Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
Avatar utilizator
datcuandrei
Subiect Autor
Mesaje: 12
Membru din: 12 Mar 2023, 21:29
Contact:

Intalnire Club Seat Romania

29 Iun 2023, 10:42

Salutari! Cu acordul lui @Cosmin, eu impreuna cu Ionut Tita vrem sa facem publica o veste buna. Un nou meeting pentru Club Seat Romania, organizat de Club Seat Arges!

Detaliile evenimentului: Evenimentul vrem sa aiba loc in intervalul 2-3 septembrie la Curtea de Arges. Acolo se va tine evenimentul principal. Parcarea aleasa se afla intre stadion si Lidl. Parcarea va fi inchiriata de noi, desigur, cu ajutorul sponsorilor. Dupa ce stam la o discutie, sedinta foto si expunem frumusetile noastre, vom pleca catre Transfagarasan pentru o alta sesiune foto si distractie. Ca sponsori, am gasit momentan unul singur (TAEGSM, afacere locala din Curtea de Arges) si mai vrem sa avem inca doi sponsori: 5TOGO Curtea de Arges, respect EdyVers Piese Auto, Sala de Fitness, Restaurant. Planuim de asemenea si sa avem cazare peste noapte unde sa ne cunoastem mai bine, sa facem un gratarel, un sprit, iar Duminica va ramane supriza.

Pentru mai multe detalii si update-uri, va asteptam pe grupul de WhatsApp al Club Seat Arges unde se stabilesc toate detaliile:

https://chat.whatsapp.com/Jg3T0rySEYL1GSxOB87zWO


Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk
Imagine
SEAT Leon 1P1 1.6 BSE 102 HP + GPL
Co-founder of Club SEAT Arges

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori