Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
 
francy
Mesaje: 1110
Membru din: 16 Ian 2008, 14:20
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

23 Mai 2009, 19:45

multumim frumos Porsche Bucuresti vest 2 pentru gazduire, multumim lui Bamse pentru timpul si oboseala acordata si in special ii multumim lui Catalin care s-a ocupat de partea cu mancarea.
atmosfera super, premii frumoase ,concursuri amuzante si lume buna!
ne vedem la anul si la mai mare!
 
Nicky
Mesaje: 6983
Membru din: 01 Sep 2008, 07:48
Localitate: Dublin, Ireland
Contact:

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

23 Mai 2009, 19:48

De ce toata lumea, atunci cand face referire la editia urmatoare, spune "la anul". In Octombrie nu mai e nimic? Bamse zicea ca inca nu se stie, orice e posibil. Fiti mai optimisti! :bounce:
 
Avatar utilizator
swat cat
Mesaje: 187
Membru din: 10 Mai 2009, 17:45
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

23 Mai 2009, 20:03

respectele mele pt organizatori...a fost super.... organizare de nota 10.... asteptam pe urmatoru
tel. 0745188592
 
Avatar utilizator
bufubu
Dibaciu
Mesaje: 314
Membru din: 02 Apr 2008, 10:36
Localitate: Braila/Bucuresti
Contact:

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

23 Mai 2009, 20:24

buna seara copii,scuze pt ca am plecat mai devreme si oarecum neanuntat ,dar a trebuit sa plec acasa la braila si de aceea.Ce pot sa spun organizarea a fost exceptionala ,multe premii (eu unu am castigat doua :D:P),la concursul de indemanare am scos un venerabil 24.6 care a fost destul de ok ,sub medie zic eu :D.Oricum foarte frumoasa figura au facut toti ,am cumparat si niste produse la un pret extrem de mic (acum sper sa castig una din cele 3 masini puse la bataie de pbv :D:)) ),per total inca o data o zic a fost suuuupppper
LEON 1.9TDI 1XXCP 350Nm
 
Krondet
Mesaje: 821
Membru din: 19 Oct 2008, 19:28
Localitate: Galati

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

23 Mai 2009, 20:26

Super organizarea...faina atmosfera (chiar si "jumatatii" mele sceptice i-a placut).
Din pacate a trebuit sa plecam inainte de poza finala, de grup (cam prematur) pen'ca ne astepta o fetita nerabdatoare in galati.
data viitoare ori vin singur :twisted: ori vin cu amandoua damele :bigsmurf:
Felicitari tuturor organizatorilor si participantilor.
Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc. Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.
 
Avatar utilizator
Testosul
Mesaje: 4143
Membru din: 20 Dec 2007, 11:47
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

23 Mai 2009, 20:57

Multumim frumos Porsche Bucuresti vest 2 pentru gazduire, multumim lui Bamse pentru timpul si oboseala acordata si in special ii multumim lui Catalin care s-a ocupat de partea cu mancarea.
atmosfera super, premii frumoase ,concursuri amuzante si lume buna!

Am furat putin din postul lui Francy pentru ca eram in lipsa de inspiratie.
Ce mi-ar placea sa vad la anul?...mai multa colaborare din partea colegilor de club, mai cu curaj...si a alltor colegi care inca nu sunt siguri de apartenenta la ClubSeat...si care mai tot timpul stau separati...

Inca o data multumiri Porsche Bucuresi Vest 2 si a echipei de organizatori!!!!
 
Puffy

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

23 Mai 2009, 21:03

Ma bucur ca toata lumea s-a simtit bine.... Multumim Catalin pt mancare, multumim PBV2 pt gazduire, multumim PBV2 pt premii, multumim si sponsorilor ClubSeat pentru premii, mii de multumiri tuturor celor care au facut ca acest eveniment sa aiba loc!!!!

Sa ne vedem cu bine la urmatoarea editie ;)

Hai cu pozele fratilor !!!!

P.S. Multumesc celor care m-au votat cel mai antipatic moderator :evil: , chiar aveam nevoie de premiul oferit :lol: :lol: :lol:

 
Avatar utilizator
BALTAZAR2003
Moderator
Mesaje: 7619
Membru din: 22 Iul 2008, 22:26
Localitate: Bucuresti Dr. Taberei
Contact:

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

23 Mai 2009, 21:16

:lol: :lol: Asa`ti trebuie!
Sa te inveti minte. :lol: :lol:
Super petrecerea, multumesc si eu Porsche Bucuresti Vest 2, pentru efortul organizarii unei asemenea intalniri, sponsorilor pentru premiile oferite si nu in ultimul rand celor care au participat.
Felicitari castigatorilor.
:D
Cordoba Fever + Fresc, 1.4l/86Cp (nu se stie pe unde-i are!), 2008, Rosu Emocion
 
Avatar utilizator
kenzo_boy
Mesaje: 563
Membru din: 29 Ian 2008, 19:04
Localitate: Targu Neamt
Contact:

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

23 Mai 2009, 21:25

chiar a fost frumos....si multumesc organizatorilor!!!a fost organizat ca la carte!super ;) sper ca profu` sa isi ia revansa data viitoare :D
Leon TFSI powered by RBN
Imagine
 
EcaterinaPBV2
Mesaje: 1
Membru din: 23 Mai 2009, 20:53

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

23 Mai 2009, 21:58

PORSCHE BUCURESTI VEST 2, in calitate de organizator, si echipa PBV2 - Dl. Cristian Meculescu, Ecaterina Raducan,Iuliana Siclovan,Remus Costache (Bamse), Adrian Neacsu, Alexandra Dumitru,Dionisie Burlacu,Alexandru Voiculescu, va multumesc ca ati fost alaturi de noi la evenimentul "Euforia 2009"!

Multumim si lui Remus de la CLUBSEAT pentru rolul de prezentator al acestui eveniment!

Speram ca v-ati simtit bine alaturi de noi si ne vedem in 2010!
 
alkatraz83
Mesaje: 353
Membru din: 01 Feb 2009, 22:39

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

23 Mai 2009, 23:01

Multumesc PORSCHE BUCURESTI VEST 2 pentru gazduire, a fost super distractie :bounce: , multumesc lui Remus pentru prezentare, multumesc lui Catalin pt mancare un bucatar de exceptie :lol: si desigur, nu in ultimul rand, multumesc colectivului Clubseat.eu pentru atmosfera super.
 
Avatar utilizator
marian_iam
V.I.P.
Mesaje: 6591
Membru din: 17 Dec 2007, 13:04
Localitate: Bucuresti, dr taberei
Contact:

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

23 Mai 2009, 23:24

hop si eu ca de abia acuma am facut rost de net ...
multumiri ... in primul rand tuturor participantilor si tuturor celor care au venit de la mama departarii special pentru aceasta intalnire! sunteti cei mai tari!
multumiri PBV2 si oamenilor de acolo ... pentru organizare si pentru rabdarea avuta cu noi ... sper ca ibiza ... sa fie cat mai ok.
multumim Membrului si "oficialului" Bamse a.k.a. Remus :lol: pentru rabdare si pentru tot ...
multumesc colegilor mei mai speciali ... a.k.a. echipa moderatorilor si adminilor pentru toata agitatia si efortul depus ...
i love you all! :oops:
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro
 
nmihai67
Michel-Angelo
Mesaje: 1568
Membru din: 27 Sep 2008, 18:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

24 Mai 2009, 04:03

Cand pasiunea , curajul , indemanarea si mai ales acel zgomot din sufletele noastre a facut sa fim uniti si fericiti participand la un astfel de EVENIMENT..>>>>>>>>>>>>>>> acest ceva se cheama , !!!! este ClubSeat.eu

Felicitari celor care ne-au facut aceasta zi mai frumoasa cu inca o experienta ( zic eu) positiva.

Pe scurt a fost FRUMOS !!

Felicitari echipei administrative, si celora din spatele evenimentului !!


Pot spune ca am fost la INALTIME si la anul sa o facem si mai LA<<<<>>>TA.

Multe masini frumoase si oameni minunati........

..si totul e bine cand se termina Frumos ....!!
Daca ma rogi - o sa incerc !
Daca nu pot - o sa caut!

Seat Toledo 1.9 TDI Signo - ASV - 140 CP - ESP - 2002
 
Avatar utilizator
zeusik
Nashul
Mesaje: 2336
Membru din: 29 Oct 2008, 10:20
Localitate: Bucuresti

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

24 Mai 2009, 08:19

Felcitiari tuturor , a iesit foarte frumos, multumiri si din partea mea celor care s-au chinuit sa faca ceva special pentru noi, Poate data viitoare scot si eu un timp mai bun la concursul de indemnare decat 23s. Va poop pe toti si ne vedem de vineri incolo:) :bounce:
"În viață risipim ani, iar la moarte cerșim clipe"
Leon 1M Last Edition - 1.9 TDI PD (AXR) - 2006
EX: Seat Cordoba 1.4 75 cp - 2004 - custom made
 
Avatar utilizator
mihaiioo
Mesaje: 923
Membru din: 11 Ian 2009, 23:54
Localitate: sibiu
Contact:

Re: PBV2 EUFORIA CLUBSEAT.EU

24 Mai 2009, 19:44

Ce pot sa va spun, a fost grozav! Masinile, Premiile, Mancarea... Ma bucur ca v-am cunoscut, sunteti o echipa extraordinara. Acum prietena mea ma bate la cap ca vrea sa-si cumpere SEAT dar numai de la PBV2 ca sa aiba pe ce sa-si monteze xenon-ul castigat la concursul se indemanare. Ii multumesc lui Remus pentru premiu si celor de la PBV2 pentru organizare si gazduire.
Si va asteptam pe la sibiu. ;)
seat leon 1 p 2.0TDI 105 cp W 38681N
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori