Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
popa_vasi
Mesaje: 77
Membru din: 05 Mar 2009, 00:56
Localitate: teius, AB
Contact:

Re: rulment, planetara sau...

01 Sep 2009, 14:07

Buzzy, ce ai mai facut la Leu? si in special la tcs si abs.
da o cautare la necazurile mele, si ai sa vezi k am avut si eu de tras cu ele!
Bafta mare!
kikdown la Seat?
 
Avatar utilizator
buzzy
Mesaje: 26
Membru din: 21 Aug 2009, 22:20
Localitate: lucca italia
Contact:

Re: rulment, planetara sau...

01 Sep 2009, 21:23

deocamdata nimik!sapt viitoare trebuie sa ma duc la mecanic,si sper sa ii dau de cap! se poate sa fie de la bucsi pt k au fost skimbate!o sa vedem dupa vizita la doctor! mc pt sfaturi!
seat leon cupra 4---tdi 180cp
 
Avatar utilizator
LETHAL
45 DUK
Mesaje: 380
Membru din: 17 Dec 2008, 00:02
Localitate: BRASOV

Re: rulment, planetara sau...

02 Sep 2009, 10:53

yo am schimbat si planetara si rulment dreapta dar se auzea o mica bataie la plecarea de pe loc.
BUFU=>Buy Us Fuck U! I can't drive fast....but I can fly slowly!
NU alergam in parc!....alergam in trafic!!!
 
podeanu
Mesaje: 36
Membru din: 09 Sep 2009, 01:05
Contact:

Re: rulment, planetara sau...

07 Oct 2009, 19:58

Aceasi chestie am patito si eu si inca am problema , am cumparat acuma 3 luni o seat ibiza din 2003 1400 cmc si la 5km/h face la fel desi a inceput si la viteze mai mari sunt zi de zi la mecanik am schimbat mecanici deja am al 4 lea la rand si nimika toti imi schimba cate ceva si nimika suporti motor , suporti cutie viteza am schimbat tot nou si pana la urma sa constat cred!!!!!!! ca ar fi telescopul din dreapta ca alceva nu are ce , tot am schimbat deja este noua am bagat 400 euro in ea si tot face . Pivotii sunt perfecti fara jok bucse la fel doar in Italia nu sunt drumuriile din Romania dar nu asta conteaza . Deci eu cred ca ne stresam degeaba ca asta ar fi o problema a seatului ibiza ca prea multi se vaita si am citit atent pe forum toti au schimbat cam tot si telescoape si nimika daca este ceva nou trimiteti mesaje urgent sa scapam de hornaiala :)) :blackeye: :o
 
Avatar utilizator
buzzy
Mesaje: 26
Membru din: 21 Aug 2009, 22:20
Localitate: lucca italia
Contact:

Re: rulment, planetara sau...

19 Oct 2009, 20:10

am skimbat eu si telescoapele si degeaba....... :(
seat leon cupra 4---tdi 180cp

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 19 vizitatori