Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
Avatar utilizator
Roby
Mesaje: 196
Membru din: 03 Aug 2008, 18:35
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re:

09 Dec 2008, 19:17

razmih scrie:
In astfel de situatii, cel mai bine este sa eviti sa te iei de respectivii. Niciodata nu sti peste ce dai, mai ales daca vezi ca respectivii sunt niste cocalari jegosi. La astfel de oameni le este indiferent daca stau 1-2 ani la parnaie. Iar fazele vazute prin filme nu tin in viata reala.
Cat despre politie este bine sa faci reclamatia. Chiar daca nu se rezolva nimic la ei atarna dosarul nerezolvat. Asta o stiu din proprie experienta, un carnat de politist ii cerea mamei mele sa isi retraga o reclamatie pe motiv ca stiu din start ca nu o pot rezolva. Era vorba de spargerea masinii si furtul casetofonului.

PS: In Comarnic m-a tinut un jeg identic, cu un BMW, cu 30 la ora pentru ca nu stia pe unde sa intre la balciul mentionat de tine. Mergea incet si oprea la fiecare intrerupere de bordura, pana cand a ajuns la balci. Nu il interesa ce e in spatele lui.

lasa ca am vaz eu ceva acu vro 3 ani la stiri de am ramas shocat tot aja un cocalar a stat in parnaie si dupa ce a iesit la nici o luna a omorato pe unua si a vioato si auzi motiv ca in parnaie are 3 mese asigurate tv...iarna caldura....ca esti ca in vacanta :shock: deci ii doare fix undeva pe ei de puscarie :shock:

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 26 vizitatori