Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
 
The teacher
Profesoru
Mesaje: 2828
Membru din: 26 Mar 2008, 17:26
Localitate: Bucuresti /Titan
Contact:

Re: Clubseat.eu la Promotor!

27 Iun 2009, 20:05

Am fost acuzati , noi astia mai vechi ca nu am mai pus masinile , la a doua filmare , in semn de dispret poate or crede unii , ei bine se inseala toti , atat eu , cat si Radu(testosu) si mai sunt aemenea noua destui , avand masinile nemodificate exterior , am considerat , pe buna credinta , sa apara mai in fata masinile modificate care sa ne reprezinte mai bine , mai bine la ce? Remus , nu este refulare ci doar o analiza a acestui eveniment , daca o consideri refulare te inseli , si daca eu nu sunt un "pupincu..ist" sa te felicit , vai ce frumos , vai ce bine ma simt , asta este , mama altu nu mai face ca saraca e batrana , eu nu pot sa ma mai schimb , asa ca ..............God speed :wink:
 
Avatar utilizator
SpDlicious
DIV
Mesaje: 382
Membru din: 03 Mar 2008, 12:41
Localitate: Bucuresti

Re: Clubseat.eu la Promotor!

27 Iun 2009, 20:27

Treaba este in urmatorul fel, fie mare fie mic:

Prima filmare:

- multe masini frumoase, primul cerc ( din punctul meu de vedere cele mai tari masini din club( lipseau pga, knz, xel naga,B-13-WRC, niky,you, teo, daca ar fi fost si aceste masini trupa ar fi fost completa)
- mai multe masini, fie tunate fie ne-tunate, fie masini LA PRIMA VEDERE, fie masini cu vechime in club.
- masini TARI, 300cp, etc etc etc etc, mii de euro bagati in ele.
- atmosfera de senzatie, parca erai intr-un film
- 3 nemultumiti.

A doua filmare:

- Ma apuca rasu cand ma uit la ea, si asta v-am spus-o de prima data de cand am vazut pozele, adica WTF? La tv a spus ca e vorba de nu stiu ce tuning, in schimb am vazut doar 2 masini tunate in tot cercul ala, ZOLI si C_kst, RESTUL E TACERE.....
- O singura CUPRA? si aia de politie? cel putin atat s-a vazut in film
- Majoritatea nemultumiti, deja se iese din club , ala pleaca, ala tipa, ala face spume s.a.m.d


Deci domnilor, una peste alta sa nu uitam ca treaba asta a fost facuta pe MOCCA, nu v-a cerut nimeni bani, si totusi s-a aparu pe sticla. Nu uitati ca 20 de secunde in zilele noastre pe sticla COSTA NEICA, nu uitati ca pana una alta 50% din ceva reprezinta mai mult decat 100% din nimic, si la fel nu uitati ca pana una alta (repetitie intentionata) este cam singurul club aparut in Romanica la o emisiune de specialitate.

Acestea fiind spuse domnilor si donsoarelor, hai sa dam mana cu mana......................
 
The teacher
Profesoru
Mesaje: 2828
Membru din: 26 Mar 2008, 17:26
Localitate: Bucuresti /Titan
Contact:

Re: Poze filmare Promotor

27 Iun 2009, 20:29

LorD PSYCHO scrie:
Desi nu sunt membru al clubului ( fac parte dintr-un club "concurent" ) vreau sa spun doar: Jos palaria in fata voastra. Intalnirea voastra a fost fenomenala, atmosfera la fel. Tineti-o tot asa !

Dat fiind primul post , nu te luam in calcul , se numeste cantitate neglijabila , ma scuzi dar asta e adevarul ...................pur si simplu nu contezi , si aci nu este un topic de voturi , .........daca veneai la multe alte intalniri asta parea desueta............
 
The teacher
Profesoru
Mesaje: 2828
Membru din: 26 Mar 2008, 17:26
Localitate: Bucuresti /Titan
Contact:

Re: Clubseat.eu la Promotor!

27 Iun 2009, 20:34

SpDlicious scrie:
Treaba este in urmatorul fel, fie mare fie mic:

Prima filmare:

- multe masini frumoase, primul cerc ( din punctul meu de vedere cele mai tari masini din club( lipseau pga, knz, xel naga,B-13-WRC, niky,you, teo, daca ar fi fost si aceste masini trupa ar fi fost completa)
- mai multe masini, fie tunate fie ne-tunate, fie masini LA PRIMA VEDERE, fie masini cu vechime in club.
- masini TARI, 300cp, etc etc etc etc, mii de euro bagati in ele.
- atmosfera de senzatie, parca erai intr-un film
- 3 nemultumiti.

A doua filmare:

- Ma apuca rasu cand ma uit la ea, si asta v-am spus-o de prima data de cand am vazut pozele, adica WTF? La tv a spus ca e vorba de nu stiu ce tuning, in schimb am vazut doar 2 masini tunate in tot cercul ala, ZOLI si C_kst, RESTUL E TACERE.....
- O singura CUPRA? si aia de politie? cel putin atat s-a vazut in film
- Majoritatea nemultumiti, deja se iese din club , ala pleaca, ala tipa, ala face spume s.a.m.d


Deci domnilor, una peste alta sa nu uitam ca treaba asta a fost facuta pe MOCCA, nu v-a cerut nimeni bani, si totusi s-a aparu pe sticla. Nu uitati ca 20 de secunde in zilele noastre pe sticla COSTA NEICA, nu uitati ca pana una alta 50% din ceva reprezinta mai mult decat 100% din nimic, si la fel nu uitati ca pana una alta (repetitie intentionata) este cam singurul club aparut in Romanica la o emisiune de specialitate.

Acestea fiind spuse domnilor si donsoarelor, hai sa dam mana cu mana......................

Ba esti dus cu capul , aia de la protv nu au materiale sa faca emisiuni si tu ne zici noua de raclame , ar fi trebuit sa fim platiti , nu eu sau Remus , ca pot sa ne prezinte, pe baietii din Bar society , ii cheama la evenimente cu cazare masa gratis , stiai asta? Daca nu au masini la evenimente ce sa prezinte , fete>?ok dar liumea vrea sa vada masini ................las-o jos ca macane SPD-eule :lol:
 
catalin87
Mesaje: 714
Membru din: 22 Aug 2008, 12:32
Localitate: undeva langa Tg-Jiu

Re: Clubseat.eu la Promotor!

27 Iun 2009, 20:44

Acum am vazut si eu emisiunea si am o parere strict personala si nu vreau sa deranjez pe nimeni:trupa aia de dans zic eu ca nu avea ce sa caute in prezentare,daca se prezentau 3 ,4 masini ca sunt destule care merita sa fie prezentate,se umplea timpul ocupat de dansatori,dar prezentarea cred ca si-a atins scopul ,s-a auzit de Clubseat.eu destul de bine
Seat Leon 1.4 ,85 Cp , Citrus yellow
Yellow Spider
http://www.sanatateprinmiscare.blogspot.com
 
The teacher
Profesoru
Mesaje: 2828
Membru din: 26 Mar 2008, 17:26
Localitate: Bucuresti /Titan
Contact:

Re: Clubseat.eu la Promotor!

27 Iun 2009, 20:46

Licurici scrie:
Exista o vorba: "nu poti sa te caci pe gustul fiecaruia!" pardon expresia!

Intotdeauna vor exista oameni bucurosi, nemultumiti, invidiosi s.a. Putem sa criticam sau sa laudam emisiunea cat vrem, pentru ca a avut si bune si rele, nu asta e important - nu mai putem schimba continutul emisiunii. Important e sa invatam ceva din aceasta experienta, sa vedem partile bune ale clubului si sa le scoatem in evidenta, iar despre ce am constatat ca dezavantajeaza clubul, sa eliminam sau sa remediem, sa fim constructivi, astfel incat data viitoare - daca va mai fi o data viitoare - sa fie mai putini nemultumiti (e greu sa faci pe toata lumea fericita in 5 min.) iar imaginea clubului sa fie cea care se doreste...

Nu cred ca e asa de usor sa aduni 70-80 de SEAT-uri la un loc, sa fie vazute pe un post national, "sa faci rost" de Cupra politiei s.a.m.d.; multi au facut eforturi mari sa ajunga pentru a sprijini/promova clubul (TM nu e chiar aproape) si se mai pot adauga multe....

Oricum, BRAVO ! Remus, Zoli, clubseat.eu si toti cei care au facut posibil evenimentul.

Nu trebuie sa te scuzi pt expresia folosita , dar vreau sa fac un comentariu al postului tau , este foarte usor sa aduni masini , dupa atata timp , iti spun eu ca am asistat la aproape 90 % din intalnirile acestui club , din martie 2008 , sunt martori care pot confirma acest lucru , si in niste intalniri asa mai normale am adunat si 49 de masini , asa ca la un asa eveniment 70-80 mi se pare putin ............din 2000 ( nr : cam exagerata chestia cu 2000 de membri cand azi erau inscrisi 1800si ceva) , sunt activi cati , si cel mai important pt viata acestui forum , dar poate unii nu inteleg acest lucru , ce postam ,, sunt satul de felicitari , woaw ce bine arata , ce frumos , ce jante...............nu in assta consta activitatea forumului , chiar daca o sa supar mai multa lume , un forum nu este un chat, este un schimb de idei , pareri si analize a tot ce este bun , rau , pt masina , si cu asta am incheiat
 
bv10ptz
ingineru
Mesaje: 1165
Membru din: 17 Dec 2008, 21:31
Localitate: Brasov

Re: Clubseat.eu la Promotor!

27 Iun 2009, 20:47

CIne sunt ,,Bar society''
Seat Leon 1.9 TDI , 110 CP - 2003

 
Avatar utilizator
SpDlicious
DIV
Mesaje: 382
Membru din: 03 Mar 2008, 12:41
Localitate: Bucuresti

Re: Clubseat.eu la Promotor!

27 Iun 2009, 20:53

Dus cu capul nu sunt, ca in primul rand n-ar fi bine pentru mine si-n al doilea rand nici pentru tine, nici pentru nimeni, in schimb GANDESC.

Mi-e greu sa cred c-a venit cineva de la vreo revista de specialitate sa se roage de tine in genunchi sa iti dea masina pe foaie, dapai pe sticla...La fel de greu imi vine a crede ca cineva a venit sa iti faca vreo invitatie de super senzatie la vreo expozitie tuning, la fel de greu imi vin a crede multe multe...
Daca era asa si nu iti faceau astia vreo super emisiune cu masina ta doar cu a ta, mai spuneam sa te iriti dar asa...?
Ai banu ? Mergi frumos la Promotor, da cu banu-n masa, si o sa faca o emisiune dar cu masina ta sau cu masinile tale sau cu tine :D fara masini. In schimb treaba se schimba cand nu-i pe banul tau, nu prea poti sa iti dai cu parerea, vrei? faci ca mine, nu vrei, asta este.:) Este foarte simplu.

Plus ca eu nu va inteleg... Frate ce mare chestie, te da 10 secunde la tv si aia e, fac pariu ca toti care s-au uitat la emisiunea aia, dupa 10 minute deja au si uitat ca acest club a fost dat acolo.

''Gandurile mari distrug caractere.....'' Am spus-o eu!

Postul meu spre deosebire de al tau nu este cu tenta jignitoare, este cu tenta orientativa. :wink:
 
Avatar utilizator
SpDlicious
DIV
Mesaje: 382
Membru din: 03 Mar 2008, 12:41
Localitate: Bucuresti

Re: Clubseat.eu la Promotor!

27 Iun 2009, 20:54

bv10ptz scrie:
CIne sunt ,,Bar society''



Niste unii... :D
 
The teacher
Profesoru
Mesaje: 2828
Membru din: 26 Mar 2008, 17:26
Localitate: Bucuresti /Titan
Contact:

Re: Clubseat.eu la Promotor!

27 Iun 2009, 21:21

SpDlicious scrie:
bv10ptz scrie:
CIne sunt ,,Bar society''



Niste unii... :D

Niste unii... , pt multa lume , pt cunoscatori , sunt pasionatii aia care baga mii de euro in masina ca sa aveti "voi" cu ce va delecta la show-uri, ca daca nu ar fii ei nu vpati mai duce la nici un show de tuning , si din greseala sunt cativa si printre noi ,
 
The teacher
Profesoru
Mesaje: 2828
Membru din: 26 Mar 2008, 17:26
Localitate: Bucuresti /Titan
Contact:

Re: Clubseat.eu la Promotor!

27 Iun 2009, 21:29

SpDlicious scrie:
Dus cu capul nu sunt, ca in primul rand n-ar fi bine pentru mine si-n al doilea rand nici pentru tine, nici pentru nimeni, in schimb GANDESC.

Mi-e greu sa cred c-a venit cineva de la vreo revista de specialitate sa se roage de tine in genunchi sa iti dea masina pe foaie, dapai pe sticla...La fel de greu imi vine a crede ca cineva a venit sa iti faca vreo invitatie de super senzatie la vreo expozitie tuning, la fel de greu imi vin a crede multe multe...
Daca era asa si nu iti faceau astia vreo super emisiune cu masina ta doar cu a ta, mai spuneam sa te iriti dar asa...?
Ai banu ? Mergi frumos la Promotor, da cu banu-n masa, si o sa faca o emisiune dar cu masina ta sau cu masinile tale sau cu tine :D fara masini. In schimb treaba se schimba cand nu-i pe banul tau, nu prea poti sa iti dai cu parerea, vrei? faci ca mine, nu vrei, asta este.:) Este foarte simplu.

Plus ca eu nu va inteleg... Frate ce mare chestie, te da 10 secunde la tv si aia e, fac pariu ca toti care s-au uitat la emisiunea aia, dupa 10 minute deja au si uitat ca acest club a fost dat acolo.

''Gandurile mari distrug caractere.....'' Am spus-o eu!

Postul meu spre deosebire de al tau nu este cu tenta jignitoare, este cu tenta orientativa. :wink:

Te-ai gandit mult cand ai postat ...........? Ia zi-mi si mie ce aparatii de senzatie , in materie de tuning extrem au aparut in ultima vreme , .........?Sa fim seriosi , in conditiiile astea din ziua de azi nu trebuie decat sa trmiti un mail , si o sa se rezolve , aparitia la orice revista , pt ca nu mai sunt noutati pe piata , daca nu ma crezi mai studiaza piata de tuning un pic si sa te convingi , aia cu platitul .........vax , cate noutati au fost la 4 tuning days ? Paul revopsit , Teo reamanajat si revopsit , WAD-u stock de anul trecut si in rest aceleasi masini de anul trecut cu mici exceptii ,daca vrei sa iei apararea cuiva spune frate pe fata , ca nu ma supar .........pe tine nu am cum sa ma supar :lol:
 
Avatar utilizator
Testosul
Mesaje: 4143
Membru din: 20 Dec 2007, 11:47
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Clubseat.eu la Promotor!

27 Iun 2009, 21:31

Nu este de ajuns doar faptul ca s-a ajuns cu clubul la TV. Cine crede asta..........nu comentez.
Este foarte important cand ajungi undeva unde exista audienta mare si felul in care ajungi acolo.
Eu va spun ca felul in care ClubSeat a aparut in aceasta emisiune ProMotor pe mine unul nu ma reprezinta.
 
Remus
Membru Fondator
Subiect Autor
Mesaje: 4027
Membru din: 27 Noi 2007, 17:57
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Clubseat.eu la Promotor!

27 Iun 2009, 21:31

Cristi hai sa facem un deal....da tu un mail si baga ne intr o emisiune tv sau intr o revista....si daca tu reusesti cu un mail , 2 ,3 .4 eu nu mai zic nimik si te fac pe tine fondator !
Mercedes Benz A-Class 180 - 2015
Land Rover Freelander 2 /2.2/ 160cp
Ex ; Seat Leon 1.6 102 cp

Despre mine....urasc regulile altora, ador regulile mele...
http://clubseat.hi5.com
http://www.youtube.com/ClubSeatRomania
http://twitter.com/ClubSeatRomania
http://www.facebook.com/pages/Clubseateu-Romania/108874261828
 
The teacher
Profesoru
Mesaje: 2828
Membru din: 26 Mar 2008, 17:26
Localitate: Bucuresti /Titan
Contact:

Re: Clubseat.eu la Promotor!

27 Iun 2009, 22:08

Remus scrie:
Cristi hai sa facem un deal....da tu un mail si baga ne intr o emisiune tv sau intr o revista....si daca tu reusesti cu un mail , 2 ,3 .4 eu nu mai zic nimik si te fac pe tine fondator !

No thanks , ma multumesc cu statutul de membru ..............................dar iti amintesc ca nu sunt multi ca mine , chiar si asa de nebuni, care sa puna suflet , doar atat , si sunt prea ocupat cu munca mea ,, , poate am gresit ca am spus ca rezolv cu un mail , dar ..........
 
Avatar utilizator
R Z W
Mesaje: 996
Membru din: 25 Iun 2008, 11:27
Localitate: Bucuresti, Brancoveanu
Contact:

Re: Clubseat.eu la Promotor!

27 Iun 2009, 22:09

Pfua unde s a ajuns , si eu care credeam ca eu sunt sigur nemultumit de pe forum , acum am citit si eu ce s a mai postat pe aici si am ramas sokat , chiar am ramas fara cuvinte sincer imi pare rau
Imagine
Imagine
1.6 - 102 Hp Design By R Z W : a si era sa uit ''sunt prost si vreau sa ma remarc '' si merg cu proiectoarele
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 12 vizitatori