Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
Avatar utilizator
HUNTER
HUNTER
Mesaje: 5884
Membru din: 30 Noi 2011, 20:27
Localitate: Fagaras

Re: Intalnirea anuala Club Seat 2013 - Discutii preliminare

24 Mai 2013, 14:08

se va hotari in curand, si se va posta pe forum in timp util, data si locatia.
deocamdata, organizatorii sunt in faza de analiza, a celei mai bune oferte.
 
Avatar utilizator
mususk266
Mesaje: 4261
Membru din: 27 Ian 2009, 02:17
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Intalnirea anuala Club Seat 2013 - Discutii preliminare

24 Mai 2013, 14:26

asa e, cum zice hunter, pana una-alta strangeti ban cu ban la ciorap :wink:
Altea Freetrack - viewtopic.php?f=79&t=12288"

Ceasuri Moderne si Vintage - https://www.youtube.com/channel/UCMHYof ... 76g/videos

Fii schimbarea pe care vrei s-o vezi în jur! (Mahatma Gandhi)
 
AlexATX
Mesaje: 164
Membru din: 07 Mar 2013, 17:14
Contact:

Re: Intalnirea anuala Club Seat 2013 - Discutii preliminare

24 Mai 2013, 20:43

Pai stati, nu e threadul facut cu Hotel Helios la Ocna Sibiului? :oops:
 
Avatar utilizator
HUNTER
HUNTER
Mesaje: 5884
Membru din: 30 Noi 2011, 20:27
Localitate: Fagaras

Re: Intalnirea anuala Club Seat 2013 - Discutii preliminare

24 Mai 2013, 20:51

Alex: era un reper. Colegii nostri organizatori discuta inca pe aceasta tema. In cazul in care se gaseste altceva mai bun si mai ieftin, se va lua in calcul si vom fi instiintati in timp util.
Noi, participantii, trebuie doar sa fim pregatiti, pt ca ei vor alege cea mai buna varianta pt toata lumea.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
 
AlexATX
Mesaje: 164
Membru din: 07 Mar 2013, 17:14
Contact:

Re: Intalnirea anuala Club Seat 2013 - Discutii preliminare

25 Mai 2013, 10:39

Am inteles. Oricum, aceasta varianta mi se pare foarte tare.
 
Avatar utilizator
GabitZZu
Gypsy
Mesaje: 320
Membru din: 18 Sep 2012, 18:13
Localitate: Giurgiu/ Basel

Re: Intalnirea anuala Club Seat 2013 - Discutii preliminare

27 Mai 2013, 17:41

Neaparat trebuie sa ajung si eu, insa nu stiu inca cum e cu concediu, daca sunt liber sau nu in perioada aia :(.
Kindness is the language which the deaf can hear and the blind can see.
 
AlexATX
Mesaje: 164
Membru din: 07 Mar 2013, 17:14
Contact:

Re: Intalnirea anuala Club Seat 2013 - Discutii preliminare

27 Mai 2013, 17:42

Pai este intr-un weekend. Poate faci cumva si dai o fuga. :D

 
Avatar utilizator
GabitZZu
Gypsy
Mesaje: 320
Membru din: 18 Sep 2012, 18:13
Localitate: Giurgiu/ Basel

Re: Intalnirea anuala Club Seat 2013 - Discutii preliminare

27 Mai 2013, 17:46

Fiind marinar nu prea am cum sa dau o fuga .Am tura 1 luna plecat in cursa 2 saptamani acasa,si acum trebuie sa renoim turele,sa vad cum fac,sper din tot sufletu sa ajung insa nu promit nimic.
Imi place locatia ,chiar daca e departe,mereu mi-a placut zona sibiului
Ultima oară modificat 27 Mai 2013, 17:49 de către GabitZZu, modificat 1 dată în total.
Kindness is the language which the deaf can hear and the blind can see.
 
Avatar utilizator
HUNTER
HUNTER
Mesaje: 5884
Membru din: 30 Noi 2011, 20:27
Localitate: Fagaras

Re: Intalnirea anuala Club Seat 2013 - Discutii preliminare

27 Mai 2013, 17:49

GabitZZu scrie:
Fiind marinar nu prea am cum sa dau o fuga .Am tura 1 luna plecat in cursa 2 saptamani acasa,si acum trebuie sa turele,sa vad cum fac,sper din tot sufletu sa ajung insa nu promit nimic.
Imi place locatia ,chiar daca e departe,mereu mi-a placut zona sibiului

pai hai cu barca, ca la cat a plouat au crescut raurile, si nu esuezi pe vreun banc de.....pietris :yh
oricum, noi te asteptam :hi
 
Avatar utilizator
Cosmin
Admin
Subiect Autor
Mesaje: 7202
Membru din: 14 Feb 2008, 17:11
Localitate: Sibiu
Contact:

Re: Intalnirea anuala Club Seat 2013 - Discutii preliminare

27 Mai 2013, 19:02

Avand in vedere ca jumate din membrii clubului si-au anuntat participarea la intalnirea anuala si au platit avansul, va anunt pe aceasta cale ca nu mai putem organiza intalnirea la Ocna Sibiului.. Nu au aia acolo suficient spatiu pentru 4.000 de oameni plus tot atatea masini..
Intalnirea anuala se va tine pe campia de la Rovine, iar fiecare participant sa-si aduca de acasa un cort si o sabie, in caza ca ne ataca (iar) turcii..


Lasand gluma la o parte, personal eu sunt foarte dezamagit.. Cum era de asteptat, in afara catorva membri (aceiasi in fiecare an), nu a platit nimeni avansul.
De-a lungul timpului am auzit diverse motive invocate: ba ca am anuntat prea din scurt, ba ca e prea scump, ba ca nu e mancarea buna, ba ca nu sunt bani etc etc. Anul asta s-a anuntat din februarie si rezultatul e acelasi. Lipsa totala de interes. Va rog sa nu ma intelegeti gresit, nu acuz pe nimeni de nimic.. Pana la urma participarea nu e obligatorie. Insa eu m-am saturat sa tot scriu aici si sa fac bataturi la degete, m-am saturat sa va rog "hai cu avansul etc".

Asa ca a venit momentul sa spun GAME OVER.

Fratilor, uitati cum sta treaba de azi inainte..
Noi, echipa tehnica, impreuna cu o mana de prieteni care impartasesc acelasi concept referitor la comunitatea Club Seat Romania ne strangem in weekendul 13 - 15 septembrie la Sambata de Sus, judetul Brasov, la pensiunea Poiana Izvorului http://www.poiana-izvorului.ro/home.php

Tariful de cazare e de 130 de lei / noapte / camera dubla cu mic dejun inclus. Lista completa a participantilor o puteti vedea aici viewtopic.php?f=46&t=15739

Cine vrea sa ni se alature, e binevenit. Insa, cu tot respectul, va ocupati singuri de rezervare. Nu mai alerg dupa voi cu bata ca sa sariti cu banii de avans. Sunt 30 de camere disponibile, si cine stie, poate aveti noroc sa mai prindeti si voi una. Daca nu, zona e plina de pensiuni, poate si cu preturi mai bune, ne putem vedea seara la o pastrama si un zaibar. In felul asta, toata lumea e multumita. Eu, ca nu imi bat capul cu avansuri de dat, liste de intocmit, si voi ca aveti posibilitatea sa va hotarati daca veniti sau nu pana in ultima clipa.

Totusi, pt, cine nu are timp sau e plecat in spatiul interstelar, pot sa ma ocup eu de rezervare. Ma anuntati, platiti avansul, iar eu fac formalitatile necesare.

Cat priveste celelalte aspecte organizatorice (ecusoane, tort pt. petrecerea de sambata seara, vouchere, diplome etc), vor fi stabilite cu 203 saptamani inainte de eveniment. CIne doreste ecuson si / sau alte elemente ce marcheaza aniversarea Clubului bine, cine nu, iar bine. :)

Acestea fiind zise, ne vedem la Sambata de Sus!

Drumuri intinse! :hi
Imagine

MKM Autotechnik - Service auto multibrand Click pt. Detalii si imagini

DIY Info Leon 1P / Altea 5P Click pt. Detalii si imagini
 
Avatar utilizator
HUNTER
HUNTER
Mesaje: 5884
Membru din: 30 Noi 2011, 20:27
Localitate: Fagaras

Re: Intalnirea anuala Club Seat 2013 - Discutii preliminare

27 Mai 2013, 19:52

Cosmin are perfecta dreptate in ceea ce spune si in ceea ce face.
Ce vreau sa spun, e faptul ca pensiunea, fiind aproape de mine, o cunosc in amanunt. Am fost acolo la nunti, la o petrecere iar serviciile sunt super. Pretul este bun, comparativ cu alte locatii cotate la acelasi standard.
Asa ca, vorba lui Cosmin, ne vedem la Sambata de Sus.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
 
Avatar utilizator
CT-82-XXC
Mesaje: 88
Membru din: 10 Oct 2010, 20:37
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Intalnirea anuala Club Seat 2013 - Discutii preliminare

31 Mai 2013, 09:48

Eu as veni cu cea mai mare placere dar nu sunt acasa:( sunt pe mare ... daca e pana la jumatea lui august ... vin
 
costin212
Mesaje: 78
Membru din: 21 Iul 2009, 21:33
Localitate: Bucuresti-Brancoveanu
Contact:

Re: Intalnirea anuala Club Seat 2013 - Discutii preliminare

31 Mai 2013, 14:09

Salutare. Sunt de ceva timp pe forum, dar nu prea activ.
Pensiunea in cauza o cunosc din vedere si pare ok. Am insa doua intrebari:
1. Care e atmosfera pentru noii veniti. Nu prea cunosc pe nimeni din club si exceptand pasiunea comuna pentru Ibiza, in cazul meu, sunt putin pe langa subiect
2. Cam ce persoana s-au anuntat prezenta? Exista marea sansa sa fiu nevoit sa vin cu tot cu baietelul de 2 ani, de fapt cam asta e conditia ca nu are cu cine sa ramana acasa. Mai sunt persoane care vin cu copii?
www.neplimbam.ro
Intre 4% si 10% reducere la toate produsele Thule, Cruz, Modula pentru membri forumului. Pentru detalii, PM.
 
Avatar utilizator
gamer555
ClubSEAT Admin
Mesaje: 8629
Membru din: 09 Aug 2008, 17:12
Localitate: Bruxelles / Bucuresti
Contact:

Re: Intalnirea anuala Club Seat 2013 - Discutii preliminare

31 Mai 2013, 14:31

atmosfera e la fel pentru toata lumea. mai ales daca ai o pasiune pt ibiza, o sa ai ce sa vezi si cu cine sa discuti pe tema asta.
iar in anii trecuti au fost mai multi care au venit cu copiii (baltazar, cornelius, poate si altii de care nu imi amintesc acum).

despre lista de prezenta, exista un thread separat unde sunt trecuti cei care au dat deja banii de avans
 
costin212
Mesaje: 78
Membru din: 21 Iul 2009, 21:33
Localitate: Bucuresti-Brancoveanu
Contact:

Re: Intalnirea anuala Club Seat 2013 - Discutii preliminare

31 Mai 2013, 16:09

Care e termenul limita pentru avans?
www.neplimbam.ro
Intre 4% si 10% reducere la toate produsele Thule, Cruz, Modula pentru membri forumului. Pentru detalii, PM.

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 12 vizitatori