Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
Avatar utilizator
mususk266
Mesaje: 4261
Membru din: 27 Ian 2009, 02:17
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Intalnire in Constanta...la malul marii

28 Iun 2009, 21:30

pt remus:

trebuia sa vi, mai ales ca au fost mai mult de 20 de masini.

a fost super tare insa s-a simtit lipsa ta din punct de vedere organizatoric. daca ai fi fost tu, lucrurile ar fi fost mai smooth pt ca tu esti "bun de gura".

acum downloadez si eu pozele din aparat si le voi pune pe forum.
Altea Freetrack - viewtopic.php?f=79&t=12288"

Ceasuri Moderne si Vintage - https://www.youtube.com/channel/UCMHYof ... 76g/videos

Fii schimbarea pe care vrei s-o vezi în jur! (Mahatma Gandhi)
 
Avatar utilizator
luci&dana
VIP
Subiect Autor
Mesaje: 2966
Membru din: 29 Noi 2007, 16:52
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Intalnire in Constanta...la malul marii

28 Iun 2009, 21:35

si mai multe poze :D
ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine
Seat Ibiza 1.4 16V 86 CP

În jurul nostru se afla unii oameni care îsi traiesc viata parca numai cu singurul scop de a ajunge la capatul ei.
NU Viteza ucide!!! INCONSTIENTA, PROSTIA, LIPSA DE EXPERIENTA, NEATENTIA, TERIBILISMUL ucide!

http://www.youtube.com/watch?v=m5fsEHeZ1I4
 
bv10ptz
ingineru
Mesaje: 1165
Membru din: 17 Dec 2008, 21:31
Localitate: Brasov

Re: Intalnire in Constanta...la malul marii

28 Iun 2009, 21:42

Zoli lua temp. la evacuare? :lol:
Seat Leon 1.9 TDI , 110 CP - 2003
 
Avatar utilizator
Dacul
Mesaje: 93
Membru din: 24 Mai 2009, 20:32
Localitate: Constanta

Re: Intalnire in Constanta...la malul marii

28 Iun 2009, 21:56

A fost foarte frumos, cu peripetii, :D am si ris, unii nu prea... :oops: noroc ca am frine bune, noroc ca si mususk are mai bune, era sa facem de o ciocnire in lant pe autostrada...
Daca saptamina trecuta a fost remus, acum ace, francy, tibetanul afurisit(scuze daca am mai uitat pe cineva) cine mai vine saptamina viitoare dintre cei din tara?
Ultima oară modificat 28 Iun 2009, 21:58 de către Dacul, modificat 1 dată în total.
 
Avatar utilizator
luci&dana
VIP
Subiect Autor
Mesaje: 2966
Membru din: 29 Noi 2007, 16:52
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Intalnire in Constanta...la malul marii

28 Iun 2009, 21:56

sper sa nu se supere zoli ca ne-a placut masina lui asa tare...pana si sotia era incantata de ea :D
Seat Ibiza 1.4 16V 86 CP

În jurul nostru se afla unii oameni care îsi traiesc viata parca numai cu singurul scop de a ajunge la capatul ei.
NU Viteza ucide!!! INCONSTIENTA, PROSTIA, LIPSA DE EXPERIENTA, NEATENTIA, TERIBILISMUL ucide!

http://www.youtube.com/watch?v=m5fsEHeZ1I4
 
crsKross
Mesaje: 308
Membru din: 04 Noi 2008, 18:15
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Intalnire in Constanta...la malul marii

28 Iun 2009, 22:06

Dacul scrie:
A fost foarte frumos, cu peripetii, :D am si ris, unii nu prea... :oops: noroc ca am frine bune, noroc ca si mususk are mai bune, era sa facem de o ciocnire in lant pe autostrada...
Daca saptamina trecuta a fost remus, acum ace, francy, tibetanul afurisit(scuze daca am mai uitat pe cineva) cine mai vine saptamina viitoare dintre cei din tara?

:( ,se mai intampla ...cty vroia bara spate de cupra :lol: noroc ca am reflexe bune :D si sper sa nu ma paraseasca aceste reflexe :lol: a fost frumos,pacat ca n-a putut si Reums sa ajunga :( ...data viitoare :D :bounce:
kEep it Real!
1.4 Ibiza'09 85CP 16V
~wHiTe aNgEl~
viewtopic.php?f=33&t=1822
 
crsKross
Mesaje: 308
Membru din: 04 Noi 2008, 18:15
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Intalnire in Constanta...la malul marii

28 Iun 2009, 22:07

luci&dana scrie:
sper sa nu se supere zoli ca ne-a placut masina lui asa tare...pana si sotia era incantata de ea :D

pff ce m-am oftikt eu n-am facut poze cu mashina lui zoli :( ...e superrr :bounce:
kEep it Real!
1.4 Ibiza'09 85CP 16V
~wHiTe aNgEl~
viewtopic.php?f=33&t=1822

 
Avatar utilizator
mususk266
Mesaje: 4261
Membru din: 27 Ian 2009, 02:17
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Intalnire in Constanta...la malul marii

28 Iun 2009, 22:07

ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

mi-a placut mult, era sa-l lovesc pe dacul, noroc cu franele bune.
l-am vazut pe ace din nou si masina lui si seatul galben cu vrajitoarea cu stelutze pe care-l mai vazusem la bucuresti pe 19iunie.
a lipsit remus, era nevoie de el pe parte organizatorica cel putin.
..in rest, vorbesc pozele.
Altea Freetrack - viewtopic.php?f=79&t=12288"

Ceasuri Moderne si Vintage - https://www.youtube.com/channel/UCMHYof ... 76g/videos

Fii schimbarea pe care vrei s-o vezi în jur! (Mahatma Gandhi)
 
crsKross
Mesaje: 308
Membru din: 04 Noi 2008, 18:15
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Intalnire in Constanta...la malul marii

28 Iun 2009, 22:10

ms ms ink o data ca ati schimbat ziua intl pt mn :bigsmurf: :bounce:
kEep it Real!
1.4 Ibiza'09 85CP 16V
~wHiTe aNgEl~
viewtopic.php?f=33&t=1822
 
Avatar utilizator
mususk266
Mesaje: 4261
Membru din: 27 Ian 2009, 02:17
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Intalnire in Constanta...la malul marii

28 Iun 2009, 22:31

crsKross scrie:
ms ms ink o data ca ati schimbat ziua intl pt mn :bigsmurf: :bounce:


pentru nimic. daca sunt acasa saptamana viitoare vin cu siguranta. daca nu, vine doar frate-miu.
Altea Freetrack - viewtopic.php?f=79&t=12288"

Ceasuri Moderne si Vintage - https://www.youtube.com/channel/UCMHYof ... 76g/videos

Fii schimbarea pe care vrei s-o vezi în jur! (Mahatma Gandhi)
 
Avatar utilizator
cty
Mesaje: 164
Membru din: 11 Oct 2008, 08:38

Re: Intalnire in Constanta...la malul marii

28 Iun 2009, 22:44

"crsKross"]
:( ,se mai intampla ...cty vroia bara spate de cupra :lol: noroc ca am reflexe bune :D si sper sa nu ma paraseasca aceste reflexe :lol: a fost frumos,pacat ca n-a putut si Reums sa ajunga :( ...data viitoare :D :bounce:[/quote]
daca eu imi doream bara spate de cupra sunt curios zoli care era in fata mea de care si-ar fi dorit :D poate bara pe care o are deja? :lol:
 
Avatar utilizator
bedazzledhouse
Constanta RDZ
Mesaje: 521
Membru din: 26 Mar 2008, 14:56
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Intalnire in Constanta...la malul marii

28 Iun 2009, 22:55

Foarte tare intalnirea, pacat de eveniment... Masina lui Ace s-a schimbat mult de cand am vazut-o live ultima oara. Mi-a placut ca a fost multa lume. Sincer ne-a numarat cineva? Macar pe cei care am fost in Venus? Rog pe cei care au poze cu mine/masina sa le urce si pe acelea. :D Stiu ca mi-a facut cineva cand stateam rezemat de ea, si mi s-a facut poza si pe drum cand mergeam in statiuni. Pana la intalnirea viitoare, numai bine. and drive safe.
Seat Leon 1M 2002, 1,6 105 cp. CT 11 RDZ

You should never underestimate the predictability of stupidity.

Imagine
 
Licurici
Mesaje: 110
Membru din: 08 Apr 2009, 10:59
Localitate: CT / Cernavoda

Re: Intalnire in Constanta...la malul marii

28 Iun 2009, 23:01

Foarte-foarte reusita intalnirea :bounce: multumiri celor prezenti care au contribuit la ea...
Printre altele si eu vreau o bara fatza de cupra, dar se pare ca Marian nu a vrut bara spate de cupra :lol:
Pun si eu pozele maine cu toate masinile care au fost ca spre seara mi s-a descarcat acumulatorii :x
@bedazzledhouse cred ca 99,99% am eu poza cu tine sau masina.
P.S. Sper ca am reusit sa le prind pe toate :wink:
Iubeste, uita, iarta, e cea mai frumoasa arta!
Ibiza Red 1.4/85CP
viewtopic.php?f=33&t=2906
 
Remus
Membru Fondator
Mesaje: 4027
Membru din: 27 Noi 2007, 17:57
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire in Constanta...la malul marii

28 Iun 2009, 23:31

Deci fuck MediaPro ...ce rau imi pare ca nu am ajuns :(( super tare intalnirea si sper ca de acum incolo toate sa fie la fel :D ! Multumesc pentru dorul dus inseamna ca am lasat o impresie buna la Constanta :D ...... Ps ce a patit speedy :D ????
Mercedes Benz A-Class 180 - 2015
Land Rover Freelander 2 /2.2/ 160cp
Ex ; Seat Leon 1.6 102 cp

Despre mine....urasc regulile altora, ador regulile mele...
http://clubseat.hi5.com
http://www.youtube.com/ClubSeatRomania
http://twitter.com/ClubSeatRomania
http://www.facebook.com/pages/Clubseateu-Romania/108874261828
 
Avatar utilizator
ArnautuIonut
Mesaje: 100
Membru din: 31 Mar 2008, 12:54
Localitate: Mangalia
Contact:

Re: Intalnire in Constanta...la malul marii

29 Iun 2009, 00:05

A fost foarte frumos , imi pare rau ca nu am reusit sa ajung mai devreme din cauza traficului , pizza din venus a fost super ,sa ma anuntati cand se mai organizeaza ceva .Poate data viitoare vin imbracat normal :)) .
by PERY

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori