Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

  • 1
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 132
 
copila
Mesaje: 9
Membru din: 02 Dec 2008, 21:43

Re: Intalniri spontane!!!

04 Dec 2008, 08:31

lasa francy ca m-au batut si pe mine .... nici macar din respect pt gazda nu s-au lasat :( , nu e nimic o sa ne revansam poate chiar in w.e. :D
 
Puffy

Re: Intalniri spontane!!!

04 Dec 2008, 09:14

Super intalnire! Abia astept sa mai mergem la "baoling". Bufule, trebuia sa recunosti din start ca tu sti sa joci :P
Ma bucur ca, in mare parte, s-au rezolvat problemele, si imi pare bine ca RZW`u s-a razgandit si nu ne mai paraseste :lol:
Multumesc Profesore pe stiker`ul imens cu ClubSeat, astept sa imi dai un sfat, unde sa il lipesc.
 
The teacher
Profesoru
Mesaje: 2828
Membru din: 26 Mar 2008, 17:26
Localitate: Bucuresti /Titan
Contact:

Re: Intalniri spontane!!!

04 Dec 2008, 09:16

Puffy scrie:
Super intalnire! Abia astept sa mai mergem la "baoling". Bufule, trebuia sa recunosti din start ca tu sti sa joci :P
Multumesc Profesore pe stiker`ul imens cu ClubSeat, astept sa imi dai un sfat, unde sa il lipesc.

Dupa ce vb. cu Finlandia , stabilim.......... :D
 
Avatar utilizator
bufubu
Dibaciu
Mesaje: 314
Membru din: 02 Apr 2008, 10:36
Localitate: Braila/Bucuresti
Contact:

Re: Intalniri spontane!!!

04 Dec 2008, 09:51

puffy primu joc a fost noroc incepatorului,al doilea am terminat penultimu
LEON 1.9TDI 1XXCP 350Nm
 
Avatar utilizator
Bamse
Moderator
Mesaje: 6512
Membru din: 20 Mai 2008, 13:11
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Intalniri spontane!!!

04 Dec 2008, 09:54

eu chiar ma oftic de faptul ca nu am putu sta cu voi la bauling.....daca bufu stie sa joaca inseamna ca aveam si eu un adversar :D :D :D

multumesc si eu lu cristi ca a facut namila aia de sticker....si vb cu finlandia mai repede sa vdm unde am putea lipi abtibildul monstru........
a venit si un user pt prima b77tpv daca nu ma insel....in rest in atmosfera obisnuita....salutam si pe d-l sfigmo care e din ce in ce mai prezent la intalnirile noastre!
Ibiza, FR. Black, TDI, Chiptuned
Canalul Clubseat.eu pe Youtube
 
stress.
Mesaje: 71
Membru din: 07 Noi 2008, 13:59
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Intalniri spontane!!!

04 Dec 2008, 12:16

Salut! Dat fiind ca am generat ieri o discutie FOARTE aprinsa ( nu intentionat binenteles si nici nu stiam ca o sa se intample asta) m-am gandit sa ne intalnim cu tot cu Seaturi-le noastre :mrgreen: la concursul de offroad din tineretului poate asa o sa va cunosc si eu si mai schimbam pareri una alta, poate imi dati si mie idei cam ce sa-i fac la masina dat fiind ca e mica si patratoasa :o , deci astept sa spuneti ceva:D
Seat Ibiza Coupe 2000, 1.4 16v
Agent asigurari [b]"cel mai ieftin RCA" la ASTRA-UNIQA, rapid fara complicatii se pot face si online cu plata direct in cont oricand la orice ora inf pe PM sau Messenger[/b]
Aduc pe comanda din Anglia orice piesa auto second hand, orice model.
 
Avatar utilizator
Bamse
Moderator
Mesaje: 6512
Membru din: 20 Mai 2008, 13:11
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Intalniri spontane!!!

04 Dec 2008, 12:18

cum sa fie mai omule patratoasa.....
Ibiza, FR. Black, TDI, Chiptuned
Canalul Clubseat.eu pe Youtube

 
stress.
Mesaje: 71
Membru din: 07 Noi 2008, 13:59
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Intalniri spontane!!!

04 Dec 2008, 12:23

bamse scrie:
cum sa fie mai omule patratoasa.....

:) am modelul dinaintea celei ep care o ai tu e aia gen polo:D acum sper sa am bage cineva si epmine in seama:)) ( am glumit)
Seat Ibiza Coupe 2000, 1.4 16v
Agent asigurari [b]"cel mai ieftin RCA" la ASTRA-UNIQA, rapid fara complicatii se pot face si online cu plata direct in cont oricand la orice ora inf pe PM sau Messenger[/b]
Aduc pe comanda din Anglia orice piesa auto second hand, orice model.
 
Avatar utilizator
bebexman
Mesaje: 26
Membru din: 05 Oct 2008, 09:22
Contact:

Re: Intalniri spontane!!!

04 Dec 2008, 12:52

am trecut si eu pe acolo
bine eram pe jos si mai mult am trecut sa vad cupra orange cum e pe viu nu in poze dar era cam intuneric si nu am deranjat
mai ales ca veneam de la job si aveam o foame pe mine de nu vedeam bine
SEAT LEON CUPRA 177kW
 
sfigmo
Mesaje: 279
Membru din: 02 Feb 2008, 16:06
Localitate: Arround
Contact:

Re: Intalniri spontane!!!

04 Dec 2008, 18:47

bamse scrie:
salutam si pe d-l sfigmo care e din ce in ce mai prezent la intalnirile noastre!

Mersi mah...eu intrusul din adreal habar nu aveti ce bine ma simt sa vad ca sunt si OAMENI in Bucurestiul asta...ma prezint si eu cand pot ca sincer nu am activitati extracurriculare decat astea...
 
Krondet
Mesaje: 821
Membru din: 19 Oct 2008, 19:28
Localitate: Galati

Re: Intalniri spontane!!!

04 Dec 2008, 19:05

zilele astea am fost imobilizat in bucuresti, ca pietont.
desi ma uitam pe strada dupa orice seat trece pe langa mine, nu am vazut niciunul cu semne specifice de individualizare seatclub
desi nu ash fi putut, in nici un caz ajunge la spontanela, raman cu regretul ca am pierdut un eveniment, desi eram prin zona
Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc. Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.
 
The teacher
Profesoru
Mesaje: 2828
Membru din: 26 Mar 2008, 17:26
Localitate: Bucuresti /Titan
Contact:

Re: Intalniri spontane!!!

04 Dec 2008, 23:13

sfigmo scrie:
bamse scrie:
salutam si pe d-l sfigmo care e din ce in ce mai prezent la intalnirile noastre!

Mersi mah...eu intrusul din adreal habar nu aveti ce bine ma simt sa vad ca sunt si OAMENI in Bucurestiul asta...ma prezint si eu cand pot ca sincer nu am activitati extracurriculare decat astea...
Man daca si tu esti intrus , inseamna ca restul celor care se uita pe forum , si sunt si inregistrati , sunt Aliens.....................no offense for them , sorry
 
Krondet
Mesaje: 821
Membru din: 19 Oct 2008, 19:28
Localitate: Galati

Re: Intalniri spontane!!!

05 Dec 2008, 08:13

...[/quote]Man daca si tu esti intrus , inseamna ca restul celor care se uita pe forum , si sunt si inregistrati , sunt Aliens.....................no offense for them , sorry[/quote]

no offence taken...I feel like one :drunken:
Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc. Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.
 
The teacher
Profesoru
Mesaje: 2828
Membru din: 26 Mar 2008, 17:26
Localitate: Bucuresti /Titan
Contact:

Re: Intalniri spontane!!!

05 Dec 2008, 09:36

Krondet scrie:
...
Man daca si tu esti intrus , inseamna ca restul celor care se uita pe forum , si sunt si inregistrati , sunt Aliens.....................no offense for them , sorry[/quote]

no offence taken...I feel like one :drunken:[/quote]
Cu scuzele de rigoare , nu vreau sa jignesc pe nimeni , dar asta e realitatea , sunt multi inscrisi , dar activitate cativa , macar in topicuri de genul , Ce motor aveti , ar trebui sa avem activitate , sau ....ma opresc aici
 
Avatar utilizator
Testosul
Mesaje: 4143
Membru din: 20 Dec 2007, 11:47
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Intalniri spontane!!!

05 Dec 2008, 10:11

Cu timpul, daca cei noi inscrisi o sa inceapa sa prinda curaj sa vina la intilniri, o sa-si dea seama ca nu sunt deloc intrusi, ca toti suntem la fel, ca glumim, impartasim tot felul de lucruri impreuna, samd.....totul e sa existe bunavointa.
  • 1
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 132

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori