Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
Razvan Alexa
Subiect Autor
Mesaje: 4
Membru din: 03 Feb 2018, 09:15

Cumpar Accesorii Seat Leon 1P

06 Mar 2018, 19:38

Salut! M-ar interesa si pe mine niste accesorii originale pentru masina mea, un seat Leon 1P Copa. Ma gandesc ca poate este si cineva cu dezmembrari pe aici... As vrea sa stiu daca gasesc pe la cineva o scrumiera originala, aceea tip pahar (nu sunt fumator dar imi lipseste si as vrea sa o am), o cotiera originala, nu aftermarket (masina mea nu are prevazuta si m-ar interesa daca se potriveste direct pe consola mea, sa fie din piele sau imitatie piele neagra). M-ar mai interesa un catadioptru bara spate stanga, un senzor de parcare, sa fie tot de fabrica nu aftermarket (am fost "atins" putin si am ramas fara ele). Si as mai avea nevoie si de o roata de rezerva originala, din aceea tip "gogoasa", R16, cu toate accesoriile, cric, cheie roti, etc (a mea a venit cu kit reparatie cu compresor). Va multumesc si va rog sa trimiteti mesaj daca aveti asa ceva la vanzare....niste detalii/poze si preturi ar fi ideal. Scuze daca postarea deranjeaza sau nu ar trebui sa fie aici, ma anuntati si o sterg.
 
Avatar utilizator
BALTAZAR2003
Moderator
Mesaje: 7619
Membru din: 22 Iul 2008, 22:26
Localitate: Bucuresti Dr. Taberei
Contact:

Re: Cumpar Accesorii Seat Leon 1P

07 Mar 2018, 11:27

Salut,
Am mutat eu topicul la bazar dar trebuie sa adaugi o modalitate de a fi contactat.
Cordoba Fever + Fresc, 1.4l/86Cp (nu se stie pe unde-i are!), 2008, Rosu Emocion

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 12 vizitatori