Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
Avatar utilizator
xadox
Subiect Autor
Mesaje: 59
Membru din: 26 Iul 2009, 07:49
Localitate: Constanta
Contact:

Seat annual meeting at the seaside

25 Iun 2011, 07:41

Seat-isti din toate colturile tarii ... INVADATI LITORALUL !!! >:))) mmmda, ideea e ca mi-asi dori asa cum se face intalnirea anuala in padure cu ursu ( Paltinisi parca) asa mi-asi dori sa veniti si la Constanta la malul marii in mijlocul verii cand simti ca lesini de cald cu tot cu aer conditionat :)) ... subiectul l-am deschis, locul si data (oriunde pe litoral, Mamaia sau oricare alta locatie, statiune, tufis, de pe malul marii) va las pe voi sa va hotarati... putem spre exemplu sa umplem portul Tomis din Constanta (cel putin 50 masini de preferat :) ) cu posibilitate de a face fotografii cu tot portul si masinile ... era un exemplu... acum ramane sa vad si reatia voastra . "Xadox" Cristian, Constanta CT-27-XDX
XADOX
Seat IBIZA 1.2 12V 70CP Mk3 Typ 6L 2007 Last Facelift
CT 27 XDX
 
Avatar utilizator
xadox
Subiect Autor
Mesaje: 59
Membru din: 26 Iul 2009, 07:49
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Seat annual meeting at the seaside

25 Iun 2011, 07:48

:yah :drive :drive :drive HAI LA MARE :drive :drive :drive :yah
XADOX
Seat IBIZA 1.2 12V 70CP Mk3 Typ 6L 2007 Last Facelift
CT 27 XDX
 
Avatar utilizator
BALTAZAR2003
Moderator
Mesaje: 7619
Membru din: 22 Iul 2008, 22:26
Localitate: Bucuresti Dr. Taberei
Contact:

Re: Seat annual meeting at the seaside

25 Iun 2011, 08:28

:hi
Salut
Nu este suficient sa deschizi un subiect pe aceasta tema.
Pentru a deveni ceva atractiv trebuie sa oferi variante de cazare, de servit masa, de distractie.
Este usor de spus, hai la mareeee.
Pai ok, venim, dar unde dormim si la ce costuri?, unde mancam fara sa ne ia burta?, pe unde ne distram?, asta ar fi cea mai simpla solutie, pe plaja, dar pe plaja trebuie sa ai ceva solutii de divertisment, jocuri pregatite, un premiu ceva acolo...
Poate dealerul local doreste sa se implice, trebuie discutat cu ei. :hi
Ori stabilita o ora in care zilnic sa va adunati undeva in constanta de exemplu. Asa cei care sunt in zona pot trece sa o strangere de mana, un suc, etc... :cheers
Poate jos langa comandamentuil marinei militare, este si plaja aproape si ceva terase...unde din experienta pot spune ca nu este recomandabil sa mancati... :yh
:))

:hi
Cordoba Fever + Fresc, 1.4l/86Cp (nu se stie pe unde-i are!), 2008, Rosu Emocion
 
Avatar utilizator
xadox
Subiect Autor
Mesaje: 59
Membru din: 26 Iul 2009, 07:49
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Seat annual meeting at the seaside

25 Iun 2011, 12:35

Stiu ca sunt multe lucruri de pus la punct dar singur nu pot face nimic... am lansat ideea... suntem un grup deci hai sa gandim in grup :) ... premii !!! e colaps economic !!! :)) glumesc... sunt 2 sau 3 locatii prin piata Ovidiu ( Constanta veche) sau aproape de primarie unde se poate manca bine ( in sensul ca nu ai dureri de burta sau de portofel... bine la portofel o sa coste putin dar nu o avere) ... multi vin pe litoral, in sensul asta am si propus intalnirea... nu trebuie sa vii special pt intalnire daca nu vrei. Ideea era ca poate merge o sincronizare de concediu la mare cu o intalnire la mare si astfel ne scoteam de ambele parti... locul intalnirii poate fi si o alta statiunde de pe litoral nu neaparat Mamaia sau Cta, ca daca esti in Mangalia, poti veni in Eforie sau daca esti in Olimp nu cred ca saracesti daca vii si pana in Cta pana la urma.
In fine, nu cred ca anul asta apucam o intalnire de amploare pt ca nu stiu daca "organizarea" o sa se miste asa repede...
Mie imi surade ideea de a face 2 intalniri anuale : una LA MUNTE si una LA MARE .
Pe curand...
XADOX
Seat IBIZA 1.2 12V 70CP Mk3 Typ 6L 2007 Last Facelift
CT 27 XDX
 
Avatar utilizator
deyuuu
ARDELEANU
Mesaje: 2701
Membru din: 19 Iul 2009, 00:13
Localitate: Targu Mures
Contact:

Re: Seat annual meeting at the seaside

25 Iun 2011, 21:09

Interesant :P ...

chiar daca nu se face o intalnire mare pe litoral macar , hotarati o zi pe saptamana o ora si o locatie unde va intalniti voi , constantenii si cei care merg pe litoral poate dau o fuga pana la voi sa va cunoasca , 2 - 3 impresii , 2-3 poze etc :P

eu cel putin daca ajung pe litoral cu masina , va contactez!
 

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori