Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
Avatar utilizator
luci&dana
VIP
Mesaje: 2966
Membru din: 29 Noi 2007, 16:52
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Unde ati fost?

10 Aug 2009, 16:06

pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D ...tot ati fost...dar poze nimic? :lol:
Seat Ibiza 1.4 16V 86 CP

În jurul nostru se afla unii oameni care îsi traiesc viata parca numai cu singurul scop de a ajunge la capatul ei.
NU Viteza ucide!!! INCONSTIENTA, PROSTIA, LIPSA DE EXPERIENTA, NEATENTIA, TERIBILISMUL ucide!

http://www.youtube.com/watch?v=m5fsEHeZ1I4
 
crsKross
Mesaje: 308
Membru din: 04 Noi 2008, 18:15
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Unde ati fost?

10 Aug 2009, 16:07

andrew_kimi scrie:
eu mam intors ieri seara dintro mica plimbare ... iasi-bacau-brasov-ploiesti-bucuresti-pitesti-curtea de arges-sibiu-sighisoara-sovata-iasi ...nu am avut asta planuit doar neam urcat in masina si am plecat ... singurul obiectiv pe care il aveam in cap de la plecare a fost transfagarasanul :lol: ... hai ca am sa urc si niste poze faine tare de pe traseu dupa ce apuc sa descarc camera :D

sibiul chiar imi place,parca e alta lume acolo :P ....si eu am in plan sa fac transfagarasanul dar nu cred ca o sa apuc anul asta :P
kEep it Real!
1.4 Ibiza'09 85CP 16V
~wHiTe aNgEl~
viewtopic.php?f=33&t=1822
 
 
Avatar utilizator
ionutblv
BLV SCENTS
Mesaje: 4324
Membru din: 02 Iun 2009, 11:54
Localitate: iasi

Re: Unde ati fost?

10 Aug 2009, 16:33

luci&dana scrie:
nebunaticule... :D :D

daca ai sti cat m-am chinuit sa gasesc unghiul respectiv :twisted:
 
crsKross
Mesaje: 308
Membru din: 04 Noi 2008, 18:15
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Unde ati fost?

24 Aug 2009, 22:09

M. Kogalniceanu-Harsova-Tandarei-Viziru-Ianca-Ramnicul Sarat-Focsani(aici am mancat cea mai buna quesadillia yammy)-Adjud-Onesti-Targul Ocna(aici am fost la salina,mina Trotus, am coborat cu microbuzul 240m sub pamant... wireless,jocuri electronice, tenis de masa, fotbal,biserica,magazin de suveniruri,alimentara,leagane... deci wow)-Slanic Moldova(destinatia).
si
Slanic Moldova-Targul Ocna-Darmanesti-Comanesti-Moinesti-Roznov-Piatra Neamt(cine ar fi zis ca ma voi reintoarce aici dupa 2 sapt:))) am fost ghid de data asta)-Bicaz-Ardeluta
poze inca n-am avut timp sa le descarc...urmeaza :bounce:
kEep it Real!
1.4 Ibiza'09 85CP 16V
~wHiTe aNgEl~
viewtopic.php?f=33&t=1822
 
Avatar utilizator
luci&dana
VIP
Mesaje: 2966
Membru din: 29 Noi 2007, 16:52
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Unde ati fost?

25 Aug 2009, 15:27

ce ziceai ca ai mancat?...si mai traiesti, nu? :D
Seat Ibiza 1.4 16V 86 CP

În jurul nostru se afla unii oameni care îsi traiesc viata parca numai cu singurul scop de a ajunge la capatul ei.
NU Viteza ucide!!! INCONSTIENTA, PROSTIA, LIPSA DE EXPERIENTA, NEATENTIA, TERIBILISMUL ucide!

http://www.youtube.com/watch?v=m5fsEHeZ1I4
 
Avatar utilizator
PapaGiorgio
D U D U
Mesaje: 919
Membru din: 22 Apr 2008, 10:32
Localitate: Ploiesti

Re: Unde ati fost?

26 Aug 2009, 08:41

crsKross scrie:
M. Kogalniceanu-Harsova-Tandarei-Viziru-Ianca-Ramnicul Sarat-Focsani(aici am mancat cea mai buna quesadillia yammy)-Adjud-Onesti-Targul Ocna(aici am fost la salina,mina Trotus, am coborat cu microbuzul 240m sub pamant... wireless,jocuri electronice, tenis de masa, fotbal,biserica,magazin de suveniruri,alimentara,leagane... deci wow)-Slanic Moldova(destinatia).
si
Slanic Moldova-Targul Ocna-Darmanesti-Comanesti-Moinesti-Roznov-Piatra Neamt(cine ar fi zis ca ma voi reintoarce aici dupa 2 sapt:))) am fost ghid de data asta)-Bicaz-Ardeluta
poze inca n-am avut timp sa le descarc...urmeaza :bounce:


Frumos traseul. Si eu am fost si am ramas super placut impresionat de frumusetea locurilor.
Seat Leon Reference, 1.4/85 CP, 2008, Galben, PH-78-RDC

 
crsKross
Mesaje: 308
Membru din: 04 Noi 2008, 18:15
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Unde ati fost?

27 Aug 2009, 12:52

luci&dana scrie:
ce ziceai ca ai mancat?...si mai traiesti, nu? :D

quesadillia :lol: e f buna... e ca o pizza asa din lipie sin intre cele 2straturi de lipie:piept de pui,ciuperci,mozzarela,sper k n-am uitat nimic... :P
kEep it Real!
1.4 Ibiza'09 85CP 16V
~wHiTe aNgEl~
viewtopic.php?f=33&t=1822
 
 
Avatar utilizator
marian_iam
V.I.P.
Mesaje: 6591
Membru din: 17 Dec 2007, 13:04
Localitate: Bucuresti, dr taberei
Contact:

Re: Unde ati fost?

31 Aug 2009, 07:54

plecat vineri la ora 6 din bucuresti ... mers pe Pitesti ... Valea Oltului ... (stat efectiv 1 ora jumatate pe loc) ajuns in sibiu!
f frumos oras ... m-am simtit ca in afara!
plecat vineri din sibiu ... transfagarasan (app ... s-a asfaltat jumatate) vidraru ... autostrada pitesti ... bucuresti ...

cu urmatoarea ocazie, plec din nou!
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro
 
Avatar utilizator
luci&dana
VIP
Mesaje: 2966
Membru din: 29 Noi 2007, 16:52
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Unde ati fost?

01 Sep 2009, 15:48

urmatoarea ocazie nu este cu ocazia implinirii a 2 ani? :)
Seat Ibiza 1.4 16V 86 CP

În jurul nostru se afla unii oameni care îsi traiesc viata parca numai cu singurul scop de a ajunge la capatul ei.
NU Viteza ucide!!! INCONSTIENTA, PROSTIA, LIPSA DE EXPERIENTA, NEATENTIA, TERIBILISMUL ucide!

http://www.youtube.com/watch?v=m5fsEHeZ1I4
 
Avatar utilizator
grecutzu2005
Mesaje: 4872
Membru din: 16 Dec 2008, 13:15
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Unde ati fost?

01 Sep 2009, 16:40

plecat timisoara-arad-deva-sibiu-valea oltului stat jumatate de ora (poate ne am intalnit mariane dar eram foarte nervos sa observ alte masini din contra sens)-valcea-pitesti-bucuresti stat 3 zile in bucuresti multa treaba (o zi frecat menta) dupa care intoarcere.
Bucuresti-ploiesti (pierdut 2 ore jumate m-am intalnit cu 2 foarte buni prieteni de a mei)-brasov-sibiu(pierdut o ora cu mancat cu tot)-deva-arad-timisoara.

saptamana viitoare este programat un tur mai scurt de tara timisoara-arad-oradea (stat 2 zile acolo) dupa care intoarcere tot asa oradea-arad-timisoara.

peste 3 saptamani am mai programat ceva putin mai lung dar sa vedem cum stam cu finantele pe vremea aia.
Λέω aυτa κaι είνaι τρελa!
SEAT CUPRA 2.0 TFSI 240 HP
www.JustClassics.ro
 
Avatar utilizator
marian_iam
V.I.P.
Mesaje: 6591
Membru din: 17 Dec 2007, 13:04
Localitate: Bucuresti, dr taberei
Contact:

Re: Unde ati fost?

02 Sep 2009, 06:47

m-am intalnit pe drum cu al nostru coleg LifePhorm ...
el m-a banghit ... eu aveam mii de draci ... stateam in trafic!
vb la tel, salutat, urat de bine!
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro
 
Avatar utilizator
misu caftangiu
Mesaje: 788
Membru din: 23 Aug 2009, 16:41
Localitate: alba
Contact:

Re: Unde ati fost?

09 Sep 2009, 11:18

am facut acu doua saptamani alba-ilieni(covasna) via -sibiu, brasov-super drumul, pacat ca sunt o gramada de masini, colane la greu, tarani si inconstienti pe drumuri.
weekendu asta am fost pe langa cozia. cea mai nasoala portiune de drum din tara zic eu este intre sebes si mircurea sibiului... are o singura banda pe sens, si nu ai decat vreo 2-3 linii drepte ca in rest sunt curbe si dealuri.... gramada... groaznic.... va recomand sa ocoliti jud alba daca vreti doar sa-l traversati.... acuma drumurile in sine nu-s rele da traficul e groaznic... si depasesti greu.
nascut talent , mort speranta ! :-)
______________________________________________
felina neagra, nabadoaioasa- 105 CP, 1,6 16 v
===>senzatie majora, cu 40 la ora!<===
 
Avatar utilizator
misu caftangiu
Mesaje: 788
Membru din: 23 Aug 2009, 16:41
Localitate: alba
Contact:

Re: Unde ati fost?

09 Sep 2009, 11:21

s-am fost si in turcia cu masina... frate , da au aia neste strazi... nu ajungem ca ei nici in 100 de ani... fac aia drumuri expres si autostrazi pe banda... ne dau flit
nascut talent , mort speranta ! :-)
______________________________________________
felina neagra, nabadoaioasa- 105 CP, 1,6 16 v
===>senzatie majora, cu 40 la ora!<===

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori