Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 25
 
Avatar utilizator
deyuuu
ARDELEANU
Mesaje: 2701
Membru din: 19 Iul 2009, 00:13
Localitate: Targu Mures
Contact:

Re: Intalnire pe Transfagarasan ! ! !

15 Aug 2010, 14:50

mie nu mi`ati facut nici unul poza ? :crybaby: mi s`a descarcat acumulatoru la aparat pe cand am ajuns sus :lol: (poate pt ca eram intrusul cu ford in coloana :yh )
oricum frumos ... bravo clubseat :hi
 
Avatar utilizator
maverick1508
Mesaje: 983
Membru din: 28 Mai 2010, 12:07
Localitate: Bucuresti

Re: Intalnire pe Transfagarasan ! ! !

15 Aug 2010, 15:30

Parca am facut eu, ai rabdare ca lumea se reface acum :lol:
Imagine
designed by Giorgetto Giugiaro
Seat Toledo '96 & Opel Astra '03
 
EnT
Mesaje: 8
Membru din: 31 Iul 2009, 22:28

Poze Intalnire Transfagarasan!!!!

15 Aug 2010, 17:35

Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine
 
C_kst
Mesaje: 1224
Membru din: 16 Aug 2008, 11:14
Localitate: Bucuresty

Re: Intalnire pe Transfagarasan ! ! !

15 Aug 2010, 18:11

Frumos frumos

Cate masini ati fost ??

Pe ce drum ati mers ???
Detailing Interior - pt cine vrea sa readuca interiorul la viata viewtopic.php?f=96&t=12464&p=270513#p270513
 
Avatar utilizator
dshiznit
Mesaje: 110
Membru din: 12 Iul 2009, 22:31
Localitate: Brasov

Re: Intalnire pe Transfagarasan ! ! !

15 Aug 2010, 18:27

Hellllo lumeeee :yah ...acum am aterizat si eu acasa.Am ramas peste noapte la Balea si a doua zi am coborat pe la Curtea de Arges.Foarte frumoasa iesirea,traseul,masinile si binenteles comitetul.Poze mai pe seara sau maine.Am si cateva filmari:va face un prieten de-al meu un montaj si cand e gata o sa-l uploadez pe forum.Numai bine :cheers
 
Avatar utilizator
Miss ALM
Mesaje: 210
Membru din: 10 Sep 2009, 16:33
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire pe Transfagarasan ! ! !

15 Aug 2010, 18:29

Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine
Seat Leon Facelift 1.4 TSI Style Black

viewtopic.php?f=5&t=5120

"I believe that one of life's greatest risks is never daring to risk"
 
Avatar utilizator
Miss ALM
Mesaje: 210
Membru din: 10 Sep 2009, 16:33
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire pe Transfagarasan ! ! !

15 Aug 2010, 19:02

Asa cu pozele..cu filmarile..trebuie prelucrate intai si apoi vor fi si ele postate... :cheers
A fost ff tare si abia astept sa mai facem o escapada de genul.Gasca din club seat e cea mai tare...
Va pup pe toti..si ma bucur ca am reusit sa mai cunosc o parte din voi..(nu doar de pe forum) :tongue
Seat Leon Facelift 1.4 TSI Style Black

viewtopic.php?f=5&t=5120

"I believe that one of life's greatest risks is never daring to risk"

 
Avatar utilizator
razvanlogan
Mesaje: 27
Membru din: 30 Dec 2008, 22:21
Localitate: brasov

Re: Intalnire pe Transfagarasan ! ! !

15 Aug 2010, 19:08

Super frumos!!!
Foarte tare sa vezi atatea masini Seat pe drum!
Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine
 
Avatar utilizator
Bubulutza
Subiect Autor
Mesaje: 4196
Membru din: 26 Ian 2009, 16:05
Localitate: Bucuresti

Re: Intalnire pe Transfagarasan ! ! !

15 Aug 2010, 20:35

Acum am ajuns si noi in Bucuresti. Cald si bine. N-am net, scriu de pe mobil. Va multumesc tuturor ca ati venit, unii dintre voi chiar de la multe sute de kilometri departare. Multumim Trainelu care ne-a spus pas de pas cum e traficul si vremea pe Trans! Multumim colegilor din Brasov care ne-au asteptat 3 ore in Ghimbav si scuze pentru oprirea brusca a coloanei aici - am fost foarte surprinsa si bucuroasa sa vad ca inca mai sunt acolo dupa atatea ore! Multumim tuturor celor care au facut poze - sunt minunate toate! Multumesc pentru ca m-ati lasat pe mine prima in coloana -onoarea a fost de partea mea! Multumim GTSport pentru mica lectie de pilotaj la coborare-la urmatorul raliu la care vei participa vom fi acolo sa te sustinem! Imi pare rau ca nu am apucat sa vorbesc mai mult cu fiecare dintre voi insa sunt sigura ca vor mai fi ocazii! Multumesc lui byx ca a stat cu noi noaptea pe la 10 in the midlle of nowhere, sa il asteptam pe Mirciuliqa pentru a-i inmana roata pentru EL Fondatore-Remus. Multumim lui Bogdan si miss ALM pentru efortul depus in filmarea coloanei ca la carte! Va Multumesc tuturor pentru ca ati fost superi membri CLUB SEAT cu adevarat pasionati si cu sange SEAT in vene!!! Data viitoare o facem si mai lata!!!!!
 
Avatar utilizator
Bubulutza
Subiect Autor
Mesaje: 4196
Membru din: 26 Ian 2009, 16:05
Localitate: Bucuresti

Re: Intalnire pe Transfagarasan ! ! !

15 Aug 2010, 20:45

scuze-am facut un topic nou din cauza netului pe mobil :( rog un moderator sa puna mesajul de mai sus pe topicul corect ref la intalnire. Multumesc :)
 
Avatar utilizator
Miss ALM
Mesaje: 210
Membru din: 10 Sep 2009, 16:33
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire pe Transfagarasan ! ! !

15 Aug 2010, 21:18

Cu mare placere bubulutza..oricand :lol: .A fost o zi perfecta si o atmosfera pe masura...
Seat Leon Facelift 1.4 TSI Style Black

viewtopic.php?f=5&t=5120

"I believe that one of life's greatest risks is never daring to risk"
 
NZO
Mesaje: 4
Membru din: 17 Feb 2010, 00:39
Localitate: Brasov

Re: Intalnire pe Transfagarasan ! ! !

15 Aug 2010, 21:26

Cu placere Bubulutza! A fost o experienta frumoasa. Iti multumim pentru initiativa si organizare!
 
Avatar utilizator
ionutbest2008
Mesaje: 452
Membru din: 18 Ian 2010, 11:24
Localitate: Pitesti

Re: Intalnire pe Transfagarasan ! ! !

15 Aug 2010, 21:33

a fost superb! urmatoarea ieseala.... cand si unde? :D
 
Avatar utilizator
Miss ALM
Mesaje: 210
Membru din: 10 Sep 2009, 16:33
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire pe Transfagarasan ! ! !

15 Aug 2010, 21:38

Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine

a few more..
Seat Leon Facelift 1.4 TSI Style Black

viewtopic.php?f=5&t=5120

"I believe that one of life's greatest risks is never daring to risk"
 
Avatar utilizator
6fingers
Mesaje: 95
Membru din: 25 Feb 2010, 22:11
Localitate: buzau/bucuresti
Contact:

Re: Intalnire pe Transfagarasan ! ! !

15 Aug 2010, 22:02

Foarte frumos traseul :yah si Seaturile la fel de frumoase, din pacate eu am fost cam cu 2-3 ore inaintea coloanei SEAT pentru k mi-a fost frica de aglomeratie :tongue , oricum foarte frumos.
Imagine Imagine Imagine Imagine
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 25

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 9 vizitatori