Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
 
Mihai.M
Mesaje: 69
Membru din: 03 Noi 2009, 13:05
Localitate: Bucuresti

Re: 1 MAI la MARE!!!!!!!!!!!

28 Apr 2011, 02:41

Cred ca voi fi si eu prin zona pe-acolo, Sambata-Duminica, 90% sigur. As vrea sa trec Sambata sa dau si eu 'buna-ziua' daca-mi permiteti :)

In rest, vreme buna sa fie si distractie cat se poate!
 
Avatar utilizator
Andrei
Admin / PR
Subiect Autor
Mesaje: 5253
Membru din: 05 Oct 2008, 09:27
Localitate: Bucuresti

Re: 1 MAI la MARE!!!!!!!!!!!

28 Apr 2011, 09:58

te asteptam Mihai:D
ex SEAT Ibiza 6J SC Limited Edition
ex SEAT Ibiza 6L
 
dragos1983
Mesaje: 2
Membru din: 27 Apr 2011, 17:02

Re: 1 MAI la MARE!!!!!!!!!!!

28 Apr 2011, 14:09

Bamse scrie:
Dupa cate se pare, tot Costinestiul va fi locatia unde vom merge.

Sper ca pana pe 10 aprilie sa avem un oarecare numar estimativ de oameni prezenti la aceasta "plimbare".

Ideal ar fi ca dupa aceasta data, cei care vin sa si dea un avans pentru cazare, pt a putea rezerva un anumit numar de camere la hotel.

Asa ca va asteptam cu trecerea pe foaia de prezenta :D

1. RTD +
2. Remus
3. Bamse

4.YDM..
 
Avatar utilizator
mcbeowolf007
Mesaje: 507
Membru din: 01 Dec 2007, 11:25
Localitate: Iasi
Contact:

Re: 1 MAI la MARE!!!!!!!!!!!

28 Apr 2011, 19:38

In aceeasi situatie si eu ca si Mihai, numai ca eu ajung sigur:), pe duminica.
Daca imi trimiteti si mie un numar de tel pe PM, ca sa am cum sa dau de voi, ne vedem sigur.
Drum bun si distractie placuta, sper sa tina vremea cu noi(se anunta cativa norisori de ploaie).
Imagine
Nissan Cherry 1.3DX || Opel astra hatch'93
Golf III 1.9TD
Seat Toledo 1.9 Tdi ||Audi A4 1.9 PD 2002
Seat Leon Top Sport 1.9 TDI IS-25-WEEEEE
http://www.clubseat.eu/viewtopic.php?f=5&t=2346
 
Avatar utilizator
patzaichin
LEONidas
Mesaje: 1717
Membru din: 22 Sep 2009, 21:08
Localitate: Bucuresti

Re: 1 MAI la MARE!!!!!!!!!!!

28 Apr 2011, 21:49

Distractie placuta....si...Bamse ai grila cu fruntea aia :)))
LEONidas...1.4 TSI
ImagineImagineImagine
 
Avatar utilizator
Andrei
Admin / PR
Subiect Autor
Mesaje: 5253
Membru din: 05 Oct 2008, 09:27
Localitate: Bucuresti

Re: 1 MAI la MARE!!!!!!!!!!!

29 Apr 2011, 00:48

see u there!!!!! :drive drive safe !
ex SEAT Ibiza 6J SC Limited Edition
ex SEAT Ibiza 6L
 
Avatar utilizator
nitro_zuu
Mesaje: 98
Membru din: 01 Apr 2011, 14:01
Localitate: Bucuresti, Dr.Taberei
Contact:

Re: 1 MAI la MARE!!!!!!!!!!!

29 Apr 2011, 14:09

Va doresc de pe acum sa aveti parte de vreme frumoasa si distractie :cheers maxxima :)
PS: sa va distrati si petru noi astia care nu putem veni:)
Ex:Seat Ibiza 1,2 12v 2004
New: Seat Leon 1P 1,9 TDI Reference
viewtopic.php?f=5&t=10071

Realitatea este o creaţie a exceselor, a nemăsurii şi a nesăbuinţelor noastre.

 
ct68mic
Mesaje: 30
Membru din: 24 Apr 2011, 22:44
Localitate: Constanta

Re: 1 MAI la MARE!!!!!!!!!!!

29 Apr 2011, 15:16

sar putea sa ajung si eu duminica asa umpik sa cunosc si eu lumea , daca nu va urez o vreme frumoasa si distractie multa

ImagineImagine
 
advvv
Mesaje: 9
Membru din: 29 Apr 2011, 21:39

Re: 1 MAI la MARE!!!!!!!!!!!

29 Apr 2011, 21:44

As merge si eu, dar abia peste o saptamana voi ridica masina din showroom :(

Oricum, have fun...
 
Avatar utilizator
gamer555
ClubSEAT Admin
Mesaje: 8629
Membru din: 09 Aug 2008, 17:12
Localitate: Bruxelles / Bucuresti
Contact:

Re: 1 MAI la MARE!!!!!!!!!!!

01 Mai 2011, 20:40

inca o mini escapada foarte reusita alaturi de oameni din clubseat :wink: pacat de vreme, dar zic eu ca am reusit sa ne simtim bine chiar si in aceste conditii :hi

SI LA MAI MAREEEEE :cheers

* ce id pe forum are baiatul din mangalia care ne-a vizitat, 1.4 tsi alb CSL la numar parca ?
 
Avatar utilizator
Andrei
Admin / PR
Subiect Autor
Mesaje: 5253
Membru din: 05 Oct 2008, 09:27
Localitate: Bucuresti

Re: 1 MAI la MARE!!!!!!!!!!!

01 Mai 2011, 21:29

Reifen
ex SEAT Ibiza 6J SC Limited Edition
ex SEAT Ibiza 6L
 
Avatar utilizator
Bogdan90
Bogdanelu'
Mesaje: 940
Membru din: 04 Oct 2009, 10:47
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: 1 MAI la MARE!!!!!!!!!!!

01 Mai 2011, 21:34

gamer555 scrie:
inca o mini escapada foarte reusita alaturi de oameni din clubseat :wink: pacat de vreme, dar zic eu ca am reusit sa ne simtim bine chiar si in aceste conditii :hi

SI LA MAI MAREEEEE :cheers

* ce id pe forum are baiatul din mangalia care ne-a vizitat, 1.4 tsi alb CSL la numar parca ?


Bamse s-ar putea sa nu fie de acord cu tine avand in vedere cucuiul cu care s-a intors acasa :)))))
 
tibetan_afurisit
Mesaje: 955
Membru din: 10 Ian 2009, 16:53
Localitate: Braila

Re: 1 MAI la MARE!!!!!!!!!!!

01 Mai 2011, 22:00

citeva cuvinte dupa excursia de 1 Mai,pe multi v-am vazut prima data,mi-a facut placere sa fiu alaturi de voi si m-am simtit bine,dupa cum ati vazut am stat...mai in umbra si v-am observat :D ,deci,in ordinea numerelor de pe tricou

1.RTD - surprinzator de linistit,dupa mesajele de pe forum ma asteptam sa fii mai...zbuciumat :D
2.Maru - la tine lucrurile sunt simple,mă uit la tine si.....ma vad pe mine :D ,suntem din aceiasi lume
3. Bogdan90 - ai vorbit mult prea putin sa-mi fac o parere
4.Miss ALM - tie iti dau nota 10+pentru modul cum ai pus-o la punct pe madama de la receptie aseara,ai fost dură(dar civilizata) atit cit trebuie, fara a trece in extrema cealalta :hi
5.Gamer555 - super haios,de evitat sa-l provocati la glume :D ,cuvintul doare mult mai tare
6.Diferentz - vecine,mi-a facut placere sa te cunosc,sper sa ne mai intilnim la o ....Grasa de Cotnari! :cheers
7.Andrea - nu prea ai stat printre noi,distractiv prietenul tau cind....are ceva la bord :D
8.Ioooooo - molcom,definitia ardeleanului,nu zice el prea multe,dar cind le zice (sau face :D )sunt cu.....greutate! :)
9.grecutzu - sincer,te-am mai vazut la paltinis,nu am apucat sa vorbim,esti o maaaarreeeee surpriza pentru mine si o surpriza placuta,dincolo de aparente ai un suflet mare cit Casa Poporului :hi
Seat Cordoba 1,4/100CP
http://exmeislibris.blogspot.ro/
Psihologu' de serviciu.
 
Avatar utilizator
mihaiioo
Mesaje: 923
Membru din: 11 Ian 2009, 23:54
Localitate: sibiu
Contact:

Re: 1 MAI la MARE!!!!!!!!!!!

01 Mai 2011, 22:06

tibetan_afurisit scrie:
citeva cuvinte dupa excursia de 1 Mai,pe multi v-am vazut prima data,mi-a facut placere sa fiu alaturi de voi si m-am simtit bine,dupa cum ati vazut am stat...mai in umbra si v-am observat :D ,deci,in ordinea numerelor de pe tricou

1.RTD - surprinzator de linistit,dupa mesajele de pe forum ma asteptam sa fii mai...zbuciumat :D
2.Maru - la tine lucrurile sunt simple,mă uit la tine si.....ma vad pe mine :D ,suntem din aceiasi lume
3. Bogdan90 - ai vorbit mult prea putin sa-mi fac o parere
4.Miss ALM - tie iti dau nota 10+pentru modul cum ai pus-o la punct pe madama de la receptie aseara,ai fost dură(dar civilizata) atit cit trebuie, fara a trece in extrema cealalta :hi
5.Gamer555 - super haios,de evitat sa-l provocati la glume :D ,cuvintul doare mult mai tare
6.Diferentz - vecine,mi-a facut placere sa te cunosc,sper sa ne mai intilnim la o ....Grasa de Cotnari! :cheers
7.Andrea - nu prea ai stat printre noi,distractiv prietenul tau cind....are ceva la bord :D
8.Ioooooo - molcom,definitia ardeleanului,nu zice el prea multe,dar cind le zice (sau face :D )sunt cu.....greutate! :) :cheers
9.grecutzu - sincer,te-am mai vazut la paltinis,nu am apucat sa vorbim,esti o maaaarreeeee surpriza pentru mine si o surpriza placuta,dincolo de aparente ai un suflet mare cit Casa Poporului :hi
seat leon 1 p 2.0TDI 105 cp W 38681N
 
Avatar utilizator
Andrei
Admin / PR
Subiect Autor
Mesaje: 5253
Membru din: 05 Oct 2008, 09:27
Localitate: Bucuresti

Re: 1 MAI la MARE!!!!!!!!!!!

01 Mai 2011, 22:14

Ca tot se vorbeste de 1 mai-ul care tocmai trece..usor usor..noi ne-am simtit foarte bine (eu + ana = love) :)) ..pacat de vreme care nu a prea fost de partea noastra dar nu ne-a stricat planurile in a rade..a face, caterinca de barladeni, de a sparge creierii lui bamse si asa mai departe..a fost foarte placut sa ne reintalnim dupa ceva timp si ar fi o idee sa ne intalnim din ce in ce mai des ..domnu' Tibetan da am fost relativ linistit..sa zicem ..:)) dar sunt mai idiot de fel ..trust me!
ex SEAT Ibiza 6J SC Limited Edition
ex SEAT Ibiza 6L
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 12 vizitatori