Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
 
Avatar utilizator
Andrei
Admin / PR
Mesaje: 5253
Membru din: 05 Oct 2008, 09:27
Localitate: Bucuresti

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

23 Mai 2009, 05:31

Nici eu nu ma simt in stare. Am avut inventar si nu prea stau in picioare de oboseala. Totusi incerc sa ma trezesc la ora 9:00. :lol:
ex SEAT Ibiza 6J SC Limited Edition
ex SEAT Ibiza 6L
 
eddy_wtx
LowRider
Mesaje: 4333
Membru din: 14 Mai 2008, 10:00
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

23 Mai 2009, 11:14

Domnu bamse, ceva latest news de la Euphoria?
 
Avatar utilizator
tazzq
Mesaje: 44
Membru din: 28 Mar 2009, 17:20
Localitate: Bucuresti

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

23 Mai 2009, 13:54

Sorrry ca nu am reusit sa ajung dar m-am trezit la 8.30 am zis ca mai stau putin si acu e 14.55 :)
SEAT LEON FR TDI "PORTOCALA MECANICA"
 
The teacher
Profesoru
Mesaje: 2828
Membru din: 26 Mar 2008, 17:26
Localitate: Bucuresti /Titan
Contact:

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

23 Mai 2009, 15:04

Ceva noutati , Kenzo este noul detinator al marelui premiu , obtinut la baraj cu ocupantul locului doi de anul trecut Joko , atmosfera f frumoasa , multe premii , distractie............pacat de ploaia ,care noroc ca s-a oprit la timp, adica inainte sa ajung eu pe la 10
 
Sylver
Mesaje: 740
Membru din: 12 Feb 2008, 12:42
Localitate: Bucuresti

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

23 Mai 2009, 15:21

A fost o atmosfera foarte ok, premiile frumoase, organizare excelenta, cred ca merita toate laudele atat PBV2 in frunte cu bamse, cat si Remus (care a tot vorbit si a tot vorbit si nu a ragusit:D) dar si moderatorii. Cu ocazia asta mi-a placut ca acum pot asocia un nume de pe forum cu o persoana. Cum mie mi-e cam imposibil sa ajung la intalnirile de vinerea, cu ocazia asta i-am cunoscut si pe moderatorii pe care nu ii stiam gen Balthazar sau Testosul.

Pacat de ploaie, cred ca de asta multi nu si-au mai facut aparitia. Luand in considerare faptul ca la concursul de indemanare au fost vreo 65-70 de participanti (cam asa pt ca Tibi mi-a zis ca era numarul 62 cand a incercat sa imi monteze mansonul de la schimbator si dupa el au mai fost cativa) plus poate inca vreo 15-20 care nu s-au inscris, as zice ca per total au fost vreo 80-90 masini. Bamse cred ca stie mai bine. Multi au plecat inainte de plecarea oficiala in coloana (pe la 3 dupa-amiaza), la care cred ca am fost vreo 40 masini. Felicitari celor 3 soferi premiati de PBV la concursul de indemanare: Kenzo, Joko si Xelnaga, daca nu ma insel. Toate masinile, mai mult sau mai putin tunate, au fost superbe, cu un plus pt Ace, Xelnaga, Teo, Paul PGA, Profu', RZW, Ser si o Altea (cred ca a lui vali?), cei care au bagat multi bani si pasiune in masinile lor.

P.S: off-topic (care da edit, jur ca il votez data viitoare sa nu mai iasa Puffy moderatorul antipatic :D) cat costa bumper lip-ul? (sper ca nu am gresit denumirea). Am vazut pe cateva masini: a lui Testosul, RZW si un Leon FR negru parcat langa masina mea.
Black Leon benzinar
 
Remus
Membru Fondator
Subiect Autor
Mesaje: 4027
Membru din: 27 Noi 2007, 17:57
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

23 Mai 2009, 15:42

Multumesc tuturor celor care au participat, multumesc celor care au suportat conditiile meteo inumane intai ploaie si apoi canicula :) , multumesc celor care au venit din afara Bucurestiului si care s-au trezit foarte devreme , multumesc celor care au stat pana la final , pentru poza de grup si celor ce au participat coloana oficiala CLUBSEAT spre academia militara, multumesc echipei tehnice : Zoli, Testosu Francy, Marian , Baltazar, Pufy care au fost fantastici pe toata durata evenimentului mii de multumiri echipei Porsche ce a organizat gazduit si sponsorizat CLUBSEAT Euphoria :domnului Cristian Meculescu, Cati, Bamse, Iulia, Alexandra(sorry pt masina) domnului Radu Antohe, , si nu in ultimul rand multumesc sponsorilor:Zone Protect, Carbon System , Kitxenon.ro , Autofiltre , Techflex, SECOND SKIN, Seat_Cv , 4Turbo . Imi cer scuze daca am uitat pe cineva .

PS : ASTEPT in pm numele adresa sau un mod de contact celor ce au castigat !
Mercedes Benz A-Class 180 - 2015
Land Rover Freelander 2 /2.2/ 160cp
Ex ; Seat Leon 1.6 102 cp

Despre mine....urasc regulile altora, ador regulile mele...
http://clubseat.hi5.com
http://www.youtube.com/ClubSeatRomania
http://twitter.com/ClubSeatRomania
http://www.facebook.com/pages/Clubseateu-Romania/108874261828
 
Avatar utilizator
R Z W
Mesaje: 996
Membru din: 25 Iun 2008, 11:27
Localitate: Bucuresti, Brancoveanu
Contact:

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

23 Mai 2009, 16:05

Sylver scrie:
A fost o atmosfera foarte ok, premiile frumoase, organizare excelenta, cred ca merita toate laudele atat PBV2 in frunte cu bamse, cat si Remus (care a tot vorbit si a tot vorbit si nu a ragusit:D) dar si moderatorii. Cu ocazia asta mi-a placut ca acum pot asocia un nume de pe forum cu o persoana. Cum mie mi-e cam imposibil sa ajung la intalnirile de vinerea, cu ocazia asta i-am cunoscut si pe moderatorii pe care nu ii stiam gen Balthazar sau Testosul.

Pacat de ploaie, cred ca de asta multi nu si-au mai facut aparitia. Luand in considerare faptul ca la concursul de indemanare au fost vreo 65-70 de participanti (cam asa pt ca Tibi mi-a zis ca era numarul 62 cand a incercat sa imi monteze mansonul de la schimbator si dupa el au mai fost cativa) plus poate inca vreo 15-20 care nu s-au inscris, as zice ca per total au fost vreo 80-90 masini. Bamse cred ca stie mai bine. Multi au plecat inainte de plecarea oficiala in coloana (pe la 3 dupa-amiaza), la care cred ca am fost vreo 40 masini. Felicitari celor 3 soferi premiati de PBV la concursul de indemanare: Kenzo, Joko si Xelnaga, daca nu ma insel. Toate masinile, mai mult sau mai putin tunate, au fost superbe, cu un plus pt Ace, Xelnaga, Teo, Paul PGA, Profu', RZW, Ser si o Altea (cred ca a lui vali?), cei care au bagat multi bani si pasiune in masinile lor.

P.S: off-topic (care da edit, jur ca il votez data viitoare sa nu mai iasa Puffy moderatorul antipatic :D) cat costa bumper lip-ul? (sper ca nu am gresit denumirea). Am vazut pe cateva masini: a lui Testosul, RZW si un Leon FR negru parcat langa masina mea.

bummper lip ul costa 160 de ron ,daca il iei acum , si costa 130 de ron daca il luai acum la eveniment ,duncan si a luat acum la eveniment si la si montat,cu respect RZW
Imagine
Imagine
1.6 - 102 Hp Design By R Z W : a si era sa uit ''sunt prost si vreau sa ma remarc '' si merg cu proiectoarele

 
Avatar utilizator
Xel'Naga
Mesaje: 425
Membru din: 04 Feb 2008, 01:01
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

23 Mai 2009, 16:06

Foarte FRUMOS, ma bucur ca am participat la aceasta intalnire mare SEAT si ma bucur ca m-am inscris totusi si la concursul de indemanare la care am iesit pe locul 3 ( cam greu cu 60 Cp in loc de 260 CP dar ne adaptam ) !! :wink:
Felicitari REMUS, Zoli, Testosu, Francy, Marian , Baltazar, Pufy ( Club SEAT ) si Cristian Meculescu, Cati, Bamse, Iulia, Alexandra ( PORSCHE Bucuresti Vest 2 ) de organizare si la mai multe evenimente de acest gen !! :D
Ma bucur ca am reusit sa ii cunosc mai bine pe o mare parte dintre membri club Seat pe care ii stiam decat dupa nume ( posesori de Seat sunt cei mai tari ) .
Bafta all si sa ne vedem cu bine si data viitoare . :idea: :arrow:

Cu respect,
XEL
Imagine
Presedinte STREET ZONE Automotive Club
Owner Seat Leon CUPRA 2.0 TFSi 285 cp ( B 90 XEL )
Owner Toyota Corolla 1.4 D4D 95 cp ( B 900 XEL )
Owner VW BORA Nuvolari Concept 140 cp ( B 91 XEL )
contact: xelnaga@rocketmail.com
cosmin_gabriel_ionita@yahoo.com
 
Avatar utilizator
AndreyWoB
Mesaje: 187
Membru din: 16 Aug 2008, 17:39
Localitate: Rm. Valcea - Pitesti
Contact:

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

23 Mai 2009, 16:12

Salut baieti si fete :) pot sa va spun ca sunt foarte incantat ca am venit la PBV2 Euforia ClubSeat si ca a fost o atmosfera extraordinara. Vreau sa-i feliciti pe organizatori si la cat mai multe evenimente de acest gen. Foarte frumos !
P.S.: Saptamana viitoare o sa pun poze cu plafonul colantat de cei de la Carbon Systems. "bine ca am gasit-o pe Francy :) "
Va salut si sa auzim numai de bine !
Cu Dumnezeu inainte si cu Leon-ul in blana !
 
Avatar utilizator
Xel'Naga
Mesaje: 425
Membru din: 04 Feb 2008, 01:01
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

23 Mai 2009, 17:04

AndreyWoB scrie:
Salut baieti si fete :) pot sa va spun ca sunt foarte incantat ca am venit la PBV2 Euforia ClubSeat si ca a fost o atmosfera extraordinara. Vreau sa-i feliciti pe organizatori si la cat mai multe evenimente de acest gen. Foarte frumos !
P.S.: Saptamana viitoare o sa pun poze cu plafonul colantat de cei de la Carbon Systems. "bine ca am gasit-o pe Francy :) "
Va salut si sa auzim numai de bine !


ati fost penali in cautare frate si era sub nasul vostru !! :D :twisted:
Imagine
Presedinte STREET ZONE Automotive Club
Owner Seat Leon CUPRA 2.0 TFSi 285 cp ( B 90 XEL )
Owner Toyota Corolla 1.4 D4D 95 cp ( B 900 XEL )
Owner VW BORA Nuvolari Concept 140 cp ( B 91 XEL )
contact: xelnaga@rocketmail.com
cosmin_gabriel_ionita@yahoo.com
 
Avatar utilizator
AndreyWoB
Mesaje: 187
Membru din: 16 Aug 2008, 17:39
Localitate: Rm. Valcea - Pitesti
Contact:

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

23 Mai 2009, 17:11

Am rascolit peste tot :)) ne-am dus pe la service...pe la spalatorie ....pe la masini ...da numai in mazda aia nu ne-am gandit :) noroc cu Remus ca ne-a dezvaluit putin asa si ca am avut sprintu bun :lol: :D
Cu Dumnezeu inainte si cu Leon-ul in blana !
 
Nicky
Mesaje: 6983
Membru din: 01 Sep 2008, 07:48
Localitate: Dublin, Ireland
Contact:

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

23 Mai 2009, 17:59

Felicitari Remus x 2! Felicitari tuturor! La si mai multe evenimente de talia acestuia! :bounce: :bounce: :bounce:
 
Avatar utilizator
BAlexis
Mesaje: 108
Membru din: 23 Mai 2009, 17:31
Localitate: Copenhaga//Bucuresti

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

23 Mai 2009, 18:04

si alexis2004
Foarte frumoasa intalnirea, multumim organizatorilor si o asteptam pe urmatoarea.
:D
.
 
Avatar utilizator
vanburger
Mesaje: 352
Membru din: 10 Dec 2008, 18:01
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

23 Mai 2009, 18:08

SUPER !!! m-am simtit foarte bine. BRAVO CLUB SEAT
IBIZA 1.2 12V- watch out for the stupid idiot behind me Imagine
 
Avatar utilizator
vlad_m
Mesaje: 370
Membru din: 05 Feb 2009, 21:47
Localitate: Oradea

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

23 Mai 2009, 18:11

Super organizare! Abia astept anul viitor... :bounce: :bounce:
Leon 1P Stylance 2.0 TDI 140cp + TCM
viewtopic.php?f=5&t=2551
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 13 vizitatori