Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
 
pakyman
Mesaje: 1359
Membru din: 31 Mai 2009, 03:38
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: MARE MARE NENOROCIRE !!!!!!!!!!!!!!! PLEASE HELP !!!!!!!!!!

20 Iun 2009, 10:01

cateva poze, sper sa si functioneze. am oarece prb cu netul.

http://picasaweb.google.com/pakyman/Clu ... directlink

daca nu dati un semn si mai incerc

un weekend cat mai placut
Viaţa e scurtă,încalcă regulile,iartă repede,sărută încet,iubeşte cu adevărat,râzi din toată inima şi niciodată nu regreta ceva ce te-a făcut să zâmbeşti!
Imagine
 
Avatar utilizator
Alexxx
B 90 CEV
Mesaje: 360
Membru din: 05 Apr 2008, 14:24
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: MARE MARE NENOROCIRE !!!!!!!!!!!!!!! PLEASE HELP !!!!!!!!!!

20 Iun 2009, 10:21

cool. thanks paky
Leon 1P 1.6 with: Pandora BodyKit ~ Barracuda Tzunamee 8.5 x 18" ~ Bi-Xenon ~ Angel Eyes ~ Borla Muffler + double tips ~ Mattig Eyebrows ~ Magnat StreetRacer 3000 ~ Sparco Sport Pedals & Footrest

Imagine
 
Avatar utilizator
Testosul
Mesaje: 4143
Membru din: 20 Dec 2007, 11:47
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: MARE MARE NENOROCIRE !!!!!!!!!!!!!!! PLEASE HELP !!!!!!!!!!

20 Iun 2009, 10:27

Alin echipa care a creat notorietate clubului iti multumeste pentru suport. Cateodata e mai bine sa stai in spate spectator ca sa poti vedea unele persoane cum sunt actiateintr-adevar dupa notorietate si vor din toata inima sa se vada la televizor.
 
Avatar utilizator
Stefan
Mesaje: 385
Membru din: 06 Iul 2008, 13:32
Localitate: Craiova

Re: MARE MARE NENOROCIRE !!!!!!!!!!!!!!! PLEASE HELP !!!!!!!!!!

20 Iun 2009, 10:43

Uite ca a trecut si filmarea asta....Sper din tot sufletul sa iasa foarte frumoasa emisiunea....caci acum depinde de cei de la montaj....Caci sincer aseara nu am fost chiar cel mai bine organizati....Eu sunt de acord ca filmarea a avut loc noaptea si acele proiectoare nu bateau bine la distante mari in intuneric....Dar totusi sunt de parere ca filmarea a fost facuta in mare mare graba....ceea ce nu este ok....ca nu apari saptamanal la ProMotor...
Sunt persoane care nu au intrat in acel cerc....si totusi....era si dreptul lor de a aparea....ca doar deaceea venisara....
Trag un semnal de alarma ca pe viitor...caci sunt convins ca vor mai aparea evenimente de genul asta....sa fie treaba mult mai bine organizata....Sa se inteleaga in primul rand ca nu este o intalnire asa cum se face in fiecare vineri....si sa se mai lase discutiile legate despre ce ti-ai mai pus pe masina sau ce problema ti-a mai aparut.....si sa te concentrezi mai mult pe eveniment in sine....
Nu vreau sa ma intelegeti gresit....nu vreau sa acuz pe nimeni pana la urma de nimic...doar faptul ca trebuie luata treaba mai in serios atunci cand se face ceva....de genul asta....
Am auzit ca sunt membrii vechi...moderatori chiar....care nu au aparut in cadrele de filmare...Pana la urma ei trebuie sa fie in centrul atentiei....Caci daca nu erau ei...noi astazi conduceam doar Seat-uri si atat....
In fine....
Don't drive faster than your guardian angel can do....
Ex. SEAT IBIZA 1.2 64CP....
 
Avatar utilizator
deutzzaa
Mesaje: 488
Membru din: 09 Iun 2009, 12:30
Localitate: Pitesti, Bucuresti
Contact:

Re: MARE MARE NENOROCIRE !!!!!!!!!!!!!!! PLEASE HELP !!!!!!!!!!

20 Iun 2009, 11:56

cat de rau imi pare ca nu am putut ajunge si eu :(((((
oricum, sper ca a iesit totul bine si ca nu au mai fost persoane nemultumite. abia astept sa vad emisiunea :)

p.s.: sper sa nu se mai gaseasca vreun "destept" care sa stearga filmare :D
 
Avatar utilizator
gshadefull
Fotograful
Mesaje: 168
Membru din: 22 Dec 2008, 19:16
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: MARE MARE NENOROCIRE !!!!!!!!!!!!!!! PLEASE HELP !!!!!!!!!!

20 Iun 2009, 14:03

 
Avatar utilizator
myk3y55
Mesaje: 45
Membru din: 25 Dec 2008, 04:26
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: MARE MARE NENOROCIRE !!!!!!!!!!!!!!! PLEASE HELP !!!!!!!!!!

20 Iun 2009, 15:22

a facut si fratemiu poze o gramada, o sa incerc sa le pun p net...
ce mi s-a parut nasol a fost faptul ca nu au aparut toate masinile si ca a fost toata filmarea in graba... oricum, multumim celor ce au organizat si s-au zbatut ca sa iasa totul bine! pe mine nu ma interesa in mod special filmarea, pe mine ma interesa intalnirea in sine pt ca este prima oara din decembrie de cand m-am inscris in forum, cand vin la o intalnire :D :D :D
Respect...
Nu am treaba cu politia ci ea cu mine!!!
L E O N 1.6 102 CP
B 96 KMH

 
Avatar utilizator
Vlad_TNS
Mesaje: 1229
Membru din: 22 Noi 2008, 21:38
Localitate: Bucuresti

Re: MARE MARE NENOROCIRE !!!!!!!!!!!!!!! PLEASE HELP !!!!!!!!!!

20 Iun 2009, 16:14

mie sincer mi-a placut de data asta.A fost de 10 ori mai bine ca data trecuta.Cat despre cupra de politie........aia a facut totul..A fost un semn ca a pierdut ala inregistrarea.A stiut si el ca a 2a oara o sa fie mai misto.Deci sa ii multumim moderatorului care a sters prima filmare.D data asta chiar a fost tare....
Ex: 2008 Seat Ibiza 6L Glow Orange
2001 Honda Civic Type-R EP3 Nighthawk Black
2002 VW Lupo 3L Silver
 
Avatar utilizator
SpDlicious
DIV
Mesaje: 382
Membru din: 03 Mar 2008, 12:41
Localitate: Bucuresti

Re: MARE MARE NENOROCIRE !!!!!!!!!!!!!!! PLEASE HELP !!!!!!!!!!

20 Iun 2009, 18:44

N-am fost acolo, n-am reusit sa ajung ca sunt bagat in toate cartile, dar facand o comparatie intre pozele de data trecuta si pozele de data asta, tind sa cred ca a iesit mai bine data trecuta :roll: Asta este parerea mea, si nu ma refer la poze in sine, ma refer la peisaje si ...nu stiu exact cum sa spun, parca n-are farmec, in schimb data trecuta numai daca te uitai la poze, te lua valul. :D Asta este parerea mea oricum. Pac pac


Vorba lui, Cupra de politie e tot fasu, data trecuta fasu erau mai multe masini, nu doar 2... :)
 
Avatar utilizator
ace117
Membru Fondator
Mesaje: 5359
Membru din: 27 Noi 2007, 22:38
Localitate: Sf. Gheorghe

Re: MARE MARE NENOROCIRE !!!!!!!!!!!!!!! PLEASE HELP !!!!!!!!!!

20 Iun 2009, 20:58

Nu stiu ce sa zic...ma bucur pt cei multumiti...sunt trist pt cei care au fost nedreptatiti...Si vorba lui Testosul, nimic nu se compara cu o discutie cu prietenii, in fata blocului, asta daca nu se arunca cu cartofi in tine si masina ta! :lol:
Dupa parerea mea, putem sa repetam aceasta filmare pana la nesfarsit, ca tot timpul vor fi nemultumiri...nu se poate sa fie la fel de bine pt toata lumea...

Filmarea din seara trecuta este dedicata membrilor.
Propun (nu stiu cum se poate realiza - sa ne zica Remus) o alta emisiune dedicata moderatorilor, si numai pt ei, in care fiecare poate povestii, in liniste, asezata pe masina lui, munca depusa si noptile nedormite, ca acest club/forum sa se dezvolte la nivelul la care este acum...
VW TIGUAN TRACK & AVENUE "THE BIG FOOT" 210 CP/450 Nm - CFT stg1
EX - SEAT LEON FR "THE STEALTH KNIGHT" 218 CP/453 Nm - RBN stg1

Imagine Imagine
 
iulian06
Mesaje: 1042
Membru din: 31 Mar 2009, 22:04
Localitate: Bucuresti

Re: MARE MARE NENOROCIRE !!!!!!!!!!!!!!! PLEASE HELP !!!!!!!!!!

22 Iun 2009, 18:46

vor mai fi intalniri.. nu va mai suparati!
Ofer servicii de diagnoza auto specializata,execut lucrari de mecanica pentru toate marcile din grupul VAG (VW/Skoda/Audi/Seat)
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori