat de dimensiuni mari pe spate. Nu exista posibilitatea adaugarii altor elemente brodate pe tricou. Toate marimile disponibile (barbat/dama). Este recomandat sa comandati o marime mai mica decat ceea ce purtati de obicei (exemplu: S in loc de M, L in loc de XL, etc). Pret: 80 de lei


Dimensiuni informative - masurate sub maneci:
S: latime ~50 cm
M: latime 53.5 cm
L: latime 59 cm

ImagineImagine


Haideti sa incepem lista pentru o noua comanda, deja s-au aratat mai multi doritori si pe grup. Atentie, va treceti pe lista daca sunteti siguri ca vreti sa comandati iar plata se va face in avans in momentul plasarii comenzii.

1. Diana Lepsa: 1 tricou barbatesc marime L
2. Dinu Mihai Cristian: 1 tricou barbatesc marime L
3.
 
d1abl0
Mesaje: 5
Membru din: 18 Mai 2015, 14:06

Re: Brelocuri / Tricouri marca ClubSEAT.eu Romania

30 Mar 2016, 20:26

Daniel Ionut: 1 tricou barbatesc marime M
SEAT LEON 1P, 2.0 TDI, CR, 140 CP, 2011

 
Avatar utilizator
VooDoO84
Mesaje: 122
Membru din: 23 Iun 2015, 11:35
Localitate: Iasi

Re: Brelocuri / Tricouri marca ClubSEAT.eu Romania

01 Apr 2016, 21:52

3. vooDoo84 (Alex Velnic) 1 buc L, desi cred ca la 102 kg alea mele ar merge XL
Seat Leon 1M 1.9 TDI 110 cp 2002 - IS 11 VDO
Condu prudent si niciodata baut !!!
 
Avatar utilizator
Vlad24
Mesaje: 360
Membru din: 08 Sep 2015, 10:47

Re: Brelocuri / Tricouri marca ClubSEAT.eu Romania

21 Apr 2016, 08:40

Salut!As dori si eu un breloc.Sunt in Bucuresti.Cum facem sa intru in posesia lui? :D
 
Avatar utilizator
gamer555
ClubSEAT Admin
Subiect Autor
Mesaje: 8628
Membru din: 09 Aug 2008, 17:12
Localitate: Bruxelles / Bucuresti
Contact:

Re: Brelocuri / Tricouri marca ClubSEAT.eu Romania

21 Apr 2016, 09:27

breloc gasesti in fiecare vineri la intalnire la colegul Lucian ;) 21 @ casa poporului / academie / afi (daca e vremea nasoala)
 
Avatar utilizator
Vlad24
Mesaje: 360
Membru din: 08 Sep 2015, 10:47

Re: Brelocuri / Tricouri marca ClubSEAT.eu Romania

21 Apr 2016, 10:16

Multumesc de raspuns.Sper sa ajung si eu.:D
 
Avatar utilizator
gamer555
ClubSEAT Admin
Subiect Autor
Mesaje: 8628
Membru din: 09 Aug 2008, 17:12
Localitate: Bruxelles / Bucuresti
Contact:

Re: Brelocuri / Tricouri marca Club SEAT Romania

13 Aug 2016, 09:45

(!) Atentie: pana in septembrie nu se mai pot trimite comenzi prin curier din motive de concedii / vacanta. Puteti gasi stickere + breloace + suporti numere la intalnirile din Bucuresti la colegul Lucian. Alta varianta este la intalnirea nationala de la Brasov din septembrie, o sa fie toate materialele disponibile. Iar de la jumatatea lui septembrie o sa putem trimite in tara prin curier din nou.
 
Avatar utilizator
Cosmin
Admin
Mesaje: 7202
Membru din: 14 Feb 2008, 17:11
Localitate: Sibiu
Contact:

Re: Brelocuri / Tricouri marca Club SEAT Romania

03 Noi 2016, 16:57

Modalitati de comanda, plata si transport pentru produsele Club SEAT Romania

Comanda:

Pentru Bucuresti, produsele se comanda, se platesc si se ridica personal vineri seara, la intalnirea saptamanala Club SEAT.

Pentru provincie, produsele se comanda prin mesaj privat catre mine (click aici ), mentionand tipul de produs dorit, cantitatea si modalitatea de transport (curier sau posta - detalii mai jos). Mesajele neinsotite de nume, prenume, adresa de livrare si numar de telefon NU vor fi luate in considerare. In termen de maxim 24 de ore voi confirma ca am inregistrat comanda, voi confirma disponibilitatea produselor si va voi indica suma totala de plata (produse plus trasnport - detalii mai jos).
Va rog nu lansati comenzi doar scriind pe forum.

Plata

Pentru provincie, produsele si transportul se platesc IN AVANS in contul RO49 BTRL 0330 1201 R925 18XX , pe numele Moraru Cosmin, deschis la Banca Transilvania Sibiu. In mesajul de confirmare veti gasi suma totala de plata, in functie de modalitatea de transport aleasa (curier sau posta). Produsele se expediaza doar dupa confirmarea platii, fara exceptie. Puteti scurta timpul de confirmare prin trimiterea unei copii a modalitatii de plata (foaie de depunere, transfer bancar etc).

Transport:

Pentru produsele trimise in provincie, plata transportului se face de catre cumparator. Se pot trimite prin curier sau prin posta.
Coletele expediate prin curier se trimit in ziua confirmarii platii, iar cele prin posta se trimit saptamanal, in fiecare miercuri. Asadar, daca optati pentru transportul prin posta, luati in calcul cateva zile pentru procesarea tuturor comenzilor venite din tara cu transport prin posta.

Costuri:

Produsele Club SEAT Romania disponibile:

- Suporti numere inmatriculare: 20 de lei

- Breloc cu logo Club SEAT Romania: 20 de lei

- Sticker logo Club SEAT Romania: 5 lei

Costuri de transport:

- Curier : 21 de lei (aproximativ)

- Posta Romana: 9 lei (aproximativ)
Imagine

MKM Autotechnik - Service auto multibrand Click pt. Detalii si imagini

DIY Info Leon 1P / Altea 5P Click pt. Detalii si imagini
 
Avatar utilizator
gamer555
ClubSEAT Admin
Subiect Autor
Mesaje: 8628
Membru din: 09 Aug 2008, 17:12
Localitate: Bruxelles / Bucuresti
Contact:

Re: Brelocuri / Tricouri marca Club SEAT Romania - intrebari si raspunsuri

03 Iul 2017, 10:02

Tricou polo Club SEAT Romania: Material 67% bumbac, 33% elastan, calitate foarte buna. Logo brodat de dimensiuni mici pe fata, logo brodat de dimensiuni mari pe spate. Nu exista posibilitatea adaugarii altor elemente brodate pe tricou. Toate marimile disponibile (barbat/dama). Este recomandat sa comandati o marime mai mica decat ceea ce purtati de obicei (exemplu: S in loc de M, L in loc de XL, etc). Pret: 80 de lei
Dimensiuni informative - masurate sub maneci:
S: latime ~50 cm
M: latime 53.5 cm
L: latime 59 cm
ImagineImagine

(NOU) - Tricou Club SEAT Romania: Material 100% bumbac, calitate super premium, croială clasică, fără cusături laterale, guler rotund, la baza gâtului, poate fi spălat în siguranță la 60°C.
Logo brodat de dimensiuni mici pe fata, logo brodat de dimensiuni mari pe spate. Nu exista posibilitatea adaugarii altor elemente brodate pe tricou. Toate marimile disponibile (barbat/dama). Este recomandat sa comandati o marime mai mica decat ceea ce purtati de obicei (exemplu: S in loc de M, L in loc de XL, etc). Pret: 60 de lei
Imagine


pentru ca avem colegi interesati o sa dau o noua comanda de tricouri. preturile s-au modificat un pic in urma cresterii costurilor de productie. puteti sa va treceti pe lista, specificand modelul si marimea. pentru cei din Bucuresti, se vor ridica de la intalniri incepand cu sfarsitul lunii iulie, pentru ceilalti va trebui sa adaugati costurile de transport. detalii despre marimi si ceva poze mai vechi gasiti in primul post

1.
2.
3.
4.
5.
 
Avatar utilizator
Mirciuliqa
Mesaje: 928
Membru din: 17 Sep 2009, 15:21
Localitate: Bucuresti, Metalurgiei
Contact:

Re: Brelocuri / Tricouri marca Club SEAT Romania - intrebari si raspunsuri

03 Iul 2017, 10:38

1. Mirciuliqa: 2 tricouri Polo masura L
CUPRA LEON 2022 1.5 eTSI - B 293 EGO
SEAT Leon 5F FR 2018 1.8 TSI - B 293 MIC
EX - SEAT Leon 1P FR 2008 2.0 TDI
EX - SEAT Leon 5F 2013 1.6 TDI - IF 16 EGO
EX - SEAT Leon 1M 2003 1.8 20V - IL 03 BDA
EX - VOLKSWAGEN Passat B6 2006 1.9 TDI - B 48 MMT
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori