Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
acidburnz
Subiect Autor
Mesaje: 2
Membru din: 15 Feb 2012, 19:38

ajutor schimbare cd player

15 Feb 2012, 20:15

am si eu o cordoba din 2004 cu un cd player sony cu masca detasabila care face mofturi si as vrea sa il schimb ; am vazut pana in 5 mil cateva de la sony sau jvc cu usb care miar conveni la functii dar sunt compatibile ? daca ati putea sa imi dati niste sfaturi la cum sa aleg sau chiar idei as fi ultra recunoscator :D ; ar trebui schimbate si boxele ?
sunt nou pe forum asa ca va rog nu ma impuscati daca am scris unde nu trebuie
 
Avatar utilizator
luci&dana
VIP
Mesaje: 2966
Membru din: 29 Noi 2007, 16:52
Localitate: Constanta
Contact:

Re: ajutor schimbare cd player

15 Feb 2012, 20:53

daca deja ai cd player aftermarket, cel nou achizitionat este plug&play. nu necesita nimic altceva. Dar un sfat...sony e slabut pe partea de auto, orienteaza-te spre un Pionner sau Alpine sau Kenwood
Seat Ibiza 1.4 16V 86 CP

În jurul nostru se afla unii oameni care îsi traiesc viata parca numai cu singurul scop de a ajunge la capatul ei.
NU Viteza ucide!!! INCONSTIENTA, PROSTIA, LIPSA DE EXPERIENTA, NEATENTIA, TERIBILISMUL ucide!

http://www.youtube.com/watch?v=m5fsEHeZ1I4
 
Avatar utilizator
florentz12
Mesaje: 693
Membru din: 08 Mar 2010, 15:59
Localitate: cluj
Contact:

Re: ajutor schimbare cd player

15 Feb 2012, 20:59

Ti-a raspuns colegu'...aceasi parere o am si eu..sau daca mai strangi un pic de banuti poti sa iti iei un dvd 2Din unde ai si o navigatie..:D :glasses
Drive safe
 
acidburnz
Subiect Autor
Mesaje: 2
Membru din: 15 Feb 2012, 19:38

Re: ajutor schimbare cd player

15 Feb 2012, 21:05

cu acest player a venit cand am cumparato de la reprezentanta ; deci sa inteleg ca nu are importanta ce aleg ca merg toate
 
Avatar utilizator
luci&dana
VIP
Mesaje: 2966
Membru din: 29 Noi 2007, 16:52
Localitate: Constanta
Contact:

Re: ajutor schimbare cd player

15 Feb 2012, 21:11

decat un 2din low-entry, mai bine un cd player mai de calitate. parerea mea...si pentru cei ce imprumuta noaptea din masini asa ceva, un 2din este mai rentabil pentru ei :drive
Seat Ibiza 1.4 16V 86 CP

În jurul nostru se afla unii oameni care îsi traiesc viata parca numai cu singurul scop de a ajunge la capatul ei.
NU Viteza ucide!!! INCONSTIENTA, PROSTIA, LIPSA DE EXPERIENTA, NEATENTIA, TERIBILISMUL ucide!

http://www.youtube.com/watch?v=m5fsEHeZ1I4

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator