Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
The teacher
Profesoru
Mesaje: 2828
Membru din: 26 Mar 2008, 17:26
Localitate: Bucuresti /Titan
Contact:

Re: folie auto,polish profesional,folie carbon

04 Mar 2009, 07:17

Si eu care credeam ca e o "fondanta" :lol:
 
Avatar utilizator
ionix2727
Mesaje: 25
Membru din: 27 Iun 2009, 14:45
Localitate: Tg-jiu
Contact:

Re: folie auto,polish profesional,folie carbon

15 Dec 2010, 17:14

Salut am si eu o intrebare nu stiu exact daca exista asa ceva cel putin eu am auzit chestia de la un amic care are o folie pe masina si mi-a placut super mult el a zis ca e folie heliomata! Care este chestia din iterior se vede super bine totul chiar si noaptea adica se vede aproximativ cum nu ai avea folie... putin mai intunecat m-ar interesa daca aveti asa ceva si un pret estimativ pentru geamurile din spare(luneta, usa stanga dreapta spate si cele 2 gemulete stanga dreapta tot spate model masina seat altea) in cazul in care exista ce mi-a s-a spus din cate imi amintesc el mi-a zis ca e LLumar dar nu imi mai stiu exact...
Seat Altea Referance 1.9 TDI
 
valentinp
Mesaje: 16
Membru din: 30 Sep 2010, 22:51

Re: folie auto,polish profesional,folie carbon

20 Iun 2011, 14:42

cea pentru caroserie cat e de rezistenta la pietricelele care tot sar pe capota si alte zone ale caroseriei?
am vazut o masina neagra foliata cu folie alba si era si folia aia cam zdrelita de la pietre.
Auzisem ca exista o folie transparenta foarte rezistenta la asa ceva, doar ca ceva mai scumpa.

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori