Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
Avatar utilizator
cristy_87_crs
Subiect Autor
Mesaje: 48
Membru din: 04 Apr 2008, 19:25
Localitate: Bacau

Re: un seat leon de care nu ma mai satur:D

08 Mai 2009, 15:27

ca sa mai inviu si eu topicul masinii mele, am zis sa mai postez e s-a mai intamplat cu ea. Leutul a primit si niste faruri angel eyes cu xenon care dau foarte bine pe masina iar pe la sfarsitul lunii intra la vopsit, am s-o vopsesc toata tot albastra si plafonul si dunga d pe capota o sa fie neagra, la capota cam stau in dubii, sa fac doar dunga sau sa fac aproximativ toata capota sa vina pe mijloc 2 dungi albastre, ush dupa un virtual tuning cred ca am sa ma decid.....si pe langa vopsea o sa apara si prelungirea la spoilerul spate, praguri si poate un eleron(sa vad daca ajung economiile care greu s-au facut :) )intre timp, daca aveti sfaturi pt mine le astept cu cel mai mare interes.....
am sa postez poze cu masina in timpul lucrarilor si cand va fi gata am s-o trag in niste poze mai artistice :lol: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:
Seat Leon 1.9TDI-110cp---nothing else......
 
Avatar utilizator
liviutzu
Mesaje: 211
Membru din: 03 Mai 2009, 09:46
Localitate: Bacau

Re: un seat leon de care nu ma mai satur:D

07 Iun 2009, 09:40

Frumos leutzu tau,cand e gata masina dai un semn si vorbim cu junioru sa ne face niste poze !
 
Avatar utilizator
cristy_87_crs
Subiect Autor
Mesaje: 48
Membru din: 04 Apr 2008, 19:25
Localitate: Bacau

Re: un seat leon de care nu ma mai satur:D

07 Iun 2009, 13:54

masina a intrat in service. au ajuns piesele si acu se pregateste de vospit, sper ca in 3 saptamani sa fie gata ca nici eu nu mai am rabdare... :roll: :drunken:
am sa postez poze cu masina in curs de modificare :bounce:
Seat Leon 1.9TDI-110cp---nothing else......

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 28 vizitatori